NFT

Metalcore NFT Nedir?

Metalcore, Polygon’un blok zinciri üzerine kurulan NFT tabanlı, açık dünya, mekanize bir savaş oyunudur. NFXHaber olarak bu makalede Metalcore nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Bununla birlikte koleksiyonun mevcut fiyatına ve nasıl alınacağına da değineceğiz.

Metalcore NFT Nedir?

Metalcore, Polygon’un blok zinciri üzerine kurulan bir NFT savaş oyunudur. Diğerlerinin yanı sıra araçları, makineleri ve arazileri fethetmek için savaşta hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. P2E oyununda ilerledikçe, gezegeni satmak ve fethetmek için teçhizat ve diğer eserler kazanabilirsiniz. Metalcore yakında piyasaya sürülecek. Ayrıca, p katmanları P2E, PVP, Player vs Environment (PvE), Battle Royale, sıra tabanlı strateji ve Gerçek Zamanlı stratejiye dahil olabilmekte. NFT oyunu aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Savaş Modu: Kerberos’u fethetmek için NFT’ler olarak temsil edilen diğer öğelerin yanı sıra çeşitli makineler, kara araçları ve uçaklar arasından seçim yapabilirsiniz.
  • P2E Ödülleri: Oyun görevlerinde ilerledikçe, PvP veya PvE savaşlarında ödüller kazanabilir veya kaynaklarınızı diğer dövüşçülere ödünç vererek de ödüller kazanabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı oluşturun: Örneğin, kullanmak için garajınızda araçlarınızı üretebilir veya oyun içindeki diğer kullanıcılarla takas edebilirsiniz.
  • Grubunuzu Seçin: Metalcore’da herkesin katılabileceği ve diğerlerine karşı savaşabileceği farklı gruplar var. Örnek: Despotik Dişli Kırıcılar ve Teokratik Kutsal Şirket.

Metalcore NFT’nin Amacı Nedir?

NFT projesinin ana amacı; MetalCore’daki ana Kripto para birimi FAB ve MGT olacaktır. FAB, oyun oynayarak satın alınabilen veya kazanılabilen bir oyun içi kripto para birimidir ve zanaatkarlık, yükseltme, pazar yeri eylemleri gerçekleştirme ve bazı zanaatkarlık eylemleri için kullanılır. MGT, özel ve kamu satışları sırasında, çekirdek ekip için ayrılan oranlar, ödüllerin belirlenmesi ve gelecekteki MetalCore geliştirmesi için masada bir oylama için ayrılan bir yönetim tokenidir.

Metalcore NFT’nin Fiyatı Nedir?

Projenin koleksiyonu halihazırda OpenSea’de işleme açıktır. OpenSea verilerine göre Metalcore, şu anda 11,1 bin NFT ile 1,1 ETH taban fiyatıyla işlem görmektedir. Projenin toplam ticaret hacmi 28,5 ETH ile dikkat çekerken koleksiyona sahip olan kişi sayısı 468’dir.

Metalcore NFT Nasıl Alınır?

Koleksiyonları satın almak isteyen yatırımcılar ilk önce OpenSea’de hesap açmalı. Opensea’de kullanacakları Metamask gibi bir dijital kripto para cüzdanına sahip olmalıdır. Sonrasında ödeme işleminde kullanmak üzere bir miktar Ether almalı. Ardından bu Ether’i (ETH) dijital kripto para cüzdanına aktarmalı. Son adımda ise kullanıcının dijital cüzdanını OpenSea’ye bağlaması gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra kullanıcı, dilediği NFT’yi seçerek kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu