Kripto Para

Philcoin, hayırsever jetonunu 100 milyon üyeden oluşan küresel bir topluluğa başlattı

Dünyanın hayırsever parası Philcoin, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu, Asya ve Afrika’yı kapsayan küresel bir topluluğa resmi olarak 11 Mart 2022’de başlıyor. “İnsanların parası” olarak adlandırılan Philcoin, BM’nin 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefini destekleyen blok zincirinde ödüllü bir hayırsever harekettir. Verme şeklini değiştirecek bir “Kazanmak İçin Bağış Yap” modeline sahiptir.

Stake etme, hayır kurumlarına bağış yapma ve eşler arası işlemler için halka açık 5 milyar token olacak. Yakında Philcoin’in web sitesi ve uygulaması PHILApp’a dahil edilecek olan 1000’den fazla hayır kurumuyla, dünyanın dört bir yanındaki insanlar tutkulu oldukları amaçlara tek bir tıklamayla bağışta bulunabilirler.Philcoin ayrıca yardımcı olmak için Ukrayna’yı çevreleyen ev kiralama şirketleriyle ortaklık yapacak geçici evler, yiyecek ve güvenli sığınaklar sağlamak için savaş tarafından yerinden edilenler. Topluluk, jeton bağışlayarak veya ihtiyacı olan ailelere sponsor olarak bunun gerçekleşmesinde kritik bir rol oynayacak.

Philcoin’in Kurucusu ve CEO’su Jerry Lopez şöyle diyor: “İnsanlar daha insancıl ve dünyanın ihtiyaçları konusunda daha bilinçli hale geldi. Değişime ihtiyacımız var. Geri verme şeklimiz değişmeli. Ve Philcoin’in devreye girdiği yer burasıdır. Şimdiye kadar sadece ihtiyacı olanlara yardım etmeye odaklanan bir kripto para birimi olmamıştı. Şu anda gördüğümüz tüm doğal afetler, sivil ve siyasi huzursuzluklarla – nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Philcoin ile anında bağış yapabilirsiniz ve hayır kurumları bu bağışları topluluklarına dağıtmak için alabilir. Böylesine başarılı bir hayırsever hareketin parçası olmak gerçek bir nimet – zorluk yaşayanların yüzlerini gülümsetebildiğinizde büyülü bir şey olur ”.

Philcoin’in Kazanmak için Bağış modeli, başkalarını kendilerinden önce koyanları ödüllendirir. Kullanıcılar ne kadar çok bağış yaparlarsa o kadar çok jeton kazanabilirler; ayrıca uygulamayı tavsiye ettikleri ve kullandıkları için ödüller alacaklar. Dünyanın neresinde olursanız olun ve ekonomik durumunuz ne olursa olsun herkes için zenginlik yaratan bir modeldir.

Bu küresel bağış hareketine katılmak ve gözetimsiz cüzdanınızı oluşturmak için Apple veya Android mağazanızdan PHILApp’i indirin. Linktree.com/philcoin adresini ziyaret ederek en son güncellemelerimiz için sosyal medyamızı takip edin ve philcoin.io web sitemizi ziyaret edin

Philcoin Hakkında

Philcoin, amacı IoT “Nesnelerin İnterneti”nin (sosyal medya, televizyon, iletişim araçları) günlük kullanımının insanların kazanabilecekleri bir ray haline geldiği küresel bir etkileşimli ekosistem kurmak olan blok zincirinde ödüllü bir hayırsever harekettir. ürün ve hizmetleri kullanın.

İnsani destek ve çaba geçmişimiz göz önüne alındığında, Philcoin’in amacı, insanlar BLOCKCHAIN’de işlem yaparken GERİ VERMEKTİR.

Philcoin’in vizyonu, 1,7 milyardan fazla insanın banka hesabının olmadığı, yalnızca ABD’deki insanların %55’inden fazlasının 8. sınıf düzeyinde bir kitap okuyamadığı bir zaman ve yaşta dünya çapında en büyük hayırseverler topluluğunu yaratmaktır. back, blockchain alanında küresel bir girişim olarak göz ardı edildi. Milyarlarca doların amaçsız projelere yönlendirildiği bir alan.

Philcoin’in misyonu, insanların sohbet ederken, televizyon izlerken, video oyunları oynarken, eğitim alırken ve alışveriş yaparken dijital bir ekonomi oluşturmasına yardımcı olmaktır. Philcoin, “PHL” olarak işaretlenmiş bir ERC20 Token aracılığıyla herkese dijital zenginlik yaratmada eşit fırsat sağlayan hayırsever ortaklıklarımızı kullanmanın yanı sıra, yüksek düzeyde şeffaflık ve kullanıcı dostu bir ortam sergileyen Akıllı sözleşmeler kullanır. 17 SDG ve ekosistemimizdeki her insani destek.

philcoin.io web sitemizi ziyaret edin veya linktree.com/philcoin adresindeki tüm bağlantılarımızı görüntüleyin

Medya soruları için iletişim:

Tatum April, Pazarlama Direktörü

[email protected]

+971504099892

Halkla İlişkiler İletişimi

Kripto Dünya Seo’su

Pritam Çakraborty

E-posta: – [email protected]

Telgraf: – @chakraborty_pritam

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu