Kripto Para

Shiba Inu, Binance Coin, Çığ Fiyat Analizi: 13 Şubat

Shiba Inu, trend çizgisi direncini kırdıktan sonra etkileyici kazanımlar elde etti, ancak yine de uzun vadeli %23.6 Fibonacci direncini devirmek için mücadele etti. Aksine, Binance coin ve Avalanche, önemli fiyat noktalarında boğalar ve ayılar arasında bir çatışmaya tanık olurken, yukarı kanal salınımlarına devam etti.

Shiba Inu (SHIB)

Kaynak: TradingView, SHIB / USD

Alt, 22 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördükten sonra, alıcı 0,000018 $ seviyesinde devreye girdi. O zamandan beri, SHIB boğaları bir toparlanma başlattı ve önemli trend çizgisi direncini (beyaz) kırdı.

Meme madeni para 4 Şubat’taki 4 saatlik grafiğinde simetrik bir üçgen (sarı) kırılma gördü. Böylece, boğalar şaşırtıcı bir %75.5 ROI (4 Şubat’tan itibaren) kaydettikten sonra %23,6 Fibonacci direncini test etti. Şimdi alıcılar 0,000029 dolar seviyesinde bir engelle karşı karşıya kaldı. Herhangi bir arıza, 0,000027 $ işaretinin yakınında test desteği bulur.

Basın zamanında, SHIB 0.0000291 dolardan işlem görüyordu. Aşırı alım bölgesine doğru üstel bir artışın ardından, RSI bir aşağı kanalda (beyaz) orta çizginin altına indi. Herhangi bir desenli koparma, 50 işareti geri alma şansını artıracaktır. rağmen DMI çizgiler düşüş eğilimini yansıttı, ADX SHIB için zayıf bir yön eğilimi sergiledi.

Binance Coin (BNB)

Kaynak: TradingView, BNB / USDT

BNB, hayati önem taşıyan 512 dolardan düşerken, iki önemli satışa tanık oldu. Sonuç olarak, BNB 24 Ocak’ta 16 haftanın en düşük seviyesine ulaştı.

Bununla birlikte, alt grup %32,5’lik bir yatırım getirisi gördüğü ve 445 $ işaretini dürttüğü için boğalar bir toparlanma başlattı. Bu arada, alt 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (yeşil) oluşturdu. Şimdi, ani direnç 414 doların yakınında durdu. Flip tarafında, bu seviyeden bir düşüş, alt trend çizgisinin yakınında test desteği bulabilir.

Basın zamanında, BNB 403.7 dolardan işlem gördü. bu RSI 11 günlük dikdörtgen tepeden (sarı) çıktıktan sonra hızla büyüdü. Aşırı alım bölgesini iki kez test ettikten sonra orta çizginin altına düştü ve son birkaç gün içinde düşüş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte, CMF yine de sıfır çizgisinin üzerinde bir kapanış bulmayı başardı ve boğaların henüz azalmadığını ortaya koydu.

çığ (AVAX)

Kaynak: TradingView, AVAX / USDT

4 saatlik grafikte çift dip kırılması, 96.49 dolar seviyesinde bir aylık direnci geçemedi. AVAX %54,8’lik bir geri çekilme gördü (2 Ocak’tan beri) ve 22 Ocak’ta 14 haftanın en düşük seviyesini gördü.

O zamandan beri, alt, 8 Şubat’ta 95 $ işaretini dürttüğü için %78.4’lük istisnai bir kazanç kaydetti. Son iki günde tüm değerlerinin altına düştü. EMA şeritleri 79 dolarlık desteği test etmek için. Şimdi, boğalar 20 EMA desteğini geri almaya çalıştı.

Basın zamanında, AVAX 83.08 dolardan işlem gördü. Simetrik üçgen (beyaz) kırılımı nedeniyle, RSI hafif bir toparlanmadan önce 39 puanlık desteği test etti. Hala yana doğru sallandı, ayıları tercih etti. Ancak MACD histogram, yarım çizgiye yaklaştıkça gelişme gösterdi. Ancak çizgileri hala bir yükseliş geçişi bulmakta zorlanıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu