Kripto Para

yAxis, pazar lideri verimlerle yAxis Vaults’u sunar

yAxis, Ethereum ana ağında üç yeni varlığa dayalı getiri üreten kasa başlattı.

Tricrypto2, cvxETH ve FRAX kasalarının eklenmesiyle, DAO tarafından yönlendirilen, çok varlıklı, meta getiri toplayıcı artık kullanıcıların dijital varlıklarını yatırabilecekleri toplam yedi ayrı kasaya sahip.

Özet

  • Ethereum Mainnet’te üç yeni kasa başlatıldı
  • Tricrypto2, CvxETH, FRAX varlık tabanlı kasalar
  • Gazsız otomatik bileşik.
  • Convex Finance DeFi Protokolü üzerine inşa edilmiş kasalar.
  • Sektör lideri APR’ler
  • Savaşta test edilmiş kasa mimarisi
  • İki kapsamlı denetim incelemesiyle incelenen kod

yAxis kasalarının sundukları

Basitçe söylemek gerekirse, yAxis, son derece başarılı Convex Finance protokolünün üzerine kuruludur. Kullanıcılar, dijital varlıkları yAxis’in kasalarına yatırarak yalnızca güvenilir bir gelir modelinden faydalanmakla kalmaz, aynı zamanda sağlıklı bir YAXIS ödülü dozu da alırlar. Ancak, tartışmasız daha önemli olan kasa kullanıcıları, yAxis’in Otomatik Bileşik işlevinden de faydalanır.

yAxis’ Auto Compound ile gaz ücretlerinden tasarruf edin

yAxis protokolü, kullanıcıların fonlarını bir havuzda toplar, bunları ilgili Convex havuzlarına yatırır, ödülleri düzenli olarak toplar ve ardından bu ödülleri otomatik olarak birleştirir. Bu otomatik birleştirme özelliği, gaz ücretlerinden önemli ölçüde tasarruf edilmesine yardımcı olurken aynı zamanda kazanç potansiyelini de artırır.

Hasat her ay üç kez gerçekleşir, bu nedenle gazdan sağlanan tasarruf hızla artar. yAxis, tüm birleştirme işlemlerini özerk bir şekilde gerçekleştirerek, kullanıcıların arkalarına yaslanıp sermayelerinin büyümesini izlemelerine olanak tanır.

Oy Gücünü Unutmayın!

Kasaların bir diğer önemli özelliği, yAxis’in yerel yönetim belirteci YAXIS ile ilgilidir. YAXIS belirteçlerini protokole kilitleyerek, kullanıcılar veYAXIS (oylama emaneti YAXIS) biçiminde Oylama Gücü kazanırlar.

Oylama Gücü, kasa getirisi üreten işlevlerin çoğunda önemli bir bileşendir. İlk, “Kişisel Destek Çarpanları (PBM)”.

Bir PBM, APR ödüllerini kasaya koymak için kişiselleştirilmiş bir “YÜKSELTME”yi temsil eder. yAxis PBM ile kullanıcılar ödüllerinde 2,5 kata kadar artış elde edebilir. Örneğin, %10’luk bir minimum kasa ödülü APR’si, MAX 2.5x Boost ile birleştiğinde %25 Ödül APR’si ile sonuçlanır.

veYAXIS: Steroidlerde DeFi Yönetim Simgesi

YAXIS jetonlarını kilitlemek, kullanıcıların rekabetçi DAO tarafından yönlendirilen ödül dağıtımına katılmalarına da olanak tanır. veYAXIS’e sahip kullanıcılar, YAXIS ödüllerinin çeşitli kasalar arasında nasıl yönlendirileceği konusunda oy kullanabilirler. Ödül olarak YAXIS jetonlu yedi yollu bir Römorkör düşünün. Ödül dağıtımının bu “oyunlaştırması”, giderek artan miktarlarda YAXIS’in yönetim sözleşmelerine kilitlenmesine yol açtı. Yazma sırasında, dolaşımdaki YAXIS arzının %44’ünden fazlası yönetime kilitlendi.

YAXIS tokeninin çok yönlü kullanımı, kripto alanında dikkatleri üzerine çekiyor ve Defi Pulse, tokeni “steroidler üzerinde DeFi Gov token” olarak tanımlıyor. Defiant son zamanlarda vurgulanan yAxis, kilitli yönetişim belirteci modelinde erken hareket eden biri olarak.

Geleceğe Bakış

YAxis sözcüsü MrMister, kasa lansmanı hakkında, “Ethereum ana ağında üç yeni yAxis kasası başlatmaktan kesinlikle heyecan duyuyoruz. yAxis projesini ilk tasavvur ettiğimizde, ana hedeflerimizden biri, birçok kasanın ve stratejinin hızlı bir şekilde konuşlandırılmasına izin verecek bir temel mimariye sahip bir protokol oluşturmaktı. Tricrypto2, CvxETH, FRAX kasalarının sorunsuz dağıtımıyla ekip, ilk vizyonun neredeyse gerçekleştiğini ve orijinal tasarım seçimlerimizin haklı çıktığını hissediyor. ”

MrMister sözlerine şöyle devam etti: “Gerçekten heyecan verici olan, kasa genişletme için kanıtlanmış ve güvenilir bir modele sahip olduğumuza göre, dallanma ve diğer zincirlere yayılma zamanı. Bununla birlikte, bir sonraki dönüm noktamız, savaşta test edilmiş kasa mimarimizin hızla büyüyen, düşük ücretli Avalanche ağına yerleştirilmesidir. Orada görüşürüz. “

YAXIS hakkında daha fazla bilgi için https://www.yaxis.io/ adresini ziyaret edin.

Görüşmeye katıl

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu