Genel

Şimdi Satın Almak İçin 1 Doların Altındaki En İyi Hisse Senetleri

4 Cidara Therapeutics (Nasdaq: CDTX)

No.3 Uygulamalı Genetik Teknolojileri (Nasdaq: AGTC)

AGTC, kamu piyasalarında çekiş kazanmak için mücadele etti. Bu kısmen biyoteknoloji alanındaki daha büyük şirketlerin rekabetinden kaynaklanmaktadır. Ve bu, bu yeni genetik tedavileri geliştirmedeki başarısına rağmen. Ancak, hisse senetleri şu anda düşük bir fiyattan işlem görüyor. Bu nedenle, şimdi bu yenilikçi biyoteknoloji şirketine yatırım yapmak için mükemmel bir zaman olabilir. 1 doların altında, gelecek vaat eden ve yüksek büyüme potansiyeline sahip hisse senetleri arıyorsanız, AGTC’yi izleyin.

No.2 ProQR Terapötikler (Nasdaq: PRQR)

ProQR Therapeutics, klinik aşamadaki bir biyoteknoloji şirketidir. RNA bazlı tedavilerin geliştirilmesine odaklanırlar. Özellikle, nadir görülen genetik bozuklukların tedavisi için. Ve şirketin en gelişmiş ürün adayı Sepofarsen, gelecek vaat eden bir çözüm. Sonunda Leber’in konjenital amaurosis tip 10’unu (LCA10) tedavi edebilir. Genellikle çocuklarda körlüğe yol açan bir hastalıktır.

Şirket, hem hastalardan hem de yatırımcılardan Sepofarsen’e yoğun ilgi gördü. Ve 1 doların altındaki hisse senetleri son aylarda gözyaşı döktü. ProQR hisseleri geçmişte %500’ün üzerinde güçlü artışlar yaşadı. Yani, gelecekteki başarının iyi belirtilerini gösteriyor.

Ve ProQR’ın Sepofarsen’in onaylanmasından ve piyasaya çıkmasından önce daha kat etmesi gereken uzun bir yol var. Ancak giderek yaklaşıyor. Son zamanlarda, klinik denemelerin üçünden ikinci Aşaması için güçlü sonuçlar açıkladılar. Yani, onu çekici bir yatırım yapan iki şey var. Birincisi, şirketin klinik deneylerdeki güçlü performansı. Ve ikincisi, nadir görülen genetik bozuklukların tedavisine yönelik karşılanmamış önemli ihtiyaç.

1 Numaralı Cybin, Inc. (NYSE: CYBN)

1 doların altındaki hisse senetleri her şekilde gelir. Cybin, terapötik amaçlar için psychedelics geliştiren klinik aşamadaki bir ilaç şirketidir. Görevleri, hastalara yenilikçi, kanıta dayalı psychedelic ilaçlara erişim sağlamaktır. Cybin, çeşitli terapötik alanlarda geniş bir ürün adayları portföyü geliştirmektedir. Buna zihinsel sağlık ve nörolojik bozukluklar dahildir.

CBD hızla birçok sağlık sorunu için normal bir tedavi şekli haline geliyor. Bu nedenle, bilim adamları daha geleneksel olmayan tedavi biçimlerine ulaşıyorlar. 1 doların altındaki bu stok, doğal bileşiklere dayalı ürünlere sahiptir. Ve bu bileşikler, geleneksel tıpta yüzyıllardır sağlamıştır. Özellikle halüsinojenik özellikleri için. Beyindeki, ruh halini, bilişi ve algıyı etkileyebilecek serotonin seviyelerini modüle ederek çalıştıkları düşünülmektedir.

Ve çok çeşitli zihinsel sağlık koşullarını tedavi etme potansiyeline sahip bir ilaç sınıfı haline geldiler. Buna depresyon, anksiyete, TSSB ve bağımlılık dahildir. Ancak terapötik potansiyellerine rağmen, hala birçok soru var. Özellikle psychedelics’in güvenliği ve etkinliği konusunda.

Cybin, psychedelic araştırmaların ön saflarında yer almaktadır. güvenli, etkili ilaçlar geliştirmek için aktif olarak çalışıyorlar. Hastaların zihinsel sağlık sorunlarından kurtulmalarına yardımcı olabilecekler. Güçlü bilimsel ekibi ve en son teknolojisi ile Cybin iyi bir konumdadır. Hızla büyüyen psychedelics pazarında lider bir oyuncu olabilirler.

Dolayısıyla, 1 doların altındaki hisse senetlerine yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, Cybin kesinlikle incelemeye değer. Gelecek vaat eden ürün yelpazesi ve sağlam finansal konumu ile heyecan verici bir zaman olabilir. Özellikle hızla gelişen bu sektörden yararlanmak isteyen yatırımcılar için.

Bu Makaleyi Okumaya Devam Edin ve Şimdi Satın Almak İçin 1 Doların Altındaki En İyi 2 Hisseyi Bulun

1 doların altındaki ilk iki hisse senedini okumak için aşağıya e-postanızı girin.
Ayrıca ücretsiz günlük e-mektubumuzu almayı da seçeceksiniz. Yatırım Uen iyi yatırım fırsatları için uzman yatırım bilgileri, analizleri ve hisse senedi seçimlerini burada bulabilirsiniz.

Anlamsız bir şekilde, auctor ornare Quis in sem. Donec sodales viverra ante, ve scelerisque libero iaculis sit amet. Phasellus fermentum vitae tellus quis sucipit. Ut bibendum aliquet odio, bir venenatis augue fermentum’da. Nunc fringilla dui lorem, congue blandit ex egestas in. Vestibulum dapibus orci ut felis consequat euismod. Sed pretium, risus vel blandit porttitor, diam diam sodales dui, lobortis lorem ex vitae est. Tamsayı mülayim, diam et fringilla semper, nulla dui suscipit urna, eget hendrerit quam ex rutrum tellus. Nam imperdiet, nibh nec mollis vulputate, felis ante pozuere leo, ultrices nulla neque vitae mi.Nunc ut lorem quis urna auctor ornare quis in sem. Donec sodales viverra ante, ve scelerisque libero iaculis sit amet. Phasellus fermentum vitae tellus quis sucipit. Ut bibendum aliquet odio, bir venenatis augue fermentum’da. Nunc fringilla dui lorem, congue blandit ex egestas in. Vestibulum dapibus orci ut felis consequat euismod. Sed pretium, risus vel blandit porttitor, diam diam sodales dui, lobortis lorem ex vitae est. Tamsayı mülayim, diam et fringilla semper, nulla dui suscipit urna, eget hendrerit quam ex rutrum tellus. Nam imperdiet, nibh nec mollis vulputate, felis ante posuere leo, ultrices nulla neque vitae mi.

Tamsayı mülayim, diam et fringilla semper, nulla dui suscipit urna, eget hendrerit quam ex rutrum tellus. Nam imperdiet, nibh nec mollis vulputate, felis ante pozuere leo, ultrices nulla neque vitae mi.Nunc ut lorem quis urna auctor ornare quis in sem. Donec sodales viverra ante, ve scelerisque libero iaculis sit amet. Phasellus fermentum vitae tellus quis sucipit. Ut bibendum aliquet odio, bir venenatis augue fermentum’da. Nunc fringilla dui lorem, congue blandit ex egestas in. Vestibulum dapibus orci ut felis consequat euismod. Sed pretium, risus vel blandit porttitor, diam diam sodales dui, lobortis lorem ex vitae est. Tamsayı mülayim, diam et fringilla semper, nulla dui suscipit urna, eget hendrerit quam ex rutrum tellus. Nam imperdiet, nibh nec mollis vulputate, felis ante posuere leo, ultrices nulla neque vitae mi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu