Kripto Para

Solana, MATIC, Tron Fiyat Analizi: 07 Şubat

Genel piyasa hissiyatı iyileşirken Solana, MATIC ve Tron yukarı kanal dalgalanmalarını sürdürdü. Sonuç olarak, kayıp destek seviyelerini geri aldılar. Kısa vadeli teknik verileri yükseliş eğilimi gösterdi ancak 4 saatlik grafiklerindeki aşırı alım okumaları potansiyel bir yavaşlamaya neden olabilir.

Solana (SOL)

Kaynak: TradingView, SOL / USD

SOL (5 Ocak’tan itibaren) %52.2’lik bir kayıp kaydetti ve 24 Ocak’ta beş ayın en düşük seviyesine ulaştı. O zamandan beri, 4 saatlik grafiğinde yukarı kanal oluştururken %47,2’nin üzerinde bir sıçrama gördü.

Daha sonra ralli, grubun üst bandından tersine döndü. Bollinger bantları (BB). Bu aşamada, 102 dolarlık hayati desteği geri aldı. Buradan daha fazla geri çekilme, tekrar yukarı kanalın orta hattına yakın bir test katı bulacaktır.

Basın zamanında, SOL 117.25 dolardan işlem görüyordu. bu RSI aşırı alım bölgesini geçen hafta birçok kez test etti. Böylece tek taraflı bir yükseliş etkisi ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, 63 işaretinin altındaki herhangi bir kapanış, 56 puanlık RSI desteğinin yeniden test edilmesini sağlayabilir. Ayrıca hacim osilatörü düşüş trendindeydi ve daha fazla kırılmayı sürdürmek için yetersiz itme gücüne işaret ediyordu.

Çokgen (MATIC)

Kaynak: TradingView, MATIC / USDT

27 Aralık’ta 2.92 $’dan ATH’ye ulaştıktan sonra MATIC, %54.24’lük bir düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta üç ayın en düşük seviyesini gördü.

MATIC, uzun vadeli 1,3 dolarlık desteğinden geri döndükten sonra son iki haftada %39,6 yatırım getirisi gördü. Böylece %78.6, %61.8 destek seviyesini geri aldı ancak 1.8 dolar seviyesini geçmek için mücadele etti. Altın Fibonacci seviyesinin altına herhangi bir düşüş, yukarı kanalın alt trend çizgisinin (beyaz) yeniden test edilmesine yol açabilir.

Basın zamanında, MATIC 1.787 dolardan işlem gördü. bu RSI aşırı alım bölgesinden hızla yükseldi ve tersine döndü. Ayrıca, CMF 7 Şubat’ta katlanarak büyüyerek on haftanın en yüksek seviyesini vurdu ve alt için rekor düzeyde yüksek bir para hacmi gösterdi.

Tron (TRX)

Kaynak: TradingView, TRX / USDT

20 Ocak’ta %61.8 Fibonacci direncinden geri döndükten sonra, TRX daha geniş yörünge ile korelasyon gösterdi ve hızla düştü. Alt, sadece dört günde %28,2 düşüş kaydetti ve 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Satıştan bu yana TRX, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanala tanık oldu. Ayılar azalmadığı sürece, ani direnç yukarı kanalın üst trend çizgisinde durdu ve ardından %38.2 Fibonacci seviyesi geldi.

Basın zamanında, TRX 0,0673 dolardan işlem görüyordu. düşen kama kırılmasından sonra, RSI şaşırtıcı bir büyüme kaydetti. 64 işaretini dirençten acil desteğe çevirdi ve güçlü bir yükseliş canlılığına işaret etti.

İle + DI kuzeye ve ters yöne bakıyor -İÇİNDE, TRX, kısa vadeli bir yükseliş hareketini haklı çıkarır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu