Şirket Haberleri

Yarın O 2 İki Hissenin Fiyatında Düzeltme Yapılacak

Halkaarznet’in haberine göre;

Borsa İstanbul’da 26 Şubat 2024 tarihinde 2 hisse senedinin fiyatında düzeltmeler yapılacak. Şirketlerin sermaye artırımları sonrası bölünme sebebiyle hisse senedi fiyatlarında da değişim yaşanmaktadır. Borsa İstanbul’da halka arz serüvenlerinin yeniden başlaması ile birlikte yatırımcı güvenli liman olarak görmeye başladı.

26 Şubat günü bir şirketin bedelli sermaye artırımı, bir şirketin ise bedelsiz sermaye artırımına gideceği Borsa İstanbul’da yapılacak. 26 Şubat 2024 Pazartesi günü Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BFREN) %1125,46732 oranında bedelsiz sermaye artırımı, Demisaş Döküm Emaye Mamülleri Sanayi A.Ş. (DMSAS) ise %100 oranında bedelli sermaye artırımı yapacağını duyurdu.

%1.125,46732 bedelsiz oranında bedelsiz sermaye artırımı yapacak olan Bosch Fren Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (BFREN) hisse senedi teorik fiyatının 1037.97 TL olması beklenmektedir.

%100 oranında bedelli sermaye artırımı yapacak olan Demisaş Döküm Emaye Mamülleri Sanayi A.Ş. (DMSAS) hisse senedi teorik fiyatının 6.01 TL olması beklenmektedir. Teknoloji Şirketinden NATO ihalesi açıklaması

  • Borsa İstanbul, yarın pazartesi günü seans öncesinde resmi bir açıklama yaparak fiyat düzeltmelerini açıklayacak.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu