Kripto Para

Merkezi Olmayan Yatırım Grubu, kadınlara erkek egemen NFT endüstrisini bozmak için bir platform sunuyor

Dubai merkezli önde gelen bir blok zinciri şirketi olan Merkezi Olmayan Yatırım Grubu, Jumana Al Derviş, ödüllüseri girişimci, to 44 Club NFT koleksiyonu oluşturarak NFT’ler ve özel üyelik kulüpleri dünyalarını birleştirme vizyonunu getirdi.

NFT pazarı, haftalık ortalama 10 milyon ila 20 milyon dolarlık satışla gelişiyor. 2021’de NFT’nin toplam satışları 170 milyon doların üzerine çıktı. Bununla birlikte, ilerleme ve büyüme muazzam olsa da, NFT endüstrisi hala erkek yaratıcıların hakimiyetinde. Jumana, ruhunu temsil eden 44 Club NFT koleksiyonuyla cesur ve cesur bir sanatçı olarak manzarayı bozmayı hedefliyor.

Jumana, blok zinciri teknolojisinin ve takas edilemeyen tokenlerin potansiyeliyle ilgilenmişti ve uzun süredir kafasında bir fikir demleniyordu. NFT’lerin yeni bir fayda çağının kilidini açma potansiyeline sahip olduğuna ve giderek daha fazla insan NFT’nin sahip olduğu olasılıkların farkına vardığı için şimdiki zamanın ideal olduğuna inanıyor.

Jumana, NFT’leri ve özel üye kulüplerini, metaverse’deki fütüristik ve yenilikçi bir bükülme – özel üye kulüpleriyle birleştirme fikrine sahipti. Ancak vizyonunu doğru platformla gerçekleştirmek istedi. Aynı zamanda, Merkezi Olmayan Yatırım Grubu’nun CSO’su Liam ile tanıştı ve platformun ilk kazanılan NFT oyunu olan Kart Racing League’in son başarısı hakkındaki gönderisini gördü.

Merkezi Olmayan Yatırım Grubu Blockchain tabanlı yeniliklere odaklanıyor ve yeni başlayanları, dünyada devrim yaratmak için merkezi olmayan teknolojinin gücünden yararlanmaya teşvik ediyor. Bu misyonla birlikte DIG, eşitliği teşvik etmek ve kadınları kriptoya girmeye teşvik etmek içindir. Kısa bir süre önce yeni kadın Pazarlama Direktörü Lilli Brant’ı duyurdular.

İlk toplantıdan sonraki iki hafta içinde, DIG’nin 100+ kişilik ekibi Jumana’nın ilk fikrini 44 Club’a, 10.000 benzersiz NFT’den oluşan bir NFT koleksiyonuna ve dünya çapında 44 farklı şehirde 44 farklı etkinliğin programına dönüştürdü.

44 Club NFT koleksiyonu, Jumana’nın dışa dönük doğasıyla yankılanıyor ve “uyum sağlamayan” ve hiçbir zaman “normal” hissetmeyen tüm insanlar için metaverse’deki illuminati / gizli toplumun fütüristik bir versiyonu. için ideal bir özel üyeler kulübüdür.

uyumsuzlar, sürrealistler, değişim yaratanlar, yaratıcılar, girişimciler ve tutku arayanlar.

NFT’ler farklı geçmişlere sahip bireyleri temsil eder ve sahibinin VIP etkinliklerine, tasarımcı indirimlerine, yer altı fırsatlarına ve gerçek mekanda faaliyet gösteren 44 Club’daki mülkiyet hissesine erişmesine olanak tanır. NFT koleksiyonu 2044’te bir metaverse’de sahneleniyor ve Seviye 3’ün en nadir NFT’leri sunduğu bir Illuminati sistemini takip ediyor. NFT koleksiyonu için beyaz listeye alma süreci 11 Şubat Cuma günü yayında.

DIG hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu