Kripto Para

neden fantom [FTM] sahiplerinin yatırımlarını geri kazanmak için bir mucizeye ihtiyacı var

Fantom, dünyanın en büyük DeFi zincirlerinden biridir, ancak bir yatırım seçeneği olarak, daha geniş pazar ipuçları göz önüne alındığında benzer bir itibar kazanamıyor. Bu nedenle bazı yatırımcılar, ne olabileceğini ummak yerine olanı kabul ederlerse çok daha huzurlu olacaklardır.

Fantom’un daha fazlasına ihtiyacı var…

Fantom, yeni yıl başlarken ralli yaptığı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı Aralık ayında piyasaya karşı bir eğilim gösteriyordu.

O zamandan beri 3,3 dolardan bugün 1,2 dolardan işlem görmek için önemli ölçüde düştü ve şimdi FTM yatırımcılarının %72,69’unu zarara itti. Ancak, özellikle en kötü şekilde acı çekmeye devam edecek olan 6.27k sahipler var.

Fantom yatırımcıları zararda | Kaynak: Intotheblock – AMBCrypto

Bu insanlar, varlıklarını, Fantom’un devam eden bir ralli umuduyla en yüksek olduğu zamanlarda satın aldı. Bununla birlikte, bu başarısız olduğu için, şimdi sahip oldukları tek şey, FTM’lerini karda olmasa bile başabaşta satabilmeleri için yakında bir iyileşme umudunun damlayan bir duygusudur.

Ancak bunun olması için Fantom’un grafiklerde %175 tırmanması ve 3.3 $ ATH’yi geçmesi gerekecek. Şimdi bunun gerçekleşmesi için eşit derecede yüksek ve eşit derecede düşük bir olasılık var.

Yüksek çünkü FTM’nin rallileri her zaman muazzam olmuştur. Geçmişte de, Fantom ATH’yi yaratmadan hemen önce, altcoin bir ayda %169 arttı.

Hayali fiyat hareketi | Kaynak: TradingView – AMBCrypto

Ancak şu anda, daha geniş piyasa yükseliş ipuçlarını desteklemiyor. Bu nedenle Mart – Nisan döneminde FTM sadece %50 arttı ve sonraki hafta da geçersiz oldu.

Şu anda, minimal yükseliş ipuçları oluşuyor gibi görünüyor, ancak kripto para biriminin kaybettiğini geri kazanması için bundan daha fazlasına ihtiyacı olacak.

İndeved metaverse’nin büyümesi, kurtarmaya yardımcı olmada katkıda bulunan bir faktör olduğunu kanıtlayabilir ve Fantom, Fantom sanal dünyasında 1000 Ev NFT’si oluşturup satarak Rove ile bunu kullanıyor.

Her gün daha fazla yatırımcı ağa katıldığından bu NFT’ler büyük talep görebilir.

Bugün itibariyle, kümülatif benzersiz adresler, günlük 10 binden biraz daha az yatırımcının eklenmesiyle 2,8 milyon adresi geçti.

Fantom benzersiz adresleri | Kaynak: heyecan

Mevcut piyasa, yatırımcıları şimdilik hareketsiz tutsa da, daha geniş piyasa toparlanması, onların faaliyetlerini yeniden tetikleyebilir.

Bu, karşılığında, Mart ayına kadar ortalamanın 50 milyon dolar ile 100 milyon doların üzerinde olduğu bu ay ortalama 20 milyon doları aşmak için mücadele eden Fantom’un azalan hacmini yeniden canlandıracak.

Hayali işlem hacmi | Kaynak: Intotheblock – AMBCrypto

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu