Kripto Para

4DOT, DeFi’yi tüm kripto yatırımcıları için erişilebilir hale getiriyor

Merkezi olmayan finansın üstel büyümesi artan farkındalık ve faydadan açıkça görülse de, sektör hala yeni kullanıcılar için gezinmek için karmaşık. Bununla birlikte, artan ilerleme ve büyüme ile birlikte, DeFi 3.0 olarak yeni bir merkezi olmayan finans kavramı gelişti. DeFi 3.0, basitleştirme kullanarak kullanıcı katılımını iyileştirmeyi amaçlayan, Web 3.0 ile uyumlu, merkezi olmayan finansa modüler bir yaklaşımdır.

DeFi 3.0, yatırımcıların ve tüccarların en çok fayda sağladığı topluluk merkezli bir yaklaşımı teşvik etmek için çeşitli projeler tarafından alınan bir girişimdir. Doğru yaklaşım ve dağıtım ile DeFi 3.0, kripto endüstrisinin en ilerici yönlerinden birine dönüşme potansiyeline sahiptir. Ayrıca, DeFi 3.0, yatırımcıların ve kullanıcıların çeşitli durumlarda karşılaştığı DeFi 2.0’ın birkaç acı noktasını çözüyor.

DeFi 2.0’ın dezavantajları

DeFi 2.0, yenilikçi DeFi 3.0’ın yolunu açarken, yatırımcıların milyarlarca doları dolandırıldığı birkaç örneğe tanık oldu. Gün yüzüne çıkan en büyük davalardan biri Harikalar Diyarı ile oldu. Harikalar Diyarı’nın üst düzey yöneticisi Michael Patryn, %83.000 verim sunan DeFi protokolünü önerdi ve ne yazık ki başarısız oldu.

Harikalar Diyarı yatırımcılarına 675 Milyon Dolarlık hazine bakiyesi sergilenerek inanılmaz APY’ler vaat edildi. Bununla birlikte, TIME token fiyatı geçen yıl Kasım ayında 10.000 $ ‘dan yüksek 335 $’ a düştü. Bu fiyat düşüşü yatırımcıların önemli yatırımlarını kaybetmesine neden oldu.

Neyse ki, DeFi 3.0, Çapraz Zincirli Tarım ve D3 Protokolü gibi ürünlerini kullanarak önceki DeFi neslinin ve 4dot gibi projelerin bu sıkıntılı noktalarını çözüyor.

4DOT – DeFi 3.0 artık daha kolay

4DOT, yenilikçi ve kolay erişilebilir DeFi 3.0 çözümleri sunan merkezi olmayan bir finans ekosistemidir. Proje, ekosistemi ve kitlelere farkındalık getirme vizyonunu güçlendiren bir dizi DeFi 3.0 ürünü tasarladı. 4DOT tasarladı satın al, bekle, kazan deneyim düzeyine rağmen herkesin katılabileceği bir model.

Al, tut, kazan modeli, vergiler aracılığıyla dinamik bir hazine ile eşleştirilir ve farklı zincirler arasında kâr sağlar. Ayrıca, tüm 4DOT ürün akıllı sözleşmeleri tamamen denetlenir ve likidite, 2024 yılına kadar piyasaya sürülmeden önce kilitlenir. 4DOT, ekosistemde dağıtılan herhangi bir protokolün temel ve zincir üstü analiz kullanılarak denetlenmesini ve güvence altına alınmasını sağlar. 4DOT ekosistemi şu dört üründen oluşur:

Çapraz Zincirli Tarım (CCF $)

$ CCF kullanıcıların protokolle yönetilen bir verim çiftçiliği hazinesi aracılığıyla yansıma ve temettü almalarına yardımcı olan bir DeFi 3.0 Hizmet Olarak Çiftçilik protokolüdür.

D3 Protokolü

D3 Protokolü kullanıcıların otomatik yatırım yapan, otomatik bileşik oluşturan, getiri sağlayan DeFi 3.0 varlıklarının hazinesinden pay alabilecekleri ve kazanabilecekleri bir DeFi 3.0 endeksidir. Protokollerin pay sahipleri yansımalar ve BUSD $ temettü alacaklar.

Ayrıca 4DOT, bir DeFi 3.0 Launchpad’i piyasaya sürecek (4DOT Başlatma Paneli) ve bir DeFi 3.0 düşük riskli verimli çiftçilik stratejisi (Hera Başkenti) yakında ürün grubunu genişletecek.

Bu sağlam DeFi 3.0 ürünlerinin yanı sıra 4dot ayrıca bir likidite kilidi, bir Hashex Denetimi, mükemmel çiftçilik kazançları ve şeffaf bir ekip sunacak. 4DOT, projenin merkezi olmayan finans endüstrisini alt üst etmesine yardımcı olacak sağlam ürünler ve yenilikçi bir yaklaşımla eksiksiz bir DeFi 3.0 ekosistemidir.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu