Kripto Para

Tatum NFT Express, işletmelerin kripto tutmadan NFT oluşturmasına olanak tanır

Octopus Ventures tarafından desteklenen bir blok zinciri geliştirme platformu olan Tatum, NFT’ler oluşturmak için türünün ilk örneği bir özelliği tanıttı. “NFT Express” olarak adlandırılan bu özellik, kullanıcıların blok zinciri işlem ücretlerini ödemek veya akıllı sözleşmeleri dağıtmak için kripto para birimleri kullanmak zorunda kalmadan NFT’leri basmasına olanak tanır. Bu, NFT’lerin oluşturulmasıyla ilişkili önemli genel giderleri, karmaşıklığı ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldırarak ve kripto para birimlerini çevreleyen potansiyel düzenleyici engellerden kaçınarak, dünya çapındaki işletmeler için kapılar açar.

“Müşteriler, NFT pazarlarını yerden kaldırmak için mümkün olan her şeyi denediklerini ve bırakmaya hazır olduklarını söyleyerek bize yaklaşıyorlar. Gaz ücretlerini ödemek için borsalarda kripto para satın almaları ve her türlü düzenleyici engelle karşılaşmaları gerekiyor. Daha iyi bir yol olması gerektiğini biliyorduk, bu yüzden bir çözüm bulmak için kafa kafaya verdik ”dedi. Tatum’un CEO’su Jiri Kobelka’yı açıklıyor.

NFT Ekspres ücretli bir Tatum planı olan herkes tarafından kullanılabilir. Müşteriler, beş farklı blok zincirinde istedikleri kadar NFT’yi anında basabilir; bu, e-ticaret şirketleri veya büyük ölçekte NFT’ler oluşturmak isteyen işletmeler için ideal bir çözüm. NFT’leri basmaya yönelik gaz ücretleri daha sonra ücretli Tatum planlarından düşülür. Bu, birçok bankanın yasakladığı ve önlemek için müşteri hesaplarını donduracağı bir işlem olan bir borsada kripto para satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca, güvenlik sorunlarının çoğunu ortadan kaldırarak, şirketlerin NFT işlevlerini mobil uygulamalara hızla uygulamasına ve NFT’leri her yerden basmasına olanak tanır.

İşletmelerin karşılaştığı zorlukların çoğunu tamamen ortadan kaldırabileceğimizi ve yaratmak istedikleri her şey için basit, güvenli ve sorunsuz bir NFT çözümü sağlayabileceğimizi fark ettik. Artık blockchain geliştiricileri kiralamak zorunda değiller ve gaz ücretleri Tatum planları tarafından karşılanıyor. NFT Express’in sayısız işletme ve geliştirici için kapılar açacağına inanıyoruz ve bunu halka duyurmaktan son derece heyecanlıyız ”dedi. Tatum’un CEO’su Jiri Kobelka diyor.

NFT Express şu anda Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain, Celo ve Harmony blok zinciri ağlarında mevcuttur.

Tatum Hakkında

tatum 40’tan fazla blok zinciri protokolünü destekler ve dünyanın her yerinden 18.000’den fazla geliştirici tarafından kullanılır. Tatum üzerine kurulu uygulamalar on milyonlarca son kullanıcı tarafından kullanılıyor ve ayda milyarlarca dolar değerinde işlem gerçekleştiriyor. Geçen yıl Tatum, Avrupa Startup Dünya Kupası Finalini kazandı ve katılmak için seçilen ilk blockchain girişimi olarak TechCrunch Startup Battlefield’da ilk 5 finalisti oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu