Kripto Para

Polkadot, Cosmos, Gala Fiyat Analizi: 10 Mart

Geçtiğimiz birkaç gün içinde kripto piyasası için net bir eğilim olmadı. Eğilim düşüşe geçti ancak Bitcoin 39.4 bin doların üzerine çıktığında, kısa vadeli görünüm yükseliş eğilimine kaymış gibi görünüyordu. Şimdi, BTC yazı yazılırken 39.2 bin dolardan işlem görüyordu ve Polkadot ve Gala gibi bazı altcoinler son birkaç gündür bir aralık oluşumu sergiledi. Aralık düşükleri tekrar gözden geçirilecek mi ve boğalar biraz satın alma baskısı uygulayacak kadar güçlü mü?

Polkadot (DOT)

Kaynak: TradingView’de DOT / USDT

DOT, geçtiğimiz birkaç gün içinde 16.17 dolar ile 17.57 dolar arasında bir aralık (sarı) oluşturdu. Son 24 saatte desteklemek için aralığı 17.6 dolardan çevirdiği görüldü, ancak o zamandan beri yoğun satış yaşadı. 16.81 dolar desteğinin hemen üzerinde 16.9 dolardan işlem gördü.

RSI nötr 50’nin altına düştü ve Aroon Göstergesi son birkaç günün yükselişinin sona erdiğini gösterdi. Orta nokta ve düşük aralıklar, önümüzdeki birkaç saat içinde DOT için destek sağlayabilir.

Evren (ATOM)

Polkadot, Cosmos, Gala Fiyat Analizi: 10 Mart

Kaynak: TradingView’de ATOM / USDT

Cosmos için geçen hafta üç önem seviyesi oldu. Bunlar 27,7 dolarlık destek alanı ve 29,8 dolarlık ve 31,5 dolarlık direnç bölgeleriydi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde ATOM 27,7 dolarda talep buldu ve 31,5 dolara itici bir yükseliş hareketi yaptı. 29.8 doların desteğe çevrilmesi bekleniyordu.

Yine de son satış, fiyatı 27.7 dolarlık talep bölgesine geri dönmeye zorladı. Müthiş Osilatör, düşüş momentumu göstermek için sıfır çizgisinin altından geçerken, CMF piyasadan önemli bir sermaye akışı göstermek için -0.24’te kaldı.

Gala (GALA)

Polkadot, Cosmos, Gala Fiyat Analizi: 10 Mart

Kaynak: TradingView’de GALA / USDT

GALA ayrıca grafiklerde kısa vadeli bir aralık (sarı) oluşturdu. Yazı yazılırken 0,223 dolar seviyesinin altına düşmüştü. OBV, satıcıların geçen hafta baskın olduğunu gösterdi. GALA 0,21$’dan 0,235$’a yükselirken MACD’nin sıfır çizgisini geçtiğini gören alıcılardan son birkaç gün içinde bir miktar geri çekilme oldu.

Bir kez daha, düşük aralıklar fiyatla yeniden test edilebilir. Düşüş momentumu katılaşırken MACD bir kez daha sıfır çizgisinin altındaydı.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu