Kripto Para

MATIC, Chainlink, SAND Fiyat Analizi: 27 Şubat

Korku hissi son 24 saat içinde iyileşmezken, MATIC Kontrol Noktasının yakınında gezindi ve alıcıları ve satıcıları arasında 1,5 dolar bölgesi civarında bir çatışma gördü.

Aksine, Chainlink ve SAND, modelli kırılmalar gördü, ancak yine de sağlıklı bir ralli talep etmek için ani direnişlerini devirmek için mücadele etti.

Çokgen (MATIC)

Kaynak: TradingView, MATIC / USDT

MATIC, 27 Aralık’taki 2.92 $ seviyesinden %54.24’lük bir düşüşe tanık oldu ve 24 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü. Ancak boğalar, 10 Şubat’a kadar %58.6’lık bir yatırım getirisi gördüğü için 1.3 $ seviyesinde hızla devreye girdi.

Bununla birlikte, o zamandan beri, boğalar 1,5 dolarlık bölgedeki hayati Kontrol Noktasını (POC, kırmızı) savunamazken ayılar devraldı. Bu bölge aynı zamanda %61.8 Fibonacci desteğine denk geldi. 1,3 dolarlık desteğin sağlam durması nedeniyle MATIC, 1,3 ila 1,5 dolar arasında bir salınım aralığı buldu. Boğaların POC’yi kırmak ve altın destek seviyesini geri almak için itişlerini artırmaları gerekiyor.

Basın zamanında, MATIC 1.487 dolardan işlem görüyordu. bu RSI aşırı satım bölgesinden sert yükseldi. Buradan herhangi bir kurtarma, test için 54’te bir tavan bulacaktır. Ayrıca, CMF kuzeye bakarken yükseliş eğilimi sergiledi. Öyle olsa bile, ADX düşüş trendindeydi ve zayıf bir yön trendini onayladı.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK / USDT

Ayıların kontrolü ele alması ve önemli fiyat noktalarından geçmesinden sonra, yukarı kanal (beyaz) çöküşünden sonra satış baskısı arttı.

Sonuç olarak, LINK 24 Şubat’ta 14 ayın en düşük seviyesine geriledi. Bununla birlikte, alt son üç günde %23.08’in üzerinde kazanç kaydettiği için boğalar nihayet 11.7 $ işaretinde göründü. Böylece altcoin, değerinin üzerinde bir kapanış bulmayı başardı. 20 EMA (kırmızı) ve devrilmeye çalıştı 50 EMA (camgöbeği).

Basın zamanında, LINK 14.32 dolardan işlem gördü. Son üç gün içinde orta hat desteğini iki kez test ettikten sonra, RSI bir yükseliş kenarı ortaya çıkardı. Beyaz trend çizgisinin altındaki herhangi bir kapanış, gizli bir düşüş eğiliminin varlığını doğrular.

Sandbox (KUM)

Kaynak: TradingView, SAND / USDT

Bir önceki yükseliş trendi, altcoin 4,8 dolarlık direnci dürttüğü ve üç haftalık trend çizgisi desteğini (sarı, kesikli) test ettiği için olağanüstü kazançlar gördü.

Ayılar ivme kazanmaya başlayınca bu desteği kırdılar ve dirence çevirdiler. Bu arada SAND, 24 Şubat’ta Ocak ayının en düşük seviyelerine dokunarak %45.7 düşüş kaydetti. Son kazanımlarından sonra kanaldan çıktı ancak 3.19 dolar seviyesinde daha yüksek fiyatların güçlü bir şekilde reddedildiğini gördü.

Basın zamanında, SAND 3 dolardan işlem görüyordu. RSI‘ın son canlanması orta çizgiyi geçmeyi başardı, ancak yakında 35 işaretine doğru düşecekti. Ayrıca DMI parladı ADX zayıf bir yön eğilimi gösterirken düşüş avantajı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu