Kripto Para

Shiba Tron: Piyasadaki en yeni köpek yavrusuna karşı neden dikkatli olmalısınız?

Yeni bir yatırımcı Shiba Tron adlı bir tokene rastlarsa [SHIBT], onun viral ebeveynleri SHIB ve TRX’in mükemmel aşk çocuğu olduğunu hayal edebilirler. Ancak durum böyle olmaktan çok uzak ve tüccarların bu parlak yeni memecoine yatırım yapmaya karar vermeden önce gerçekleri bilmeleri gerekiyor.

Neden bir SHIBT vermelisiniz?

Bir tüccarın başka bir varlığın fiyatını kontrol ederken CoinMarketCap’in en çok kazananlar listesine bakması doğaldır. 26 Şubat’ta Shiba Tron, son 24 saatteki %1000’den fazla ralli sayesinde böyle bir kazanan oldu. Aslında, BEP-20 tokeninin fiyatı sadece bir günde 0,005662 dolardan 0,006092 dolara yükseldi.

SHIBT’nin toplam 10 milyar madeni para arzı vardı ve dört milyarı zaten yandı. Bununla birlikte, her transferde tüm sahiplere fayda sağlaması amaçlanan bir “yansıma ücreti” olduğundan, tokenomikleri bir ilgi konusudur. Belirtecin web sitesi şunları belirtti:

$ SHIBT bir yansıma jetonudur ve bu nedenle her transferde %10 yansıma ücreti alır ve bunu tüm $ SHIBT sahiplerine dağıtır. Ayrıca bir takas sırasında, gönderen, beklenenden %10 daha az jeton alan takas sözleşmesine $ SHIBT jetonları aktardığında gerçekleşir. ”

Verginin, yatırımcılara “eldeki varlıklarıyla orantılı” olarak yeniden dağıtıldığını ve böylece en çok SHIBT jetonuna sahip olanların en çok kazanacakları olduğunu unutmayın.

Piyasa değeri 500 milyar dolara ulaştıktan sonra bir Shiba Tron dini inşa etme planları da var – bu, SHIBT’yi piyasa değeri açısından Ethereum ve Bitcoin arasına yerleştirecek.

Ancak bu olmazsa, ekip 100 milyar dolarlık piyasa değeri işaretinde bir dağa bir Shiba Tron oymakla yetinecek. Yatırımcıların neden temkinli olabileceğini görebilirsiniz.

Kaynak: shibatron.org

Servetinizde bir SHIBT var mı?

BSCScan’a göre 4.091 adres şu ana kadar yaklaşık 6.908 SHIBT transferi yaptı. Dahası, ICANN Lookup, web sitesi etki alanının 9 Ocak 2022’de oluşturulduğunu ortaya çıkardı. Bu gerçeklerin her ikisi de Shiba Tron’un çok yeni ve gelişmekte olan bir proje olduğuna işaret ediyor.

Kaynak: ICANN Arama

Bununla birlikte, bazı önemli kırmızı bayraklar, kurucu ekip veya projeyi yürütmek için kimlik bilgileri hakkında çok az veya hiç bilgi içermiyordu. Dahası, Shiba Tron’un resmi Twitter hesabı gönderilerinde yorumlar genellikle kısıtlandı. Bu, proje hakkında dürüst geri bildirim bulmayı zorlaştırdığı için endişe verici bir işarettir.

Ancak, herkese açık yorumlar içeren bir gönderi, kullanıcıların SHIBT tokenlerini satamadıklarından şikayet ettiğini gördü.

Binance’den rahatsız mı oldunuz?

Bu yılın Ocak ayında PeckShield, Binance Akıllı Zincirinde halı çekme potansiyeli olan 50’den fazla token bulduğunu iddia etti. Bazı kırmızı bayraklar, garip belirteçler ve kısıtlı kullanıcı etkinliği içeriyordu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu