Kripto Para

StandAgainstWar, savaşın parçaladığı Ukrayna’ya kripto bağışlarıyla yardım ediyor

Dünya, Avrupa’da İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en büyük konvansiyonel askeri saldırıya tanık oluyor. Ve bu ağır insani kriz her geçen gün daha da kötüleşiyor. Hepimiz en savunmasız insanların güvenliği için dua ederken, onlara hayat kurtaran yardım sağlamak insanlar olarak bizim görevimizdir.

StandAgainstWar’ın arkasındaki ekip, başarılı kripto tabanlı projelerde uzun bir geçmişe sahiptir ve silahlı çatışmalardan etkilenen Ukraynalılara yardım etmek için bir kez daha bir araya geldiler.

StandAgainstWar nedir?

NFT’lere takıntılı kripto topluluğu ile, Savaşa Karşı Durun dijital sanatı basarak bağışlar için para toplamanın bir yolunu buldu. Akıllı bir sözleşmenin işleyişine dayanan StandAgainstWar’ın net vizyonuyla, kullanıcılar bağışladıkları paranın nereye gittiğinden emin olabilirler.

Bu Barış Bülbüllerinden herhangi birini satın alarak, yalnızca özel bir NFT’nin gururlu sahibi olmakla kalmayacak, aynı zamanda yıkım içindeki bir ülkeye hatırı sayılır bir bağışta bulunacaksınız. İleriye dönük kripto topluluğunun ortak çabalarıyla StandAgainstWar, kendisini savaştan etkilenen Ukrayna’da barışı yeniden sağlamayı amaçlayan bir dijital sanat devrimi olarak kurmak istiyor.

Barış Bülbülleri

On bin benzersiz ‘Barış Nightagles’ koleksiyonu, kripto sanatı meraklıları tarafından basılmaya hazır. Bunlar, yalnızca savaştan etkilenen ülkelere yardım sağlamak için fon toplama misyonuyla yapılmış, türünün tek örneği NFT’lerdir. Bir Peace Nightingale satın alındığında, denetlenmiş bir akıllı sözleşme otomatik olarak Her basılan NFT’nin toplam fiyatının %90’ı Ukrayna’da faaliyet gösteren 17 STK’nın ETH cüzdanları arasında. Tüm bu bağışların işlem kimlikleri, görüntülenmek ve doğrulanmak üzere halka açık Blockchain’de mevcuttur.

Kalan %10, projenin geliştirilmesi, pazarlanması ve bakımına gider. Ayrıca, her yeniden satışta telif hakkının %90’ı yine bu STK’lara ödenecektir.

Aynı zamanda, binlerce kripto yatırımcısını şu anda harap olan bir ülkeye yardım etmeye motive eden bir NFT’nin sahibi oluyorsunuz. Barış Bülbülleri, başkalarına bu insani amacın bir parçası olmaları için ilham verecek bir sosyal desteğin simgesidir.

Bu Ukrayna’ya nasıl yardımcı olur?

Savaşa Karşı Durun Ukrayna’da yerinde restorasyon yardımı sağlayan 17 kar amacı gütmeyen kuruluşla ortaklık kurdu. Bu kuruluşlar, sağlık çalışanlarını donatarak, hayvan refahını sağlayarak, yemek tedarik ederek, çocuklara besin sağlayarak, kız ve kadınları güçlendirerek ve Ukraynalıların hayatlarını yeniden inşa etmeleri için ihtiyaç duydukları tüm desteği sunarak ön saflarda çalışıyorlar.

 • Yaşam İçin Gıda Küresel-Amerika: FFL global, Ukrayna’daki bağlı kuruluşları kanalını kullanarak ücretsiz yemek tedarik ederek sürekli devam eden açlık sorunuyla mücadele ediyor! Bir yemeğe sponsor olun!
 • UMUT Projesi: Dünyaca ünlü bir kuruluş olan Project Hope, Ukrayna’da kaybedilen umudu geri kazanmak için NFT odaklı bağışlarınızı kullanıyor!
 • Dünya Merkez Mutfağı
 • Çocuklar için Küresel Fon: Bir barış bülbülü satın alarak bağışladığınız parayı kullanarak Ukrayna’nın genç beyinlerinin güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı olmak.
 • Danimarka Mülteci Konseyi: Danimarka Mülteci Konseyi, Ukrayna’da evini kaybedenleri destekleyen, önde gelen, uluslararası insani yerinden edilmiş bir kuruluştur!
 • Doğrudan Rölyef: Çıkardığınız her NFT ile Direct Relief, Ukrayna’daki sağlık çalışanlarına mümkün olan en iyi ekipman ve kaynakları sağlıyor.
 • SOS Çocuk Köyleri
 • ActionAid ABD: Action Aid, devam eden krizin ortasında Ukrayna’daki insanların sosyal ve ekolojik haklarını korumaya çalışıyor.
 • Çocukları Kurtar®️: Ukrayna’da Sağlıklı, Eğitimli ve Güvenli Çocuklar. Huzurlu bir bülbül evine sahip olduğunuzda bu demektir.
 • Alight: Alight, Ukrayna’daki insanlara, savaş kaynaklı türbülansla karşı karşıya kaldıktan sonra onurlu ve kendi kendine yeterli bir şekilde hayatlarını yeniden inşa etmelerine yardımcı oluyor.
 • İyi360: NFT’leri satın alıp dijital sanat kültürünü geliştirirken Good 360, Ukrayna’daki işletmelere sosyal sorumluluklarında durmadan yardımcı oluyor.
 • Merhamet Kolordusu: Mercy Corps, Ukrayna’daki kriz ve felaketin ön saflarında birlikte çalışan küresel bir insani yardım ekibidir!
 • BAKIM: Bakım, Ukrayna’da kriz sona erdikten sonra çocukların sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlayacak beslenmeyi sağlar!
 • Uluslararası Hayvan Refahı Fonu (IFAW): Adından da anlaşılacağı gibi, IFAW, Ukrayna’daki dilsizleri desteklemek için eşit hayvan refahı sağlamaya çalışıyor!
 • WONDER Vakfı: Wonder, yoksulluktan sonsuza kadar kurtulmak için ihtiyaç duydukları eğitimi almaları için kadınları ve kızları güçlendirme görevinde.
 • Gazetecileri Koruma Komitesi: CPJ basın özgürlüğünü destekliyor ve şu anda savaşın vurduğu Ukrayna’da gazetecilerin haklarını koruyor!

Ukrayna’ya yardım edin!

Partnerleri ailelerin hayatlarını ve güvenlerini yeniden inşa etmelerine yardımcı olurken, Savaşa Karşı Durun bu tehditkar zamanlarda toplulukları korumak için kendi hayatlarını riske atan insanlara desteğini genişletmeyi amaçlıyor. Peace Nightingale satın alarak, doğrudan karadaki organizasyonları destekliyor ve ihtiyacı olanlara önemli yardımlar sunuyorsunuz.

StandAgainstWar’da neler olup bittiği ve Ukrayna’ya desteklerini aşağıdaki yollarla nasıl genişlettikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telgraf, heyecan, anlaşmazlıkve Instagram.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu