Coin YorumKripto Para

XRP, Chainlink, Enjin Coin Yorum: 8 Şubat

Kripto korku ve açgözlülük endeksi son 24 saatte 8 puanlık bir artış gördükten sonra, XRP düşüş eğilimlerini geçersiz kılmak için yukarı kanalının üzerine çıktı. Ayrıca, Chainlink 17.7 $ seviyesini geri alırken, Supertrend alıcıları tercih etti. Ayrıca, Enjin Coin yükseliş canlılığı sergiledi ancak 2,08 dolar seviyesinde bir engelle karşılaştı.

XRP

Kaynak: TradingView, XRP / USDT

kaybettiğinden beri Kontrol Noktası (kırmızı) üç ayı aşkın süredir en yüksek likiditeyi sunan alt, istikrarlı bir düşüş yaşıyor. Ayılar, 21 Ocak’taki satışa kadar 0,7292 dolar işaretini birçok kez test etti. XRP, %32.6 düşüşle (12 Ocak’tan itibaren) 22 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı.

Bununla birlikte, son 14 gün içinde %44.4 canlanma ile XRP hızla ters döndü. EMA şeritleri boğalar lehine. Şimdi, herhangi bir geri dönüş 0,7292 $ işaretine yakın bir taban ve ardından 20 EMA 0,67 dolar seviyesinde.

Basın zamanında, XRP 0.7648 dolardan işlem gördü. 55 işaretini birden çok kez test ettikten sonra, RSI 35 puanlık bir artış gördü ve 7 Şubat’ta altı ayın en yüksek seviyesini gördü. Bundan sonra, herhangi bir geri çekilme muhtemelen 74’ün tekrar test edilmesine ve ardından 66 işaretine yol açacaktır.

Zincir Bağlantısı (BAĞLANTI)

Kaynak: TradingView, LINK / USDT

LINK boğaları, kritik 25,75 dolarlık direnci (önceki destek) kaybettikten sonra kontrolü kaybetti. Böylece, alt değer %53,09 (11 Ocak’tan itibaren) düşerek 24 Ocak’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, alt fiyat bugüne kadar %39.37’lik bir iyileşme kaydettiği için boğalar nihayet 13.96 $ işaretinde göründü.

Sonuç olarak, LINK 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (beyaz) görüntüledi. Geçen hafta boğalar, 7 Şubat’ta nihayet kırılana kadar 17.76 dolar seviyesini test etti. Şimdi, buradan herhangi bir geri dönüş yakınında test alanları bulacaktı. 20 SMA (kırmızı).

Basın zamanında, LINK 18.52 dolardan işlem görüyordu. 7 Şubat’ta 68 seviyesini dürttükten sonra, RSI hafifçe geri çekildi. 60 işaretinin altındaki herhangi bir düşüş, daha fazla düşüşe neden olabilir. Ayrıca, süper trend alıcılar için yeşil bir bölge gösterdi.

Motor Parası (ENJ)

Kaynak: TradingView, ENJ / USDT

3,08 dolar seviyesinin altına düştükten sonra ENJ, 21 Ocak’taki satışa kadar yedi hafta boyunca yukarıdaki seviye ile 2,08 dolar arasında bir aralıkta kaldı. Alt’ın değerinin %43’ünden fazlasını kaybetmesine ve 24 Ocak’ta dört ayın en düşük seviyesine inmesine neden oldu.

Geçtiğimiz iki hafta boyunca ENJ, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kanal (sarı) gördü. Bu ralli sırasında şaşırtıcı bir %57,7 yatırım getirisi kaydetti. Ancak yine de 2,08 dolar seviyesinde dirençle karşılaştı. Herhangi bir geri çekilme durumunda, yukarı kanalın orta hattı yeniden test katı olarak duruyordu.

Basın zamanında, alt 2,054 dolardan işlem gördü. bu RSI son dalgalanmadan sonra aşırı alım bölgesine atlamayı başardı. 64-işaretinin altına herhangi bir düşüş, bir denge testine yol açabilir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu