Kripto Para

Stabilcoin’lerden P2P kredisine: Hoskinson’ın ADA’nın faiz oranlarını standartlaştırmaya yönelik tahminleri

İki proje – SundaeSwap DEX ve proje inkübatörü CardStarter – anlaşmazlıklarını mahkemeye taşırken Cardano topluluğu için gergin bir zaman oldu. Charles Hoskinson hayal kırıklığını dile getirdi ve diğer genç inşaatçıları daha iyisini yapmaya çağırdı.

Ancak, Sean Kim şovunun bir bölümünde, teknoloji uzmanı daha iyimserdi. Dahası, Hoskinson, en çok heyecan duyduğu kriptoların hangi vakaları kullandığını açıkladı.

Kalbim “Algo” Açık

Hoskinson, para politikasının ayrılmasına izin verdikleri için algoritmik stabilcoinlerin “süper havalı” olduğunu düşündüğünü söyledi. Cardano’nun kurucusu, Bitcoin’in bir değer saklama aracı olarak hizmet etmesine rağmen, bir değişim aracı veya bir hesap birimi olarak “çekici” olmadığını iddia etti. Ayrıca Hoskinson, doların hala kullanımda olduğu El Salvador’da algoritmik stabilcoinlerin nasıl bir rol oynayabileceğini teorileştirdi.

dedi ki,

“Bence bununla mücadele etmesi gereken ilk kişi El Salvador… bu yüzden insanlar hala dolar kazanıyor, hala etrafta dolaşan çok fazla nakit var – sadece Bitcoin ile dolar alışverişi yapmayı ve geri almayı kolaylaştırdılar.”

Ekledi,

“Ya Bitcoin’i alıp Bitcoin için dolar benzeri bir stabilcoin – bundan algoritmik bir stabilcoin – yaratabilseydiniz?”

Hoskinson, izleyicilere Cardano’nun geliştirici kolu IOG’nin oluşturduğu kripto ile desteklenen algoritmik bir stabilcoin olan Djed’i hatırlattı. Cardano kurucusu, aynı ilkenin diğer kripto varlıklarına da uygulanabileceğini öne sürdü.

El Salvador ve Arjantin gibi ülkelere bakan Hoskinson, deflasyonist varlıklara yatırım yapmanın enflasyonla mücadelede ve insanların “paralarını saklamalarında” yardımcı olduğunu kaydetti.

“Akran” benimle ayı

Heyecan verici bulduğu bir başka gelişme olan Hoskinson, 2022’nin ekibinin Afrika’ya eşler arası kredi vermeyi başardığını göreceğini söyledi. “Gelişmiş dünya”dan “gelişmekte olan dünyaya” değer akışının sağlanmasının faiz oranlarını standartlaştırmaya ve nihayetinde onları aşağı indirmeye yardımcı olacağına inanıyordu.

ADA gerçekleri ortaya çıkarıyor

Tüm söylenenler ve yapılanlar, ancak boğalar ADA’nın rallisini bekliyor.

Coinbase’e göre ADA, $1.03 basın saatine yakın, düşmüş olmak Son 24 saatte %3.44. Bir ayda, madeni para %34,41 düştü.

Bununla birlikte, alım satım faaliyeti büyük ölçüde satın almaya yöneldi ve Coinbase yatırımcıları arasındaki tipik bekleme süresi yaklaşık 94 gündü.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu