Kripto Para

Afrika’da Web 3.0’ı etkinleştirmek için Flickto ve Proof of Africa (PoA) ortağı

Son birkaç yılda blok zinciri ve kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, dünya çapında yetersiz hizmet alan topluluklara ve kültürlere hizmetler sunulmaktadır. Bu yenilikçi teknoloji, genellikle ihmal edilen bireyler için fırsatlar sağlayan, merkezi olmayan bir şekilde çapraz işbirliği yeteneğini kolaylaştırır. Cardano, Afrika’daki kadınlara, böylesine rekabetçi ve göz korkutucu bir ortamda başarılı olmalarına yardımcı olmak için gereken yetenekleri kazanmalarına olanak tanıyan fırsatlar sağlamak için çalışmaya başladı.

Flickto Cardano vizyonerinin (Charles Hoskinson) izinden yürümeye ve ortaklarla ortak olmaya karar verdi. Afrika Kanıtı. PoA, yetenekli bireyleri belirlemeyi ve onlara blockchain oluşturma konusunda yüksek seviyelerde performans göstermelerini sağlayacak gerekli eğitim ve mentorluğu sağlamayı amaçlamaktadır. Bu bireylere, dünyadaki yeni başlayanlar, işletmeler ve projeler için önemli ölçüde üst düzey çalışma ve yardım sağlamalarına olanak tanıyacak bu sektörde rehberlik ve eğitim vermeyi amaçlıyorlar. Bu devrim niteliğindeki programa katılanlara, geliştiricinin bugün Afrika’da yaygın olan beceri açığını kapatmaya yardımcı olabilecek bakanlık sağlanacak.

Flickto’nun Yetersiz hizmet alan topluluklardan gelenleri temsil etme ve onlara doğuştan gelen yeteneklerini sergileyebilecekleri bir platform sağlama misyonu, POA, bu ortaklığın kurulmasının arkasındaki temel itici güç oldu. Flickto bir proje olarak inşa etmeye devam ederken, medyayı merkezden uzaklaştırma ve merkezi medya kuruluşlarının bıraktığı yüksek engelleri azaltma hedefleri gerçek olmaya başlıyor. Bu uzun vadeli ilişki görecek Flickto ve mümkün olan her şekilde PoA değişim değeri. İken POA teknolojik yönünün güçlendirilmesine yardımcı olabilir. Flickto projesinde Flickto, PoA’ya faydalı danışmanlığın yanı sıra olağanüstü pazarlama ve iş danışmanlığı sağlayabilir.

Bu Flickto’ya ek olarak, $ FLICK jetonu PoA hisse havuzuna erişilebilir. Bu girişim, PoA havuzunda pay sahibi olanların prestijli ödüller almaya hak kazanmalarını sağlayacaktır. $ FLICK jetonları.

İnternet sitesi | heyecan | anlaşmazlık | Telgraf | Beyaz kağıt

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu