Kripto Para

Agresif alıcılar, ATOM daha da düşmeden önce bu seviyede kar elde edebilirler.

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bitcoin, 39 bin dolarlık alanın etrafında yüzdüğü için son birkaç gün içinde su basıyor. Haftasonuna girmek, Cosmos için her iki yöne doğru bir önyargı oluşturmak göz korkutucu bir işti. Göstergeler ve fiyat hareketi tek bir yöne işaret etmedi. Bununla birlikte, Cosmos tokeni, boğaların teklif vermekle ilgileneceği bir alanda işlem görüyordu. BTC’nin 39.2 bin doları aşan bir hafta sonu pompası görebileceği senaryosunda, ATOM ertesi gün veya iki gün içinde bazı kazançlar kaydedebilir.

ATOM-1H

Kaynak: TradingView’de ATOM / USDT

Geçtiğimiz birkaç gün içinde ATOM, 27,2 $ ile 28,56 $ arasında dar bir fiyat aralığında işlem gördü. Önümüzdeki birkaç saat içinde, bunlar sırasıyla fiyata destek ve direnç olarak hareket edecek iki seviye.

Geçen hafta ATOM için 31,3 dolardan 27,2 dolara kadar daha geniş bir aralık (sarı) görüldü. Bu aralığın orta noktası 29,25 dolardı. Bunun dışında uzun vadeli destek ve direnç seviyeleri 27,73 dolar ve 29,81 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Bu, ATOM için kısa vadeli önemli seviyeleri vurgular. Kripto para 27.83 dolardan işlem görüyordu ve 27,2 dolardaki en düşük aralığa oldukça yakındı. Bu nedenle, agresif alıcılar ATOM’a teklif vermeyi deneyebilir. Eylem planları 29,5 dolar ve 31,2 dolar direnç bantlarında kar elde etmek olacak.

Akılcı

Cosmos, alıcılar için ilginç bir bölgede işlem görüyordu ancak bu seviyeyi aşması gerekiyor

Kaynak: TradingView’de ATOM / USDT

RSI, fiyat daha düşük bir yüksek (kesikli beyaz), gizli bir düşüş ayrımı yapsa bile daha yüksek bir zirve yaptı. Genel olarak, bir düşüş trendinde, bir yükseliş ayrışması bir geri çekilme görür ve sonrasındaki gizli bir düşüş eğilimi, düşüş trendinin devam ettiğini gösterir.

CMF tarafsız bölgedeyken, CVD son saatlerde biraz satın alma baskısı gösterdi. Bu nedenle, göstergeler bir fikir birliğine varamayacak gibi görünüyordu. Ayı, nötr veya boğa?

Çözüm

Fiyat hareketi geçen hafta menzile bağlıydı. Son iki günde, fiyat daha da sıkıştı ve 28.56 dolar, boğaların yakın vadeli önyargıyı tersine çevirmek için yenmesi gereken bir seviye. 27,2-27,7 dolarlık alan ATOM’a talebin geldiğini görmeli- ancak bu alan ayılara kapılırsa, daha fazla aşağı yönlü olması muhtemeldir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu