Kripto Para

Sandbox, Ethereum Classic, Fantom Fiyat Analizi: 23 Şubat

Kripto pazarında 24 saatlik %3-4 artışla The Sandbox, Ethereum classic ve Fantom, acil desteklerinden güçlü bir canlanma gösterdi. Şimdi, direnç noktalarının üzerindeki herhangi bir kapanış, daha fazla toparlanma için kapılar açacaktır. Ayrıca, son yükseliş hareketi düşük hacimlere yol açarak zayıf bir boğa hareketine işaret ediyor.

Sandbox (KUM)

Kaynak: TradingView, SAND / USDT

SAND, son yedi haftadır 2,8 dolar ile 4,8 dolar arası bölge arasında dalgalandı. Önceki yükseliş trendi, alt birim 4,8 dolarlık direnci dürtene kadar şaşırtıcı kazançlar gördü.

O zamandan beri, üç haftalık trend çizgisi desteğini (sarı) test etti ve nihayet 13 Şubat’ta bu desteği kırdı. 3,19 dolar seviyesini destekten anlık dirence çevirdi.

Boğalar, ani direncini test etmek için devreye girdiğinde, düşüş hayati 2,8 dolar seviyesinde durdu. Ancak SAND, daha yüksek fiyatların güçlü bir şekilde reddedildiğini gördü. 20 EMA (camgöbeği) 3,19 dolar seviyesine denk geldi. Ayrıca, son mum çubukları düşüş eğilimi gösteren bir çubuk işaretleyerek düşüş eğilimini ortaya çıkardı.

Basın zamanında, SAND 3.157 dolardan işlem gördü. RSI‘s son canlanma, trend çizgisi direncini kırdı ve 45 işaretine meydan okumaya başladı. Yine de aradaki boşlukla DMI çizgiler azalırken, yakın vadedeki yükseliş canlanma umutları canlıydı.

Ethereum Klasik (ETC)

Kaynak: TradingView, VB / USDT

22 Ocak’taki dokuz ayın en düşük seviyesinden bu yana ETC, %76.2’lik istisnai bir yatırım getirisi kaydetti ve 36 dolarlık direncin üzerine çıktı. Post, %34.7’lik bir geri çekilme gördü ve 24 dolarlık desteği test etti.

Geçtiğimiz gün boyunca ETC, 27 dolarlık direnci test etmeye çalışırken %9’un üzerinde bir iyileşme gördü. Bu seviyenin altındaki herhangi bir kapanış, gizli bir düşüş eğiliminin (sarı trend çizgisi) varlığını doğrulayacaktır.

Basın zamanında, ETC 27.01 dolardan işlem gördü. Son 24 saat içinde, RSI aşırı satım bölgesinden tersine döndü ve 42 seviyesinden kapandı. Trend çizgisi direncinin üzerindeki herhangi bir kapanış, olası düşüş eğilimlerini geçersiz kılacaktır. İlginç bir şekilde, MACD histogram dengesinin üzerine çıktı ve azalan satış etkisini gösterdi. Ancak çizgileri hala sıfır çizgisinin altındaydı ve bu da alıcıların hala kontrolde olmadığını gösteriyordu.

Hayalet (FTM)

Kaynak: TradingView, FTM / USDT

FTM 3,32 dolar seviyesinden tersine döndüğü için ayılar hakimiyetlerini sergilediler. Sonuç olarak, değerinin %56’sından fazlasını kaybetti ve 22 Şubat’ta iki ayın en düşük seviyesini gördü.

Düşüş sırasında alt, 2,49 dolar ile 1,9 dolar arasında menzile bağlıydı. FTM, 1,9 dolar seviyesini korurken, Şubat ayının en düşük seviyesine ulaşana kadar daha düşük zirveler işaretlemeye devam etti. Şimdi, 20’sini yeniden test etmeye baktı SMA (kırmızı) 1,6 $ işaretinde (acil direnç).

Basın zamanında, FTM 1.6086 dolardan işlem görüyordu. bu RSI aşırı satım bölgesinden hızlı bir toparlanma gördü. 42 puanlık bariyerin üzerindeki herhangi bir yakınlık, yarı çizgiye doğru bir itmeye neden olacaktır. Bununla birlikte, son kazanımlar, artan hacimler sağlamayı başaramadı ve zayıf bir yükseliş hareketine işaret etti.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu