Kripto Para

Outer Ring MMO’nun IDO’su 24 saatte 1,6 milyon USDT yükseltti

Dış Halka MMO tamamladı dördüncü yatırım turu 1,6 milyon USDT artırdı rekor kıran bir İlk Dex Teklifinde. Jetonları GQ, daha sonra havalandı. PancakeSwap’ta TGE, ilk 24 saatte + 15M $ hacme sahip. Bu bilim kurgu Oyna-Kazan video oyunu 2018’den beri geliştirildi ve Alfa Oyununu Haziran 2022’de başlatmayı planlıyor.

Oyunla ilgili büyük beklenti, ana işleri NexxyoLabs altında 3 yıl şirket içi yatırım yaptıktan sonra, özel sermayede 6 milyon USDT ve jeton tahsisinde 6 milyon USDT artırmalarına izin verdi.

IDO aşamasını gerçekleştirmek için Outer Ring MMO, kapalı ortaklıklar 11 fırlatma rampası: Metavpad, Gamezone, Bscpad, Seedify, InfinityPad, DaoStarter, Kommunitas, Brandpad, Gamespad ve Safelaunch. Oyunun yönetim simgesi olan toplam 400.000.000 Galaktik Çeyrek (GQ), 0.004 USDT ve 10 aylık lineer yelek fiyatıyla piyasaya sürüldü.

Pazara varış

İlk Dex Teklifinden hemen sonra, 2 ve 3 Mart’ta Outer Ring MMO, PanckeSwap’ta Token Üretim Etkinliğini açtı. Böyle yaparak, Likidite havuzu oluşturmak için 500.000 USDT sağlandı 250.000 USDT ve 50 milyon GQ ile, 0,005 UDST fiyatla. 1.050.000 UDST’lik bir Başlangıç ​​Piyasa Değeri ile piyasada para biriminin alım satımına izin verilmesi.

Beklentiler yüksekti ve topluluk çağrıya cevap verdi. Parite maksimum 0,0255 $ fiyatına yükseldi ve ilk sırada yer aldı. DEXTools BSC izci. Jeton kullanımını teşvik etmek için Dış Halka, Web sitelerine entegre Staking Platformu Bu, sahiplerin kendi evrenlerinde başarılı olmak için tokenize edilmiş materyaller ve SCK (Space Corsairs Keys) hayati değerleri kazanmalarına izin verecek.

Outer Ring MMO’dan ne beklenir?

Outer Ring MMO, oyuncularına sürükleyici ve sosyal bir deneyim sağlayan açık evrene ve geniş bilgiye sahip bir bilim kurgu oyunudur. Metaverse’nin kendi Kullanıcıların NFT’ler ve tokenize edilmiş varlıklarla etkileşime girdiği Oyuncu Odaklı Ekonomi giriş engelleri olmadan. Ekosistemi Galaktik Dörtgenler ve Exo Kredileri tarafından yönetilir. Bu belirteçler, çevrimiçi olarak oluşturulan ekonominin gerçek dünyaya taşınmasına izin verecek ve markaların normal oyun içinde ürün ve hizmetler sunmasına izin verecek.

Başarılı bir token lansmanı ve bir staking platformunun oluşturulmasından sonra, Outer Ring MMO’nun yol haritası tamamen oyuncuların uzay savaşına tamamen zırhlı olarak girmelerine izin vermek. Alfa Oyunundan önceki aylarda, kullanıcılar silahlar, malzemeler, uzay gemileri ve hatta klan oluşturmak için gereken NFT’ler gibi varlıkları içeren yağma kutuları edinebilecekler.

Şimdilik, Outer Ring MMO, oyun ve markaları kendi meta veri tabanlarına entegre etmeye başlamak için ortaklarıyla birlikte çalışıyor. Dextools, Bluezilla veya Metabrands gibi bazı tanınmış şirketler oyunda zaten alanlar inşa etti. Öte yandan, uluslararası oyun topluluğundan kabul olumlu oldueSports ekipleri, ünlü yayıncılar ve oyun loncaları ile anlaşmalar imzalayabilmek. Ana akım oyun oynamayı Oyna-Kazan ekosistemine getirmek için hayati öneme sahip bir gereklilik.

Web sitesi: https://outerringmmo.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Outer-Ring-MMO-111124460754710

Twitter: https://twitter.com/OuterRingMMO

Instagram: https://www.instagram.com/outeringmmo/

YouTube: https://www.youtube.com/c/OuterRingMMO

Reddit: https://www.reddit.com/user/OuterRingMMO/

Telgraf: https://t.me/outerringofficialeng

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu