Coin Yorum

Zilliqa Coin Yorum – Zilliqa Coin Geleceği 2022, Hedef Fiyatı

Zilliqa Coin Yorum - Zilliqa Coin Geleceği 202 ve Hedef Fiyatı hakkkında detaylar bu sayfamızda.

Zilliqa’yı (ZIL) Tanıdınız mı?

Pek çok para birimi, çok aranan kripto pazarını işgal etmiş olsa da, en çok konuşulan ve üst sıralarda yer alan, bir ERC20 jetonu olan Zilliqa’dır (ZIL). Bu, Zilliqa’nın İcra Kurulu Başkanı Bay Xinshu Dong ve ekibinin bu varlığı başlatmak için bu parlak fikirle ortaya çıktığı 2017 yılının başlangıcıydı. Fikri, bu Zilliqa kriptosunu hayata geçiren özel danışmanlar topluluğu ve blok zinciri algoritması uzmanları tarafından desteklendi. Zilliqa’nın güncel detaylarını inceleyelim ve Zilliqa’nın gelecek için fiyat tahminini anlayalım.

Zilliqa’ya Genel Bakış

1 Monero (ZIL): 0.604685 TL
1 Monero (XMR): $ 0.018447 Dolar
1 Monero (XMR): 0,017233 Euro
Değişim (24s): -6.17%
Hacim (24s): $ 17,113,188 Dolar
Piyasa Değeri: $ 340,070,108 Dolar
Zilliqa: Az Bilinen Gerçekler

Zilliqa ağı, Singapur’da ortaya çıkan ve Prateek Saxena, Amrit Kumar, Max Kantelia tarafından kurulan bir blok zinciri ağıdır; Kendi blok zincirine başlamadan önce Ethereum blok zincirini benimsemiştir ve birçok merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği yapmaktadır. 2018 civarında yatırım piyasasına naif bir giriş yapan olarak, çok az insan ZIL para birimine aşinaydı ve ZIL kripto ticareti konusunda biraz endişeliydi. Zilliqa madeni parasının önemli bir avantajı, blok zinciri ağı genişledikçe, madencilerin sayısında olağanüstü bir artışa katkıda bulunarak oranları işlem yapabilmenizdir. Zilliqa, sharding teknolojisiyle oluşturulmuş , türünün ilk halka açık blok zinciridir.. Scilla adlı bir programlama dili çalıştırır ve pratik Bizans Hata Toleransı uygular. Aktif ölçekleme çözümü olarak parçalama yöntemini kullanarak mevcut ölçeklenebilirlik sorununu çözebilir. Zilliqa, büyük hacimli işlemleri yönetebildiği için kurumsal ihtiyaçları karşılayabilir.

Sağlam ve yüksek bant genişliğine sahip bir kamu blok zinciri platformu tarafından desteklenen ZIL’in ele aldığı konu, bir hibrit fikir birliği mekanizmasını devreye sokan erişilebilirlik sorunlarıdır. Bu durumda, düğüm işlemi tamamen İş Kanıtı (PoS) karmasına bağlıdır. Zilliqa’nın benzersiz bir özelliği, onaylanmış bir bloğun önceki bloğu izleyebildiği eşler tarafından yapılan hileli veya sahte işlemleri yakalayabilmesidir.

Zilliqa, işlemde yer alan diğer taraf hakkında herhangi bir veri veya mesaj ifşa edilmeden çapraz kontrol edilen tüm blok zinciri etkin işlemin sıfır ifşa kanıtına ve matematiksel tutarlılığına dayanan kriptografik yöntemlere dayanmaktadır. Bu nedenle güvenlik engelleri önce tutuklanır. Kredi, tüm merkezi olmayan Finans ekosisteminin ana akımı olan Zilliqa tarafından Zyro protokolünün geliştirilmesine gidiyor ve bu da yeni bir başlangıç ​​olacak.

Zilliqa (ZIL): unique features

Bu protokolde göze çarpan bir özellik, likidite sağlaması ve ağdaki işlemlerin ışık hızında olmasını sağlamasıdır. Bu algılanabilir özellik, onu diğer Ethereum tabanlı Merkezi Olmayan Finans protokollerine kıyasla benzersiz kılar ve aynı zamanda çok sayıda madencilik yolu oluşturur. Resmi web sitesine göre, dijital altyapıyı çeşitli topluluklar arasında dönüştürmeyi hedefliyorlar.

Bu nedenle, Zilliqa tokenlerinin işlevini akıllı sözleşmelerin uygulanmasında ve fon transferinde katalizörler olarak adlandırmak abartı olmaz. Ayrıca, geliştiricilerin güvenlik açısından akıllı sözleşmeler yazabilecekleri Scilla adlı kendi akıllı sözleşme dilini geliştirdi. Birden çok parça, çok yüksek bir işlem hacmini uygun maliyetli, silikon sorunsuz bir şekilde daha verimli bir şekilde işlemeye yardımcı olur.

ZIL’in Tarihsel Fiyat Hareketinin Analizi

Fiyat yolculuğu, sürprizlerle ve dönüşlerle birleştirildi. Zilliqa’nın (ZIL) mevcut fiyatı 0.058$’dır ve düşüş trendi altında işlem görmektedir. Zilliqa’nın piyasa değeri 719.545.402 $’dır ve 12.289.142.698 ZIL mevcut dolaşımdaki arzdır. Bugünkü Zilliqa fiyatı, 2022 yılına girdiği fiyata göre %20,2 oranında değer kaybetmiştir. Son gün, yani 24 saatlik fiyat dalgalanmasının anlatılacak yâni bir hikayesi vardır.

Uzmanlar Zilliqa’nın Tahminini Ele Aldı

Birçok Cryptoguru , fiyat tahmini (ABD Doları karşısında Zilliqa) hakkındaki görüşlerini bolca belirtmiş olsa da, hepsi aynı değil. Bazı uzmanlar cesaret verici bir tahminde bulunurken (Zilliqa fiyat tahmini), diğerleri size cömert özgürlükler verirken biraz temkinli olduklarını kanıtlıyor:

Bir fiyat tahminleri web sitesi, önümüzdeki yıllar için ZIL yatırımı hakkında çok iyimser bir görüş verdi. 2030 için tahminlerine göre, ZIL fiyatı önümüzdeki yıllarda 2,03 doları ve ötesini geçebilir !!Fiyat Tahmini

2022 için ZIL fiyat tahmini, Zilliqa fiyatının yıl sonuna kadar 0,085 doları aşacağını öngörüyor. Ticaret Canavarları

Muhafazakar eğilim ve temkinli bir yaklaşımla, madeni paranın pozisyonunu koruması zor görünüyor ve ZIL fiyatı 2022’nin sonunda 0.13 dolar civarında işlem görebilir. Önümüzdeki beş yıl içinde fiyat ortalama 0,395 dolara yükselebilir.Cüzdan Yatırımcısı

Zilliqa Coin Fiyat Tahminine İlişkin Kararımız

Çeşitli uzmanların fiyat tahminleri, Zilliqa’yı (ZIL) hiçbir şekilde rakiplerini geride bırakmaktan alıkoymuyor. Zilliqa topluluğu, buna rağmen kendisi için daha yüksek kriterler belirledi. ZIL’in kripto dünyasındaki payı, bu platformu son derece etkileşimli ve basit bulan tüm yatırımcıların beklentilerini aşacaktır. Zilliqa’nın token borsasının bir diğer önemli lansmanı, çok sayıda borsa tarafından desteklenecek olan yakında açıklanacak.

Zilliqa’nın 0,0361 $’lık bir zirveyi ölçeklendirdiğini bulmak abartı olmaz, ancak aynısı çok abartılı ve canlı bir erişim olarak adlandırılamaz .

Zilliqa Coin Yorum 2022-2026

Zilliqa tahmini ve ZIL fiyat tahmin tablosu geçen yıl gerçekten takla attı ve trendi yılın başından sonuna doğru tamamen değiştirdi. Madeni para geçen yıl boyunca tarihi bir yolculuk yaptı. ZIL madeni paranın eğilimi oldukça agresifti ve çok iyimser bir yola yol açtı. Madeni para, özellikle ittifaklar için hızla büyüyebilir.

Yeni Ortaklıklar ve geliştirmeler, Zilliqa’yı ilgi odağı haline getirecek ve onu yatırımlar ve sosyal açıdan saygın bir kripto para birimi haline getirecek. Bu süreçte, her geçen saniyede daha fazla işlem gerçekleştirilecek ve bu da kripto rakipleri için zorlu bir meydan okuma olduğunu kanıtlayabilir.

1 yıllık geçmiş verilere ve piyasa değeri gelişimine dayanarak, para biriminin yakında dünyanın büyük kripto para borsalarında yer almak için Ethereum tabanından geçiş yaparak kendi blok zinciri platformunu oluşturabileceğine dair bir Zilliqa tahmini bile var.

Geçen yılın fiyat ivmesine göre ve bu yılın başından itibaren Zilliqa tüm olumsuz ve karamsar eğilimlere veda edebilir ve iyimserlik dolu umutlar ve vaatler çağının başlangıcı olabilir. Madeni para, 0,004 dolarlık bir düşüş döngüsüyle karşılaştıktan sonra 2020’ye girdi. Daha sonra Zilliqa, 06 Mayıs 2021’de 0.25 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Bundan sonra, ZIL madeni parası geçen yılın sonuna kadar ılımlı bir hareket kaydetti. Zilliqa fiyat tahminine göre, kripto para bu yılın başından bu yana önemli bir düzeltme kaydetti ve geçici fiyat düşüşlerine rağmen marjinal bir toparlanma kaydedebilir. Kısa vadeli teknik analizimizden, ZIL’in direnç seviyesi ve destek seviyeleri aşağıdadır.

  • Direnç seviyesi 1 – 0,06092 ABD doları
  • Direnç seviyesi 2 – 0.0625$
  • Direnç seviyesi 3 – 0,06386 USD
  • Destek seviyesi 1 – 0.05798 $
  • Destek seviyesi 2 – 0.05662$
  • Destek seviyesi 3 – 0.05504$

ZIL Fiyat Tahmini

Zilliqa Coin Yorum 2022

Zilliqa fiyatının 2022 yılında 0,08 doların üzerinde işlem görmesi bekleniyor. Zilliqa fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,086 dolar, en düşük fiyatı ise 0,073 dolar. Yıl sonu için Zilliqa (ZIL) coin yorum 0,082 dolar civarında.

Zilliqa Coin Yorum 2023

Zilliqa’nın fiyatının 2023 yılında 0,095$ civarında işlem görmesi bekleniyor. ZIL fiyatının beklenen en yüksek seviyesi 0,1 dolar, en düşük fiyatı ise 0,085 dolar. Yıl sonu hedefi için Zilliqa coin yorum kısmı, 0.088$ ortalama fiyat civarındadır.

Zilliqa Coin Yorum 2024

2024 yılı için, ZIL’in tahmini ortalama fiyatı 0.099$ civarında işlem görebilir. ZIL fiyatının beklenen yüksek seviyesi 0.12 dolar, en düşük seviyesi 0.087 dolar civarında. Uzun vadeli yatırımcılar için Zilliqa iyi bir yatırım yolu olacaktır . Yatırımcılar, popüler yöntemi, dipten satın alma yöntemini takip ederlerse, önümüzdeki 2-3 yıl içinde %100’den fazla getiri elde edebilirler.

Zilliqa Coin Yorum 2025

Kripto para dünyasında mucize tahminleri olabilir, kısa vadede sihir de olabilir. Beş yıl uzun bir süre. Uzmanların raporlarına göre bir pandemik aşının gündeme gelmesi ZIL için bir patlama zamanı anlamına gelebilir. Zilliqa, muazzam bir fiyat artışını yansıtabilir ve önceki tüm zamanların en yüksek değerine ulaşabilir. Bu nedenle, 2025’in sonuna kadar 0.14 $ işaretini geçebileceğini bekleyebiliriz. Kripto para birimlerinin uzman yatırımcıları her zaman daha uzun bir dönem planlıyor.

Zilliqa Coin Yorum 2026

Zilliqa’nın ortalama fiyatının 2026’nın sonunda 0,19 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. Dolayısıyla, 2026’nın sonunda 0,2 doları geçmesini bekleyebiliriz. En düşük seviye, kritik destek seviyesi olan 0,18 dolar civarında olabilir . Ve dolayısıyla, Zilliqa tahminine göre, kısa vadeli yatırımcılar veya tüccarlar Zilliqa’yı düşüşlerde satın alabilir. Bu sayede yatırımlarından önemli kazançlar elde edebilirler.

Bu fiyatlandırılmış kripto para biriminin tüm engelleri aşabileceği ve 2030’dan sonra 1 $’lık bir zirveye çıkma zamanının testine dayanabileceği abartı olmaz. Pandemi sonrasında kendilerini sürdüremeyen itibari para birimleri ile bu herkes için bir erteleme olabilir. yatırımcılar onları Zilliqa’da işlem yapmak için büyük umutlar ve istekler yoluna yönlendiriyor. Bilgi amaçlı olarak, stok izleme raporunu okuyabilir ve düzenli olarak Zilliqa (ZIL) tahminini takip edebilirsiniz.

Biraz sabırla ve uzun vadede umutları yüksek tutarak, yatırımcılar 2026’nın sonunda bir geri dönüş bekleyebilirler, çünkü ZIL’in benimsenmesi katlanarak artabilir, çünkü artık kripto para birimleri dünyasına naif bir giriş yapmayabilir. ama tecrübeli bir oyuncu.

Sonuç: ZIL’inizi Henüz Paketlemediniz mi?

Makine öğrenimi ve fiyat tahmini algoritması ZIL tahmininde başarılı olmasına rağmen, buradaki uygulamalar pratikte oldukça kısıtlayıcıdır. Teknolojik ilerleme, iç rekabet, piyasalar üzerindeki teslimat baskısı, ekonomik sorunlar, güvenlik sorunları, gizlilik politikası, siyasi faktörler, en son haberlerin duyguları vb.

Yüksek oynaklıkları, Zilliqa aracılığıyla işlem yaparken akıllı icat stratejileri alınırsa yüksek kâr potansiyeline yol açar. Zilliqa madeni para piyasası raporunu okumak için bizi izlemeye devam edin.

Zilliqa için Kesinlikle Teşvik Edilen Yanıtlar

Zilliqa 10$’a ulaşabilir mi?

Şu anda Zilliqa’nın fiyatı 0.058$’da ve önümüzdeki 5 yıl içinde 0.2$’a ulaşması bekleniyor. Dolayısıyla Zilliqa’nın fiyatının yakın gelecekte 10 dolara ulaşacağı sonucuna varmak zor olacaktır.

Zilliqa’nın bir geleceği var mı?

Yukarıda bahsedildiği gibi, kripto paranın fiyatının 2025 yılına kadar 0.14$’a ulaşması bekleniyor. Benimseme oranı da iyi bir şekilde artıyor. Dolayısıyla Zilliqa’nın geleceğinin parlak olduğu söylenebilir.

Zilliqa iyi bir yatırım mı?

Fiyat tahminimize dayanarak Zilliqa’nın iyi bir yatırım olduğu sonucuna varabiliriz. Uzun vadeli bir yatırımcıysanız, kesinlikle bu kriptoyu satın alabilir ve iyi getiriler elde edene kadar tutabilirsiniz.

Zilliqa staking’in 1. Aşamasındaki yenilikler neler?

En son haberlere göre, Birinci Aşama, ZIL para birimi kullanıcılarının stake portalı Zillion’dan ve BTC, Moonlet gibi cüzdanlardan fonlarını stake etme akıllı sözleşmesine aktarmalarına izin verecek. Bu, çekirdek düğüm operatörünün tercihine göre adresini belirterek yapılabilir. Herhangi bir yardım için, günün 24 saati ekibin yardımını alabilir veya e-posta adresinizi paylaşarak onlara yazabilirsiniz.

Beklenen yıllık verim ne olacak?

Piyasa değerine, dolaşımdaki arza, hacme ve piyasadaki diğer önemli faktörlere bağlıdır. Ortalama olarak, yıllık getiri olarak %6’lık bir yatırım getirisi beklenebilir.

Stake edebileceğim minimum ve maksimum $ZIL miktarı nedir?

Staking için herhangi bir üst limit bulunmamakla birlikte, stake için gereken minimum ZIL kripto için 10$’dır.

2030’da Zilliqa kriptosunun değeri ne olacak?

ZIL’in gelecekteki fiyatı 2030 yılına kadar 1,70$’a ulaşabilir. ZIL fiyat tahmini , Zilliqa (ZIL) fiyatının mevcut fiyatın %3960’ı olan 2,03$’a ulaşmasını öngörüyor. Zilliqa (ZIL) fiyat tahminimiz, ZIL’in yıl sonuna kadar 1,65 doların üzerinde işlem görme olasılığını gösteriyor.

ZIL’in fiyatı ne zaman 1 USD’ye ulaşacak?

Basın zamanında, Zilliqa’nın işlem fiyatı 0,05 dolar civarında ve fiyat son 24 saatte %2,14 düştü. Teknik analizimiz, Zilliqa (ZIL) fiyatının uzun vadede, muhtemelen 2026’dan sonra 1 USD’ye ulaşabileceğini gösteriyor. Mevcut piyasa durumu incelendiğinde, madeni paranın alım satımı yukarı yönlü yansıtması durumunda, yatırımcılar uzun vadeli yatırımın bir parçası olarak Zilliqa’yı daha yüksek bir fiyattan satabilirler. vadeli karlı yatırım. ZIL fiyat tahminimiz, uzman Zilliqa fiyat tahminlerine dayanmaktadır; yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Okuyucuların kripto para piyasasının tüm hayati göstergelerinin teknik analizini göz önünde bulundurarak kendi araştırmalarını yapmaları rica olunur.

Zilliqa coin nereden alınır?

Token, Binance, Huobi, Bitfinex ve Bithumb dahil olmak üzere büyük kripto borsalarında listeleniyor. Fiat para birimleri, sabit paralar ve diğer kripto para birimleri karşılığında satın alınabilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu