Bitcoin Haberleri

Şimdi Satın Alınabilecek 3 Patlayıcı Altcoin Bunlar!

Uzmanlar yapay zekanın önümüzdeki 5 yıl içinde %250 büyümesini bekliyor. Bu büyümenin önemli bir kısmı kriptoya akacak. Dolayısıyla kripto uzmanı Stu L’ye göre bir kripto yapay zeka mücevheri, altcoin portföyünüzde mutlaka bulunmalı. Uzman, listesine aldığı 3 patlayıcı altcoini açıklıyor.

İlk sırdaki yapay zeka altcoin projesi: Akash Network (AKT)

NVIDIA’nın borsada ne kadar başarılı olduğunu fark ettiniz mi bilmiyorum. Ama son 12 ayda 3 katına çıktı. 12 ayda hisse senedi ve kripto piyasasının çoğu pek bir şey yapmadı. Peki neden? Çünkü doğru trend için doğru zamanda doğru ürüne sahipler.

Peki ne demek istiyorum? Yapay zeka tabanlı bilgisayar işleme için GPU çipleri. MidJourney veya Stable Diffusion’daki tüm o güzel görüntüleri oluşturmanıza yardımcı olan çipler. Hesaplama gücüne ihtiyaçları var. Hem de çok fazla. Ve NVIDIA bu çipleri sağlıyor. Ve tahmin edin ne oldu? NVIDIA’nın Blockchain versiyonu var. GPU’ları merkezi olmayan bir pazarda satın alabilir, satabilir veya kiralayabilirsiniz. Bunu bu altcoin projesinde yapmanız mümkün: Akash.

Ancak görünen o ki herkes bunun olacağını fark etti. Bu da Akash token’ının (AKT) fiyatını artırdı. Neredeyse NVIDIA kadar yükseldi. Son 12 ayda %164 arttı. Ama tahmin edin ne oldu? Bundan daha da yüksekti. Son 30 günde sebepsiz yere %36 düştü. 1,60 dolardan 85 sente düştü. Bu, önde gelen yapay zeka altcoin projelerinden biri için harika bir giriş noktası.

İkinci sırada Openfabric (OFN) var

Ve şimdi sizin için yeni bir tane var. Girişte bahsettiğim kişi bu. Akash çok az kişi için bir sırdır. Ama buna erken girebilirsiniz. Aslında henüz token’larını piyasaya sürmediler. Ancak , yıl sonundan önce piyasaya sürmeleri bekleniyor. Bu Openfabric. Openfabric, AI altcoin projeleri hakkında sevdiğimiz her şeyin en iyisine sahip. Akash’ın sahip olduğu GPU pazarına sahip değil. Ancak çok fazla avantajı var.

Aktif oldukları bir diğer büyük alan ise uygulama geliştirmek. Ekiplerinin bir kısmı, daha sonra pazarlarında satabileceğiniz sizin için özel yapay zeka uygulamaları oluşturuyor. Ya da daha önce de belirtildiği gibi, herkes Openfabric AI altyapısını kullanarak kendi uygulamasını doğrudan protokol üzerinde hazırlayabilir, başlatabilir ve dağıtabilir. Bu henüz başlatılmadı. Token’ı, sembolü OFN, çok yakında Seedify, Enjinstarter ve PoolzFinance’da listelenmeye hazır.

Son sırdaki yapay zeka altcoin projesi: Singularity (AGIX)

Singularity ve AGIX token’ı Web3’te şimdiye kadarki en büyük yapay zeka ekosistemine sahip. Ürünler şunları içerir:

  • Singularity DAO adında bir DAO.
  • Hem daha uzun hem de daha sağlıklı yaşayabilmemiz için uzun ömürlü araştırmalar için yapay zeka kullanan Rejuve.AI.
  • Dağıtılmış bilgi işlem gücü için Nunet.
  • AI uygulamaları için hızlı bir Layer-1 Blockchain olarak Hypercycle.
  • Üretken yapay zekayı daha büyük kurumsal müşterilere ulaştırmaya yardımcı olacak TrueAGI ve daha fazlası.

Dolayısıyla Singularity’nin yapay zeka, Blockchain ve pratik gerçek dünya uygulamaları arasındaki bağlantıda önemli olan birçok alanı kapsadığını görmek mümkün. Peki token nasıl gidiyor? Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, son 12 ayda altcoin %204 artış gösterdi. Ancak, Akash gibi, daha da iyi durumda. Son 90 gün içinde 27,5 cent’ten şu anki 18,4 cent’e düştü. Bu %30’un üzerinde bir düşüş demek. Yine, şu anda harika bir giriş fiyatı ile doğru pazarda başka bir harika proje.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Coinyorumcap olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu