Kripto Para

ADA sahipleri, talep sayesinde talebin artmasını bekleyebilirler …

Cardano (ADA) sahipleri, indirim bölgesinde oynanan yerel token olarak birikim yapmaya devam etti. Mevcut piyasa yapısında yatırımcılar fiyat düşüşlerinden yararlanmaktadır. Aralık 2019’dan bu yana, ADA fiyatı, daha geniş kripto para piyasasından etkilenen bir düşüş trendine girmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 dolara patladı.

tutmak

Verilen koşullara rağmen, basın zamanında Cardano cüzdanlarının sayısı doğrusal bir yükselişteydi. Şubat 2022’nin başından bu yana %3.66 arttı. 1 Şubat’ta 299.241.7’den 24 Şubat’ta 3.101.997’ye yükseldi. Cardano Blockchain Insights istatistiklerine göre bu, toplam 109.580’lik bir artışı temsil ediyor.

Kaynak: Datastudio.google

İlginç bir şekilde, Şubat 2022’den bu yana ağa günlük olarak toplam 4.565 yeni cüzdan eklendi. 4 Şubat’ta Cardano cüzdan, yerel kripto para birimi ADA’nın üç milyon cüzdanını aştı. 2021’in başında 200.000’in biraz üzerinde olan bu cüzdanlar artık platformda aktif.

Metrikler bunu söylüyor

IntoTheBlock tarafından paylaşılan verilere göre, ADA sahipleri Rus askeri harekatlarından ve olası sonuçlarından etkilenmemiş görünüyor. Aslında, sahip oldukları biriktirmeye devam etti HODLers’ın konumlarını 10 milyardan fazla artırdığı noktaya kadar.

Firmanın verileri, HODLer’ların geçen yılın yazında ADA’nın fiyatının 1,5 ile 1 dolar arasında işlem gördüğü zaman daha fazla biriktiğini gösteriyor. Veriler, fiyatın 1 doların altına her düştüğünde yatırımcıların dipten satın aldığını gösteriyor. Bununla birlikte, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali, artan enflasyonla birleştiğinde, ADA’nın fiyatının bu işaretin altına düştüğünü gördü. Düşüşe rağmen, HODLers bakiyelerinin çok yılın en yüksek seviyesine ulaştığını görmek için birikim yapmaya devam etti.

İlginç bir şekilde, en büyük 7. madeni para, fiyatında benzer bir coşku sergiledi. Yazının yazıldığı sırada ADA, son 24 saatte %6’lık yeni bir artışla 0.89 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu