Kripto Para

SandStorm, en iyi markaları Metaverse oluşturucularla birleştiren ilk platformu başlattı

Dünyanın en büyük haftalık metaverse etkinliği olan SandStorm, dünyanın önde gelen markalarını metaverse’deki en iyi inşaatçılar ile birleştirecek olan canlı platformunu ve NFT pazarını Polygon ve Ethereum’da tanıtacak. Proje, meta veri deposu varlığı çok az olan veya hiç olmayan markaların yüzlerce doğrulanmış oluşturucuyu aramasını, işleri için neyin mümkün olduğunu keşfetmesini ve Web3’te sanal ayak izlerini oluşturmasını sağlayacak.

Buna ek olarak SandStorm, markaları meta veri deposuna getirmek ve onlar için The Sandbox ve diğer metaverseler içinde deneyimler oluşturmak için beyaz eldiven hizmeti de sunar. SandStorm, önde gelen inşaatçıları hevesli markalarla buluşturan ve meta veri tabanında mümkün olan şeyler konusundaki eğitim açığını kapatan ilk platform olacak. Walmart, Adidas, Disney, Ubisoft, JPMorgan ve diğer düzinelerce marka gibi markalar her ay meta veri deposuna girerken SandStorm, birden fazla stratejik dikeyde hem büyük hem de küçük markalar için en güvenilir platform olmayı hedefliyor. Bu dikeyler, bu yıl SXSW interaktif sergisinde piyasaya sürülecek olan beta platformunda yer alacak.

Artan sayıda marka The Sandbox aracılığıyla Metaverse’e girerken, onları İnşaatçılar, Ajanslar, Mimarlar, Tasarımcılar, Topluluk Yöneticileri ve bu açık ekosistemdeki binlerce sağlayıcıya bağlayacak bir platforma olan ihtiyacın arttığını görüyoruz. Bu ihtiyaçları karşılamak için merkezi olmayan bir çözüm sunan ve ayrıca Metaverse’deki buluşmalar ve sosyal etkinlikler aracılığıyla projelere görünürlük sağlayan SandStorm platformuna yatırım yapmaktan heyecan duyuyoruz. The Sandbox’ın Kurucu Ortağı ve COO’su Sebastien Borget şunları söyledi:

Beta platformunun arkasındaki katman 2 teknolojisi, o inşaatçıların en iyi NFT’lerini bir kuruşun kesirleri için VOX ve VXM dosya formatlarında basması mümkün. Sanatı, ticaret kartlarını ve birçok farklı kategoriyi destekleyen OpenSea, LookRare veya Rarible gibi diğer NFT pazaryerlerinin aksine, SandStorm’un odak noktası yalnızca metaverse hazır NFT’ler üzerindedir. SandStorm, doğrudan kendi pazarlarından haftada beş kez canlı yayın yapan ilk gruptu ve markalara metaverse’de görünürlük kazanmak için yeni bir yol sağladı.

“Metaverse oluşturucularının gökdelenler ve avatarlardan özel kulaklıklara kadar her şeyi platformda bastığını gördük. İçerik oluşturucuların oluşturması haftalar süren NFT’lerden birine aşırı derecede odaklandık. 1.000’den fazla koleksiyonla ilgilenmiyoruz.” Dedim
SandStorm’un CEO’su Steve McGarry

Destekçiler

SandStorm, Sandbox Kurucusu Sebastien Borget, Fenbushi Capital, Sanctor Capital, The Sandbox, Rarestone Capital, Umbrella Network, MetaStreet, Momentum6, Kerve Capital dahil olmak üzere stratejik Web3 yatırımcılarından oluşan çok yıldızlı bir kadrodan bu hafta 2,5 milyon dolarlık başlangıç ​​turunu kapattı. , GBV Capital ve Bitscale Capital, GrowYourBase ve Youbi Capital. Önemli yatırımcılara ek olarak, The Sandbox, CyberKongz, vEmpire ve bir avuç başka Metaverse ağır vurucu ile ortaklıklar kurdular.

Yıldız yatırımcılardan gelen 2.5 milyon dolarlık başlangıç ​​turumuzu duyurmaktan ve bu yıl SXSW’de beta platformumuzu başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Lansman öncesi her ay 3 milyondan fazla kişiye ulaşmak için organik olarak büyüdüğümüz için NFT topluluğundan çok büyük bir talep oldu. Bununla birlikte, doğrulamak için sıraya giren 500’den fazla inşaatçıyla birlikte 50 markamız var ve NFT topluluğuna istediklerini vermeye hazırız.”dedi McGarry

İnşaatçı Programı

Ekim 2021’den bu yana her ay SandStorm, inşaatçıların yeteneklerini sergilemeleri için bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. Oluşturucu Programı, ortak markaların bir tema seçmesine olanak tanır ve inşaatçılar NFT’lerini oluşturup göndermeye davet edilir. Her gönderim, aylık bir ödül kazanma ve topluluk tarafından oylandıktan sonra SandStorm resmi Sandbox Marketplace koleksiyonunda yer alma şansına sahiptir.

SandStorm, popüler inşaatçı yarışmalarının kazananlarına her ay 10.000 KUM (50.000 USD) dağıtmak için The Sandbox ile işbirliği yaptı. Bu program aracılığıyla geliştiriciler, yaratımlarını platformda basabilir ve metaverse’e giren en iyi markaların önünde en iyi çalışmalarını elde etmek için ömür boyu bir kez fırsat yakalayabilir.

Bir self servis platformuyla veya meta veri deposuna girmek için tam hizmet seçeneğiyle ilgilenen bir işletmeyseniz, buradan daha fazla bilgi edinin: https://sandstorm.co/
Daha fazla bilgi için yalnızca şuna basın: Steve McGarry ile iletişim kurun

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu