Kripto Para

WazirX’in kurucu ortağı ve SuperGaming, Tegro’yu bir Web3 oyun pazarı olarak duyurdu

  • Tegro, Web3 oyunlarının oyun endüstrisi için 2 trilyon dolarlık bir pazarın kilidini açma potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.
  • Tegro’nun yol haritası, oyun yapma ve yüksek likiditeye sahip pazar yerleri tasarlama konusunda derin deneyime sahip bir kurucu ekip tarafından hazırlanmış bir pazar yeri, SDK’lar ve API’leri içerir.

tegro Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri ve önde gelen Hintli oyun geliştiricisi SuperGaming’in kurucu ortağı ve COO’su Siddharth Menon’un yeni bir girişimidir. Tegro, eksiksiz bir Web3 oyun ekosistemidir oyuncuları, oyun geliştiricileri ve yatırımcıları Web3’ün potansiyelini mümkün olan en iyi şekilde – sürdürülebilir, şeffaf ve adil – ortaya çıkarmaları için güçlendirmek.

Görseller, teknik karmaşıklık ve tasarım açısından gelişen oyunlarla, ekonomileri ve para kazanmaları, 2000’lerin ortalarından beri büyük ölçüde sahip oldukları durgunluk yerine gelişmelidir. İlk nesil Web3 oyunlarında bunun kıvılcımları görülse de, bunlar sürdürülemez bir şekilde yapılıyor.

Siddharth MenonTegro’nun kurucu ortağı olan Tegro, sekiz milyondan fazla kullanıcısı ve milyarlarca aylık hacmiyle dünyanın en büyük kripto para birimi pazarlarından biri olan WazirX’i kurarak Web3 ekosistemleri ve ölçeklendirme işlerinde derin bir uzmanlık getiriyor.

Siddharth, “Mobil oyunlar oyun endüstrisini bozdu ve Web3 oyunları daha da büyük bir aksama olabilir” dedi. “Web3 oyunları, oyuncular için yeni ekonomik ve yaratıcı fırsatlar sunarak oyundaki bir sonraki paradigma kayması olacak ve 2 trilyon dolarlık bir pazarın kilidini açma potansiyeline sahip.”

Bununla birlikte, Web3 oyunlarının oyunculara saygı duyacak ve bu ekonomik fırsatı büyütecek kurumsal yatırımcıları ve tüccarları hala işe alırken onları meşgul edecek şekilde inşa edilmesi gerekir. Mevcut Web3 oyunlarının çoğu ve buna bağlı olarak ekonomileri oyuncuları bu fırsatın merkezine koymaz.

burası SuperGaming’in 300 milyondan fazla oyuncu ve geliştirilen 100’e yakın oyun ile uzmanlık devreye giriyor. Bunlar arasında MaskGun ve Silly Royale gibi son hitlerin yanı sıra yaklaşmakta olan battle royale oyunu Indus yer alıyor.

Buna ek olarak, şirketin üçüncü taraf stüdyolar tarafından kullanılan hiper ölçekli, gerçek zamanlı çok oyunculu oyunları çalıştırmak için kendi oyun motoru vardır ve bunların en ünlüsü resmi PAC-MAN oyunudur. Bununla birlikte, şirket kripto oyunlarıyla ilgili mevcut sorunların derinden farkında.

“SuperGaming’de insanların yıllardır oynadığı oyunlar yapıyoruz” dedi. Roby John, Tegro’nun kurucu ortağı. “Web3 teknolojilerini, oyuncular için yeni yaratıcı ve ekonomik fırsatlar üretmemize olanak tanıyan, önce oyuncu anlayışımızın tamamlayıcısı olarak görüyoruz. Web3 oyunlarının ve Tegro’nun potansiyeliyle bunu herkes için sürdürülebilir, adil ve şeffaf bir şekilde yapabiliriz.”

Tegro, dijital dünyaların önümüzdeki on yılda yatırım yapılabilir varlık sınıfları olacağı fikri üzerine kurulmuştur. Bu dijital dünyalar, oyuncuları koruyan ve yatırımcıları bu yeni oyun paradigmasında gezinme konusunda güçlendiren bir temel gerektiriyor. Şirket bunu şu şekilde çözecektir:

  • Oyuncular ve kurumsal yatırımcılar için Tegro pazarları
  • Uzmanlar tarafından oluşturulan oyun geliştiricileri için sürdürülebilir ekonomi şablonları
  • Daha iyi ticaret yapmanıza ve yatırım yapmanıza yardımcı olacak oyun varlığı istatistikleri

Tegro’nun Web3 oyunları yol haritası, küresel bir izleyici kitlesi için oyun yapma ve ekonomi tasarlama konusunda derin deneyime sahip bir kurucu ekip tarafından hazırlanmış Tegro pazaryerini, pazar SDK’larını, varlık istatistiklerini ve API’leri içerir.

Twitter: @TegroFi

İnternet sitesi: tegro.com

Medya sorguları: [email protected]

Basın varlıkları: logolar, kurucu vesikalıkları ve basın kiti

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu