Akademi

8 Şubat Ethereum Fiyat Analizi

İkinci en büyük kripto Ocak ayında düşüş eğiliminde. Ancak hafta sonu farklı bir davayı beraberinde getirdi. ETH, Cuma günü 2681.06’da piyasayı açtı ve 2983.59’da kapattı. Pazartesi günü, Ethereum 3142.47’de kapanmaya bakıyordu. Alım satım görünümündeki grafiklere bakıldığında, trendin olasılığı burada.

ETHERUM ANALİZİ (ETH/USD)

ETH/USD grafiği son iki aydır düşüş gösteriyor. 4 saatlik zaman dilimi, fiyatın son talep bölgesine doğru geri çekildiğini gösteriyor. Fiyat, talep bölgesinde dengeye ulaşmadı, bu nedenle alıcılar, hareket ciddi bir yükselişe dönüşmeden önce hala fiyatın derinleşmesini bekliyor. Oyuncular 24’te meydana gelen fiyattan satış yapmak için bekliyorinci 2158.46 civarında olan Ocak

Ancak, Çarşamba günleri hareketlerin yüzleri gösterdiği günlerdir. 15m zaman çerçevesine bakın; 3171.11’e geri çekilmeyi bekleyeceğiz, ardından 3061.36’ya pazara gireceğiz, ancak kendinizi güvende hissettiğiniz her yerde kâr edebilirsiniz.

ETHUSD fiyat analizi

Lütfen ETH/USD’nin yükselişte olduğunu unutmayın. Daha düşük zaman dilimleri size farklı bir şey söyleyebilir. Lütfen kırmızı mumları not edin; yeşillerden daha uzundurlar. Fiyat daha düşük bir zaman diliminde konsolide oluyor ancak henüz yükselişte değil.

ETHUSD Fiyat Analizi 2

Destek ve direnç seviyelerini de düşünelim. Üç destek seviyesi 3893, 3365 ve 2954’tür. İlk destek seviyesi zayıf, diğer ikisi orta seviyededir. Bu, hareketlerin çok büyük olmayacağı ve ortalama destek seviyelerini kırmanın muhtemelen imkansız olduğu anlamına geliyor. Ancak talep dengesi fiyatına geri dönerseniz, Ethereum ile ilgili herhangi bir temel olumsuz haber en düşük destek seviyesini kırabilir.

Direnç seviyeleri 3677, 4025 ve 4380’dir. ETH için tüm direnç seviyeleri zayıf ancak kırılmayacak. Direnç seviyeleri kırılamaz çünkü ETH’nin büyük alıcılara ihtiyacı var ve alıcılar müsait değil.

Grafikler: İşlem Görünümü

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu