Kripto Para

MANA’nın boğalarının bu seviyeyi koruması durumunda tüm olasılıklar burada

25 Kasım’daki ATH’sinden bu yana, Decentraland (MANA) istikrarlı bir düşüş trendindeyken, boğalar 2-$ 2.3$ aralığını savunmaya devam ediyor.

Şimdi, son düşen takozunun (beyaz) gücünü doğrulamak için 2,3 dolar tabanının üzerinde zorlayıcı bir kapanışa ihtiyaç var. Satış çılgınlığı devam ederse, MANA kendisini 2,1 dolarlık destekten (beyaz, kesikli) alacaktır. Basın zamanında, MANA son 24 saatte %4.7 düşüşle 2.3689 dolardan işlem gördü.

MANA Günlük Grafik

Kaynak: TradingView, MANA / USDT

Ömür boyu dönüm noktasından sert bir düşüşün ardından alt, değerinin %70’inden fazlasını kaybetti ve 22 Ocak’ta 11 haftanın en düşük seviyesini gördü. O zamandan beri MANA, uzun vadeli trend çizgisi direncinden geri dönmeden önce değerini ikiye katladı. Post hangi, önemli fiyat noktalarının altına düştü.

Geçen ay, MANA günlük grafiğinde düşen takozla değer kaybetti. Düşüş aşamasından bu yana, alt, kendisini Bollinger Bantlarının (BB) ortalamasının üzerinde tutmak için mücadele etti. Fiyat son üç hafta içinde sıkı bir aşamaya girdi. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde olası bir dalgalanma aşamasına işaret ediyor.

Şu andan itibaren, 2.3 dolar işareti, alıcıların devreye girmesi ve daha fazla düşüşü önlemesi için hayati bir fiyat noktası olacaktır. Ayrıca, son zamanlarda ciltler bir düşüşe geçti. Bu nedenle, zayıf bir ayı hareketi ortaya çıkıyor. Boğalar acil desteği sürdürmeyi başarırsa, alt muhtemelen bir trend taahhüt hareketi yapmadan önce düşük volatilite aşamasına devam edecektir.

Akılcı

Kaynak: TradingView, MANA / USDT

RSI geçen ay önemli ölçüde zayıfladı. Azalan üçgen benzeri bir model oluşturduktan sonra, 40 puanlık zemin, boğaların savunması için çok önemli olacaktır. Bu işaretin tersine çevrilmesi, toparlanma umutlarını canlı tutacaktır. Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi, son üç haftadaki sıkma aşamasını doğruladı. Böylece, önümüzdeki günlerde dalgalı bir dönem olasılığını yeniden teyit ediyoruz.

Çözüm

MANA gerçekten riskli bir bölgede. Boğalar 2.3 dolarlık tabanı güvence altına alırsa, düşen takozdan geri dönüş şansı parlaktı. Ancak bu seviyenin altında bir kapanış, canlanma aşamasından önce 2,1 dolarlık bir yeniden teste neden olabilir. Ayrıca alt, Bitcoin ile %73 30 günlük bir korelasyon paylaştı. Bu nedenle, kral madeni paranın hareketini izlemek, yukarıdaki analizi tamamlamak için çok önemli olacaktır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu