Kripto Para

Shinu token satış öncesi talep arttıkça, Shiba NFT basımı Cardano’da yayında

Shibainfinity, bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana büyümeye devam etti. NFT projesi kısa süre önce, kullanıcıları arasında çok başarılı olduğu kanıtlanmış, dünyadaki ilk topluluk odaklı NFT koleksiyonlarından biri olarak kendi Shiba NFTs serisini piyasaya sürdü.

Shiba NFTs koleksiyonu, köpeklerin doğayla etkileşime girmesinin daha sürdürülebilir yolları olduğuna inanılarak, köpeklerin çevre koruması göz önünde bulundurularak oluşturuldu.

SHIBA NFT’ler kullanım senaryosu

Yönetim ve Oylama

$ shinu token sahipleri, projenin Ekosistemini etkileyen sorunların karar verme sürecinin bir parçası haline getirilecek. Bu nedenle, yalnızca simgemizin sahiplerine ekosistemimizi etkileyecek gerekli karar verme süreçlerinde oy kullanma hakkı verilecektir.

SAHİP FIRSATLARI – Onlara dünyanın en etkileşimli sanal konserlerine, festivallerine ve özel köpek partilerine erişmelerini sağlayacağız

NFT Tarım

Kullanıcılar, platformumuzda NFT’leri stake edebilecek ve diğer NFT platformlarında da ticareti yapılabilecek sınırlı / Nadir NFT’lerde ödüller kazanabilecektir.

NFT ÖDÜLLERİ – Daha fazla sayıda Shiba Inu NFT’si olan üyeler aylık ödüller alacaklar.

Erken Katılımcılar için Avantajlar

Etkinlik, en çok erken gelenlere fayda sağlamak için tasarlandı. Shiba Nft satışı sırasında dağıtılan her kart, türünün tek örneği olacak ve onları nadir ve benzersiz kılacaktır.

Platformun kazan-kazan mekaniği ile kullanıcılar, mümkün olan en erken aşamada ödüller ve SHINU jetonları biriktirmeye başlayacaklar.

NFT Darphane Detayları

1 NFT = 100 ADA

İşlem başına maksimum nane – 10 NFT, ancak basım işlemlerinin sayısında bir sınırlama yoktur.

İşlem başına minimum nane – 1 NFT

Devam Edenlere Katılın shiba NFT kamu nane bağlantıyı kullanarak – www.shibainfinity.org/mint

Shinu Token ön satışı $ shinu jetonunu satın almak ve elinde tutmak isteyen katılımcı için halen devam etmektedir, buradan shinu jetonlarını satın alın – https://shibainfinity.org/shinusale/

ShibaInfinity Topluluğu

Twitter: https://twitter.com/shibainfinity_

Instagram: https://www.instagram.com/shibainfinity_/

Telgraf: https://t.me/shibainfinitygroup

Tiktok: https://tiktok.com/@shibainfinity

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu