Kripto Para

Ravendex: İzinsiz staking platformu sürümü için Cardano başlangıç ​​seti

Ravendex, ilk merkezi olmayan borsa [DEX] Cardano ekosisteminde, izinsiz bir staking platformu olan First Defi Ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor, bu ürün RAVE $’da bakiyesi olan kullanıcıların tokenlarını güvenilir bir şekilde stake etmelerini sağlayacak.

Ravendexbu lansman aracılığıyla, Staking Cardano Native Tokens’daki statükoyu değiştirecek – kullanıcılara Rave’de daha fazla ödül kazanmak için $ Rave jetonlarını stake etme fırsatı sunarken, aynı zamanda Cardano ağını bir ağ olarak büyük bir benimseme yolunda ayarlayacaktır. DApp’leri barındırabilir.

Ravendex, Cardano blok zincirindeki farklı varlıklar üzerinde likidite paylaşımını kolaylaştırma kabiliyetine sahip zincirler arası bir Merkezi olmayan değişim sunmak için EUTXO modelinden yararlanacak.

Akıllı sözleşmelerin önceden belirlenmiş bir dizi kural aracılığıyla varlıkları bir likidite havuzuna yatırmasına ve rafa kaldırmasına izin veren Alonzo Hard Fork güncellemesini kullanırken kripto varlık ödünç verme ve ödünç almayı sağlayan gelişmiş ağdaki ilk projelerden biri olacak. işlem ücretlerinden faizler.

Resmi olarak piyasaya sürüldüğünde, Ravendex likidite ile verimli takasları ve ADA ile ağdaki diğer yerel jetonlar arasındaki jeton takaslarını hızlandıracak.

Yerel bir belirteçle—$ RAVE—-Şu anda önde gelen kripto analitiği web sitelerinden ikisinde (CoinGecko ve CoinMarketCap) listelenmiş olan, şu anda ticaret için kullanılabilir Bitmart Değişimi.

$ RAVE, kripto alanındaki diğer jetonlar gibi, jeton sahiplerine stake için büyük ödüller kazanma fırsatı sunmak için inşa edilmiştir. Ek olarak, token sahipleri projenin yönetimine kilit karar vericiler olarak katılacaklar.

Ravendex, dünyanın her yerinden insanlara gerçek dünya değeri sunmaya yönelik uzun vadeli planla çevrimiçi olarak, istikrarlı internet bağlantısı olmayan kırsal alanlarda yaşayan milyonlarca Afrikalıya internet erişimi sağlayacak bir Dünya Düğümü ayırmak için World Mobile Token ile ortaklık kurdu. . Bu ortaklığın arkasındaki mantığı vurgulayan ekip, Cardano’yu korumanın bunun gibi stratejik ortaklıklar gerektirdiğini ortaya koydu.

Bunun Cardano’nun gelişmiş bir blok zinciri ağı olarak büyümesini sağlayacağını umuyorlar.

Ravendex hakkında

Ravendex, ağdaki varlıkların sorunsuz transferini kolaylaştırmayı amaçlayan velayet dışı Cardano tabanlı merkezi olmayan bir değişim ve likidite protokolüdür. Küçük bir ücret karşılığında Ravendex, tüccarların ve jeton takasçılarının bu hizmetleri kullanmalarına izin verecek ve aynı zamanda jeton sahiplerine projeye RAVE $ taahhüt ettikleri için devasa stake ödülleri sunacak.

Medya bağlantısı

Şirket Adı; Ravendex

Temas kurulacak kişinin ismi; Kuzgunlar

Şirket Web Sitesi; https://ravendex.io

Sosyal iletişim

Twitter; https://twitter.com/ravendexlabs

Telgraf; https://t.me/RaversNest

Github; https://twitter.com/ravendexlabs

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu