Altcoin HaberleriCoin YorumKripto Para

Shiba Coin Yorum – Shiba Coin Geleceği 2022

Shiba Coin Yorum - Shiba Coin Geleceği 2022, Shiba neden yükseldi? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Yatırımcılar bitcoin ve alt coinler tarafından gelen hamleler merak ediliyor. Bitcoin ve Ethereum'da artış yaşanırken Dogecoin ve Ripple'da bugün değer kaybı meydana geldi. Tüm bunların yanında Shiba Coin (SHIB)'deki son durum da merak ediliyor. İşte, Shiba neden yükseldi? Shiba coin ne kadar, kaç TL oldu? Yorumlar... .

Bitcoin’in eğlenceli bir karbon kopyası olarak oluşturulan rakibi meme parası Dogecoin’in aksine Shiba Inu, akıllı sözleşmelerin kullanımını destekliyor. Bunlar, ağın işlevselliğini artıran kendi kendine çalışan bilgisayar programlarıdır. Shiba Inu, Ethereum’un ( CRYPTO :ETH ) blok zincirinin üzerine inşa edilmiştir ve bu kripto para biriminin altyapısından ve güvenlik özelliklerinden yararlanır.

Shiba Coin Yorum – Shiba Coin Geleceği 2022

Shiba Inu’nun yerel jetonu SHIB, Coinbase , Binance, Crypto.com, FTX ve Gemini dahil olmak üzere bir dizi popüler borsada listelenmiştir . Bu erişilebilirlik, Shiba Inu’nun ShibArmy olarak bilinen yatırımcı topluluğunun sürekli katılımının büyük bir nedenidir. Kripto para, Tesla CEO’su Elon Musk’ın bile dikkatini çekti .

Fayda söz konusu olduğunda, Shiba Inu’nun bazı potansiyel katalizörleri var . Bununla birlikte, token Ethereum’un üzerine inşa edildiğinden, aynı zamanda Ethereum’un ağ tıkanıklığına ve yüksek ücretlere tabidir. Çözüm, kapasiteyi artırmak, ücretleri düşürmek ve işlemleri hızlandırmak için Shibarium adı verilen bir katman-2 blok zinciri oluşturmaktır. Güncelleme henüz piyasaya sürülmedi, ancak merkezi olmayan uygulamaların (dApp’lerin) geliştiricileri için, özellikle de değiştirilemeyen belirteçler ve oyun kullanım durumları için Shiba Inu’nun blok zinciri üzerinde çalışmak için önemli bir satış noktası olabilir.

Shiba Inu’nun fiyatını artırabilecek bir başka büyük olay da Robinhood uygulamasında listelenme olasılığı . Robinhood’un kullanıcı tabanı genç ve geçen yaz meme-stok çılgınlığı sırasında çok sesliydi – tam olarak Shiba Inu’ya yatırım yapmakla ilgilenen müşterilerin tam türü. Bu gerçekleşirse, Shiba Inu’nun fiyatını en azından kısa vadede destekleyerek kesinlikle büyük bir alıcı havuzu ekleyecektir.

İşte bu yüzden uzak durmalısın
2021’in başında Shiba Inu’yu satın alacak kadar şanslı (ve cesur) olsaydınız, şu anda hayatınızı değiştirecek bazı kazançların üzerinde oturuyor olurdunuz. Ancak bu performansın tekrarı pek olası değildir. Bunun nedeni, Shiba Inu’nun kripto para birimleri dünyasında anlamlı bir rekabet avantajı olmaması ve bu nedenle uzun vadeli uygulanabilirliği son derece sorgulanabilir.

Bir geliştiricinin bakış açısından, Ethereum’un kendisi veya Cardano ve Solana gibi blok zincirler daha iyi özelliklere, daha uzun çalışma geçmişlerine ve daha umut verici geleceklere sahiptir. Ve geliştiriciler, kullanıcıları çekmek için dApp’ler oluşturma yetenekleriyle ağın nihai başarısını sağlayacak olanlardır. Bence Cardano ve Solana yatırım yapmak için daha iyi projeler .

Ek olarak, 600’den fazla işletme, devasa perakende dünyasında küçük bir sayı olan SHIB’de ödeme kabul ediyor. Bu tüccarlar, bu kriptoyu müşterileri çekmek için bir tanıtım dublörü olarak kabul ediyor olabilirler. Bu eğilimin devam ettiğini gerçekten görmüyorum ve tüketicilerin işlemler için SHIB’yi kullanmaya karar verdiğini de görmüyorum.

Sağlam bir uzun vadeli yatırım stratejisi, spekülasyon üzerine inşa edilemez, bugün Shiba Inu’yu almaya karar verirseniz, yapacağınız şey budur. Madeni paranın fiyatı, sosyal medyadaki hype tarafından yönlendiriliyor, bu gerçekten tahmin edilemez bir şey. Ayrıca, şu anda dolaşımda yaklaşık 549 trilyon Shiba Inu jetonu var. Shiba Inu’nun fiyat artışına yardımcı olan Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in geçen yıl yaptığı gibi, mevcut arzın bir başka büyük ölçekli yakılması olası görünmüyor.

Shiba Inu, Ekim ayının sonundaki zirvesinden bu yana (25 Ocak itibariyle) %76 düşüşte olmasına rağmen, yine de yatırımcıların bu meme tokeninden uzak durması gerektiğini düşünüyorum.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu