Kripto Para

Shiba Inu bir kırılma noktasına yaklaşırken nelere dikkat etmelisiniz?

Shiba Inu fiyatı, son düşüşten sonra yükselme eğilimi gösteriyor. Büyük kriptonun liderliğini takiben birçok altcoin düşerken, SHIB çok önemli bir destek tabanına yaklaşırken toparlanmada hızlı olabilir.

Yardım mitingi olasılığı

Shiba Inu fiyatı, 7 Şubat’ta 0.0000319 $’da yerel bir zirveden sonra konsolidasyonuna başladı. O zamandan beri SHIB, oynaklıkta bir azalmaya işaret ederek toparlanmaya devam etti. Bununla birlikte, fiyat hareketinin bu aşaması, konsolidasyondan bir kopuş, genellikle büyük bir fiyat hareketi ile görüldüğünden, mutlaka kötü değildir.

Şu an itibariyle, Shiba Inu fiyatı şu anda dört saatlik talep bölgesinin üzerinde geziniyor ve 0.0000270 dolardan 0.0000288 dolara kadar çıkıyor. Bu bariyerden bir sıçrama, meme jetonunun hızlı bir şekilde yükselmesini tetikleyebilir. Benzer şekilde, dört saatlik bir mum çubuğunun 0,000027 doların altında kapandığı bu talep bölgesinin bir dökümü, düşüşün muhtemel olduğuna işaret edecektir. Bu nedenle, Shiba Inu fiyatı, yönlü önyargıyı değerlendirirken sıkışmış görünüyor.

Bununla birlikte, kripto piyasalarının genel doğası göz önüne alındığında, acil destek seviyesinden bir sıçrama olası görünüyor. Bu nedenle, yatırımcılar Shiba Inu fiyatının %12’lik bir yükselişin ardından 0,0000324 dolara yükselmesini bekleyebilirler. İlginç bir şekilde SHIB, konsolidasyonu sırasında bu seviyeyi üç kez etiketledi, üçlü bir üst kurulum yarattı ve bir ton satın al-durdur likiditesini geride bıraktı. Dolayısıyla, %12’lik artışın likiditeyi toplamak ve yerel bir tepe oluşturmak için 0,0000324 doların ötesine geçmesi muhtemeldir.

SHIB Sürekli Vadeli İşlemler | Kaynak: Tradingview

SHIB için bu kısa vadeli yükseliş görünümünü desteklemek, aktif mevduat metriğindeki son düşüş, bu yazı itibariyle 17 Şubat’ta yaklaşık 12’den 4’e düştü. Ayrıca, sayı da 7 günlük hareketli ortalamanın altına düştü, bu da kısa vadeli sahipler veya tüccarlardan gelen satış baskısının düştüğünü gösteriyor. Bu gelişme, Shiba Inu için potansiyel bir satışın olası olmadığını gösteriyor.

Aktif mevduat | Kaynak: Santiment

Shiba Inu için işler iyimser görünse de, talep bölgesinin 0,0000270 ila 0,0000288 $ arasında değişen bir dökümü meme madeni para için felakete yol açacaktır. 0,0000270 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu daha düşük bir dip oluşturacak ve kripto paranın daha fazla geri çekilmeye hazır olduğunu düşündürecek.

Bu durumda Shiba Inu fiyatı 0.0000235 dolar destek seviyesine kadar geri çekilebilir. 5 ve 6 Şubat’ta gerçekleşen konsolidasyon nedeniyle bu bölge, toparlanma için mükemmel bir platform görevi görüyor. Bu nedenle, 0,0000235 dolarlık bir yeniden test, alıcıların bir araya gelmesi ve boğa rallisine bir kez daha şans vermesi için gereken temel olabilir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu