Kripto Para

$ WELUPS, yatırımcılara uzun vadeli yatırım bahsi sunuyor

$ WELUPS, yerel bir madeni paradır. Welups Blok Zinciri. Ukrayna ve Rusya arasındaki çatışmanın tırmanmasının ardından, $ WELUPS çizelgeleri aşağı çekti. Buna rağmen, $ WELUPS’ın güneye hareketi genel piyasaya kıyasla daha az etkilenmiş görünüyordu.

$ WELUPS madeni para taze bir potansiyele sahip ve mevcut küresel sorunlara rağmen yeni veya büyük yatırımcılar için vaatlerle dolu.

$ WELUPS, kripto alanındaki potansiyel paralardan biridir. TRC-20 ve ERC-20 ile tam uyumlu, WRC-20 platformunda yayınlanan bir kripto para birimidir. göre CoinMarketCap ve CoinGecko$WELUPS son 30 günde 0.00055 $ fiyatla işlem görüyor.

Buna ek olarak, $ WELUPS, tüm ekosistemini zincirdeki işlemlere ve uygulamalara güç veren bol miktarda uygulama ile birleştirir. $ WELUPS, bankalara ve ödeme sağlayıcılarına sınır ötesi ödemeler için güvenilir bir çözüm sunmak üzere tasarlanmış bir kripto para birimidir.

$ WELUPS ‘Veri (Kaynak: Welscan.io)

Welscan.io’ya göre toplam madeni para arzı 45 milyarın üzerinde. Ayrıca, toplam $ WELUPS hissesi 31,78 milyar doların üzerindedir.

 • Toplam Arz: 45 milyar
 • Pazarlama ve Airdrop: % 5’i airdrop’lar dahil pazarlama girişimleri için olacaktır.
 • Kuruluş Satışı: Şirket kurucuları – Welups Blockchain’in mevcut ve gelecekteki çalışanları için %3 tahsis edilecektir.
 • Welups Vakfı: %30’u Welups Vakfı için paylaştırılacaktır.
 • Umman Holding: %30’u Omanee Holding’e ayrılacak.
 • Umman Ekosistemi: %20’si Umman Ekosistemi için ayrılacaktır.
 • İş ortağının platformlarında satış: %12’si ortağın platform satışı için olacaktır. Genel satışın iş ortağının platformlarında ve borsalarında gerçekleştirileceğini belirtmek gerekir.

Welups’un yalnızca %3’ü satış öncesi aşamada piyasaya sürüldü. Bu, hangi madeni paraya yatırım yapılması gerektiğine karar vermek için kriterlerden biridir, çünkü içerdekiler tarafından önemli miktarda madeni para lansman sırasında tutulursa, madeni para fiyatı kolayca manipüle edilebilir.

Kullanıcılar, blockchain 3.0 özelliklerini aşağıdakilerle deneyimleyebilir: Testnet Kaynakları 04 Mart 2022’de piyasaya sürülecek.

$ WELUPS Analizi 2022

$ WELUPS, bu yılın çekici ve potansiyel kriptolarından biridir. WELUPS $’ın toplam piyasa değeri 23.873.616 $’dır. Bu, $ WELUPS’ın piyasa değerinin Shiba Inu, Bitcoin, Ethereum vb. gibi diğer kripto para birimlerine kıyasla daha düşük olduğunu gösterir. Bu nedenle, yakın gelecekte $ WELUPS’ın zirve yapma şansı yüksek olacak.

Blok zincirindeki son gelişme ve değişiklikler, $ WELUPS fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? grafiklere geçelim

WELUPS Fiyat Tablosu

Önümüzdeki günlerde $ WELUPS satın almak isteyen kripto tüccarları, bir düzeltme gerçekleşene kadar beklemeyi tercih edebilir.

Göreceli güç endeksi (RSI) de sağlıklı görünüyor, çünkü $ WELUPS’ın daha fazla aşırı alımı önleniyor. Bu düzeltme, yatırımcıların tekrar satın almaya başlamasından önce birkaç gün sürebilir.

Tüccarlar, algılanan boğa koşusunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini doğrulamak için WELUPS $’a yakından bakacaklar. Birçoğu, özellikle birçok yatırımcı paralarını bu Identity Blockchain projelerine akıttığı için olacağından umutlu. Hepsi bir arada, yatırımcılar uzun vadeli bir yatırım olarak gördüğü için $ WELUPS size daha fazla kar sunacaktır.

$ WELUPS, LBank, Latoken, Hoo, Digifinex, IndoEx ve XT.com gibi büyük kripto borsalarında alınıp satılabilir.

Mooneex & Moongle

Welups Blockchain’in kendi Merkezi Borsası vardır Mooneex, %100 tanımlanmış bir kullanıcı topluluğuyla güvenli bir küresel değişim. $ WELUPS’ın kendi borsası olduğu için, madalyonun likiditesi artırılabilir ve böylece $ WELUPS’ın fiyatı yükseltilebilir.

31 Mart 2021’de Mooneex, Dubai’deki OTB etkinliğinde dünyaya resmen tanıtılacak (Şimdi Kaydolun: https://otb.welups.com/mar-2022-dubai). Geniş bir destekçi topluluğuyla birlikte en son teknolojileri uygulayan Mooneex’in bu yıl dünyanın en büyük işlem hacmine sahip ilk 50 borsasına hızla girmesi bekleniyor.

ek olarak Ayçiçeği Welups Blockchain üzerinde platform oluşturuldu. Platform, her türlü NFT varlığını Welups Blockchain’de depolamak için şifrelenmek amacıyla oluşturuldu. Hepsi bir arada, Moongle ve Welups Blockchain, tüm yeni başlayanların NFT, GameFi, DeFi, Marketplace vb. gibi merkezi olmayan uygulamalar oluşturması için oldukça potansiyel bir ekosistem haline gelecek. Unutulmamalıdır ki, hem Mooneex hem de Moongle 15 Nisan 2022’de piyasaya sürülecek.

Welups Blockchain Hakkında

Welups, dijital dünyada kimlik doğrulamalı sosyal medya uygulamaları, dijital bankacılık, kredi hizmetleri, eğlence ve dijital dünyada geleceğin toplumu için diğer tüm önemli hizmetler için dijital dünyadaki ilk blok zinciri tabanlı Kimlik platformudur. Platform, çok çeşitli diğer teknik çözümlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve yapılandırılmıştır.

Welups, olağanüstü yüksek performanslı ölçeklenebilirliği nedeniyle mevcut merkezi olmayan ağlara uygulanabilir bir alternatiftir. Dünyanın IDShare ve yeni blok zinciri teknolojisine dayalı ilk platformu olan Welups, gerçekten merkezi olmayan bir internet, E-ticaret ve yaşam hizmetleri oluşturmak için NFT ve dijital varlık yönetiminin yanı sıra Blok Zinciri Kimlik Yönetiminde bir devrim getiriyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Ziyaret Edin

 • İnternet sitesi: https://welups.com/
 • Bağlantı: https://www.linkedin.com/company/welups/
 • Facebook: https://www.facebook.com/Welups
 • Telgraf: https://t.me/welupsofficial
 • Twitter: https://twitter.com/welupsofficial
 • Instagram: https://www.instagram.com/welupsdubai/
 • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXMgIAbreH-NqWmeY4fCBqw/featured

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu