Kripto Para

O Altcoin Satış Listemde!

Kriptokoin’in haberine göre;

Kripto Yatırımcısı Layah Heilpern, Ethereum (ETH) alımını sürekli olarak artırma nedenlerini ve altcoin piyasasının yükselişe geçtiği dönemde sahip olduğu varlıkları nasıl satacağını paylaşıyor.

Heilpern, “Almaya devam ediyorum ve kesinlikle yükseliş piyasasında satacağım,” diyor.

Layah Heilpern: Ethereum İçin Ödüller Riskleri Aşar

Şimdiki adıyla X (eski adıyla Twitter) platformunda paylaştığı mesajlarında, Heilpern ETH’ye yatırım yapma nedenlerini ve piyasa büyüdüğünde satma planlarını açıklıyor ve ekliyor:

Heilpern ayrıca Ethereum’un güvenliği konusunda vurgu yaparak, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ethereum’u bir menkul kıymet olarak sınıflandırmamasını öne sürüyor.

Sec’e Vurgu

Heilpern ayrıca Ethereum’un güvenliği konusunda vurgu yaparak, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu‘nun (SEC) altcoin’i bir menkul kıymet olarak sınıflandırmamasını öne sürüyor.

SEC’nin son dönemde birçok altcoin’i menkul kıymet olarak sınıflandırması, piyasa üzerindeki potansiyel etkisi konusunda birçok yatırımcı arasında kuşkulara neden olmuştur.

Yayınlanma tarihi itibarıyla, Bitcoin’in piyasa değeri Ethereum’un yaklaşık üç katıdır.

Lider kripto para Bitcoin (BTC), 680.9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipken, Ethereum’un piyasa değeri 226.4 milyar dolardır.

ETH Yükseliş Piyasasını Hızla Kazanıyor

Son zamanlarda Ethereum‘un fiyatı geniş çapta rapor edilmiştir.

Ethereum fiyatı 6 Kasım’da 200 günlük düşüş direnç çizgisini kırmıştı.

Bu trend çizgisi altındaki 203 günlük bir düşüşün ardından Ethereum’un fiyatı 1.916 dolarlık yeni bir yıllık zirveye ulaştı.

Daha önceki raporlara göre, başka bir yatırımcının büyük miktarda Ethereum topladığına dair spekülasyonlara neden olmuştu.

4 Kasım’da bir kripto balinasının Binance’a 31.8 milyon USDT yatırması haber olmuştu. Daha sonra aynı gün içinde yaklaşık 15.94 milyon dolar değerinde 8.698 ETH çekti.

Daha fazla araştırma, aynı balina tarafından Ethereum’un fiyatının artmasının ardından Binance’a yaklaşık 45 milyon dolar değerinde 24.495 ETH yatırıldığını ve yaklaşık 5.47 milyon dolarlık bir kar elde edildiğini göstermekte.

Layah Heilpern’ın Ethereum’a olan güveni ve piyasanın hareketi, kripto topluluğu ve yatırımcılar için önemli bir konu olarak öne çıkıyor. Ethereum’un gelecekteki performansı, kripto para dünyasında büyük bir ilgiyle izlenmeye devam edeceğe benziyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu