Akademi

Oasis Ağı hakkında bilgi edinin ve ROSE $ Kazanmak için Kısa Bir Test Yapın

Oasis Network hakkında bilgi edinin ve yeni edindiğiniz bilgilerle ödüllendirilmek için kısa bir Test yapın!

CoinMarketCap kullanıcıları Oasis Network hakkında bilgi alabilir (GÜL) ve ödüllendirilmek için kısa bir test yapın! Oasis Ağı (GÜL) ödül jetonları, kampanya sona ermeden önce testi başarıyla tamamlayan kullanıcılar arasında rastgele dağıtılacaktır.
Oasis Ağı”Öğren & Kazan” Kampanyanın ödül havuzu 571.257 Oasis Network (GÜL) 180.000 $ değerinde jeton. Başarılı kullanıcılar 30 Oasis Network (GÜL) yanı sıra 10$ değerinde jetonlar 50 Elmas ödül olarak!
Oasis Ağı”Öğren & KazanKampanya 2022.02.21 (12:00 UTC) ile 2022.03.22 (23:59:59 UTC) tarihleri ​​arasında geçerli olacaktır. Testi tamamlamak için aşağıdaki dersleri aldığınızdan emin olun!
Testi göndermekte sorun yaşıyorsanız, lütfen bu özel bağlantıdan tekrar deneyin:
https://coinmarketcap.jotform.com/220462950352956
bu vaha ağıÖğren & KazanKampanya 2022.02.21 (12:00 UTC) ile 2022.03.22 (23:59:59 UTC) tarihleri ​​arasında geçerli olacak ve Quiz 21 Şubat UTC 12:00 PM UTC’de yayınlanacak.

CoinMarketCap, yıkama eylemleri veya yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar olarak kabul edilen eylemlerin yanı sıra kendi kendine işlem veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren eylemleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar. CoinMarketCap, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Faaliyet veya Faaliyet Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. CoinMarketCap, yüksek kaliteli madeni paraları seçmek için en iyi çabayı gösterecek, ancak herhangi bir ticari kayıptan sorumlu olmayacaktır. Lütfen şu bağlantılara bakın: https://coinmarketcap.com/terms, https://coinmarketcap.com/privacy ve https://coinmarketcap.com/disclaimer. Başarılı kullanıcılar, toplam 180.000$ değerinde ROSE ödül havuzundan ödül olarak 10$ değerinde ROSE alacaklar. Belirtecin ABD Doları cinsinden fiyatı, Özellik Döneminin başladığı tarihteki geçerli döviz kuruna bağlı olacaktır. CoinMarketCap hizmetlerine erişerek ve kullanarak, herhangi bir ticari ambargoya veya ekonomik yaptırım listesine (Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Yaptırımlar Listesi gibi), OFAC (ofis ofisi) tarafından tutulan özel olarak belirlenmiş vatandaşlar listesine dahil olmadığınızı beyan ve garanti edersiniz. ABD Hazine Bakanlığı’nın yabancı varlık kontrolü) veya ABD Ticaret Bakanlığı’nın reddedilen kişi veya kuruluş listesi. CoinMarketCap, iş yapmak için pazarları ve yargı bölgelerini seçme hakkını saklı tutar ve kendi takdirine bağlı olarak belirli ülkelerde veya bölgelerde CoinMarketCap hizmetlerinin sağlanmasını kısıtlayabilir veya reddedebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu