Kripto Para

Ripple “Adil Uyarı Savunmasını kazandığı için XRP> %15 yükseldi, ancak sırada ne var?

San Francisco merkezli ödeme şirketi, uzun zamandır SEC’in XRP’yi bir menkul kıymet olarak değerlendirmek için yeterli bildirimde bulunmadığını savundu. Aslında, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, tekrarlandı 19 Şubat tweet’inde de aynısı. Bununla birlikte, olası bir zafer sezen sanık, SEC’i farklı önemli grevlerle sıkıştırdı.

Şah Mat?

Ripple Labs (Davalı) hakim olarak bir kez daha vurdu, Analisa Torres, SEC’in Ripple’a “Adil Bildirim Savunması” kullanmasını engelleme hareketini reddetti. Dava güncellemelerini yakından takip eden ünlü avukat James K. Filan, 12 Mart’ta bu tweet’i attı.

Ripple, düzenleyicinin XRP’nin halka açık satışını önceden bilgilendirme konusundaki başarısız hamlesi hakkında kendi lehinde tartıştı. SEC ayrıca, bireysel sanıkların belirteç için yerel teklifler sunduğunu “makul bir şekilde gösterdi”.

İlginç bir şekilde, 12 Mart’ta mahkeme, XRP’nin satışlarının ağırlıklı olarak yabancı olduğunu belirten iddiayı reddetti. Mahkeme, davanın bu aşamasında Ripple’ın olumlu savunmasının geçersiz olduğu “sonucuna varmayacak”. Ayrıca yargıç, savunmanın devam etmesi nedeniyle kurumun “gereksiz önyargıya” maruz kalmayacağını savundu.

Stuart AlderoyRipple’da Genel Danışman, belirtilmiş Bugünkü mahkeme kararıyla ilgili olarak:

Ayrıca hukuk uzmanı Jeremy Hogan yorum yaptı aşağıdaki:

“Ripple v.2 davasında bekleyen kararlar üzerinde çalıştığınızı biliyorum. SEC davası bu hafta. Kendim ve diğer ilgili taraflar adına, mümkünse bu kararları BUGÜN almak istiyoruz (…). BOOM!

SEC’in Adil Duyuru Savunmasını Önerme Hareketi REDDEDİLDİ. Bu benim beklediğim kişi. ŞİMDİ SEC’in kaybedecek bir şeyi var. ”

Garlinghouse, “adil uyarı” kararını açıklamak için Twitter’a da gitti. Davayı reddetme yönündeki başarısız hareketine bakılmaksızın, sanıklar için “büyük bir kazanç” olarak gördü. Bu dedi, o kendinden emin SEC’in iddialarının reddedileceğini söyledi.

Genel olarak, bu gerçekten de pazarın geri kalanında daha fazla yasal netlik ve kesinlik sağlayacak büyük bir gelişmeydi.

Bir süre oldu

Kaynak: CoinMarketCap

Bu son gelişmelerin bir sonucu olarak, yerel token, XRP, yazının yazıldığı sırada %15’ten fazla arttı, Bu nedenle, bu muzaffer duyguyu sevindirdi. Basın zamanında, CoinMarketCap’e göre 0,81 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu