Borsa

Günlük Olarak Tavsiye Edilen Hisseler

SAHOL Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Analistlerden Hedef Fiyat Tahminleri!

Gedik Yatırım Analistleri, haftanın ikinci işlem gününde günlük hisse öneri listesini yatırımcılarla paylaştı. Uzmanlar, 18 Temmuz Salı günü SAHOL, ALARK, INDES ve MGROS hisselerine yönelik günlük olarak alım tavsiyesi verdi. Bu hisselere yönelik hedef fiyat detayları haberimizde verilirken, Gedik Yatırım tarafından oluşturulan BİST 100 şirketlerinin destek ve direnç noktalarından oluşan tablo da verildi. Aynı zamanda analistler yabancı payındaki günlük değişimleri detaylı olarak aktardı.

Günün Takip Edilmesi Gereken Hisseleri! 5 Hissede

Günün Takip Edilmesi Gereken Hisseleri! 5 Hissede “AL”, 1 Hissede “SAT” Sinyali!

Analistler, 18 Temmuz haftanın ikinci işlem gününde toplamda 5 dev hissenin al, 1 hissenin de sat sinyali verdiğini yatırımcılara aktardı.

Günlük Olarak Tavsiye Edilen Hisseler

  • SAHOL (Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.)
  • ALARK (Alarko Holding A.Ş.)
  • INDES (İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.)
  • MGROS (Migros Ticaret A.Ş.)

SAHOL Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. (SAHOL)’nin hissesi bir önceki işlem gününde 53,95 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. Haftanın ikinci işlem gününde 55,4 TL seviyesinde hedef fiyat verilen SAHOL hissesinin zarar kes seviyesi ise 53,3 TL olarak açıklandı.

ALARK Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

Alarko Holding A.Ş. (ALARK)’nin hissesi bir önceki işlem gününde 85,00 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. Haftanın ikinci işlem gününde 87,7 TL seviyesinde hedef fiyat verilen ALARK hissesinin zarar kes seviyesi ise 84 TL olarak açıklandı.

INDES Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (INDES)’nin hissesi bir önceki işlem gününde 21,64 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. Haftanın ikinci işlem gününde 22,3 TL seviyesinde hedef fiyat verilen INDES hissesinin zarar kes seviyesi ise 21,36 TL olarak açıklandı.

MGROS Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

Migros Ticaret A.Ş. (MGROS)’nin hissesi bir önceki işlem gününde 257,20 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. Haftanın ikinci işlem gününde 265,1 TL seviyesinde hedef fiyat verilen MGROS hissesinin zarar kes seviyesi ise 254,1 TL olarak açıklandı.

Günlük Önerilen Hisselere Yönelik Tablo

SAHOL Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Analistlerden Hedef Fiyat Tahminleri!

Yabancı Payındaki Günlük Değişimler

Gedik Yatırım analistleri tarafından, 18 Temmuz Salı günü yabancıların en çok alım-satım yaptığı hisseler günlük ve haftalık olarak listelendi. Günlük bazda en çok AKBNK (Akbank T.A.Ş.) hissesi alıcı bulurken, en çok satım yapılan hisse ise TTKOM (Türk Telekomünikasyon A.Ş.) hissesi olarak gerçekleşti.

Yabancıların Günlük En Çok Alım/Satım Yaptığı Hisseler

SAHOL Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Analistlerden Hedef Fiyat Tahminleri!

Yatırımcılar, sadece yabancı payındaki değişimler değil, aynı zamanda şirketin finansal durumu, sektörel gelişmeler ve ortaklık yapısı gibi diğer faktörleri de dikkate alarak hisse senetlerine yönelik karar vermelidirler. Bu sayede daha bilinçli bir yatırım yapabilirler. Ayrıca yabancı payındaki değişimler yalnızca bir gösterge olarak değerlendirilmelidir.

BİST 100 Şirketlerinin Destek ve Direnç Noktaları

Analistler, Borsa İstanbul’da BİST 100 şirketlerinin destek ve direnç seviyelerinin analizini 18 Temmuz’da yatırımcılarla paylaştı.

SAHOL Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Analistlerden Hedef Fiyat Tahminleri!

SAHOL Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Analistlerden Hedef Fiyat Tahminleri!

Borsanın Parlayan Hisseleri Öneri Listesinde! 4 Hisseye Hedef Fiyat Verildi!

Borsanın Parlayan Hisseleri Öneri Listesinde! 4 Hisseye Hedef Fiyat Verildi!

ALARK, HEKTS, SAHOL ve TAVHL hisseleri, 18 Temmuz Salı günü Tacirler Yatırım’ın öneri listesine girdi. Bu 4 dev hissenin hedef fiyat tahminleri aktarıldı.

Aracı kurum, güncellenen tablo ile yatırımcılara teknik analiz desteği sunarken, bu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, kendi araştırmalarını yaparak bağımsız kararlar almalılar.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu