Kripto Para

Algorand, Cronos, Litecoin Fiyat Analizi: 01 Mart

Küresel kripto piyasası 2 Trilyon doların üzerine çıkarken, Algorand’ın 20 EMA’sı 50 EMA’sının üzerine çıktı. Ancak %23,6 Fibonacci seviyesinin yakınında güçlü bir engelle karşılaştı. Ayrıca, Cronos yükselen bir üçgen kırılması gördü, ancak trend çizgisi direncini devirmek için mücadele etti.

İlginç bir şekilde, Litecoin 4 saatlik grafiğinde bir yükseliş modeli oluştururken, boğaların gücünü doğrulamak için 111 dolar işaretini savunması gerekiyordu.

Algorand (ALGO)

Kaynak: TradingView, ALGO / USD

Ocak ayı satışları, ALGO’nun halihazırda var olan düşüş eğilimlerini körükledi. Sonuç olarak, alt değerinin yaklaşık %61.5’ini (5 Ocak’tan itibaren) kaybetti ve 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesini gördü.

0,68 dolarlık destek güçlü dururken, altta yükselen bir kama (beyaz) toparlanma gördü. Ancak yine de güçlü bir toparlanmayı teyit etmek için %23.6 Fibonacci seviyesinde bir engelle karşılaştı. Şimdi, 20 EMA (yeşil) 50 EMA’nın (kırmızı) üzerinde sürekli bir kapanış bulmaya çalışırken, boğalar artan etkilerini sergilediler.

Basın zamanında, ALGO 0,8624 dolardan işlem görüyordu. bu RSI yukarı yönlü bir yörünge varsaydıktan sonra 58 puanda kaldı. Satıcılar 61 direncini savunamazlarsa, aşırı alım bölgesine doğru daha fazla toparlanma olası olacaktır.

Kronos (CRO)

Kaynak: TradingView, CRO / USD

Destek olarak 0,53 dolar işaretini kaybettiğinden beri CRO, 0,53 dolar seviyesinde tavanı sağlarken 0,33 dolardan taban bulmayı başardı. Düşüş trendi aşamasında, değerinin neredeyse yarısını kaybetti ve 22 Ocak’ta iki ayın en düşük seviyesini gördü.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, aşağı kanaldan (beyaz) çıktıktan sonra, boğalar daha yüksek çukurları işaretleyerek baskı uygulamaya başladı. Sonuç olarak, CRO yükselen bir üçgen kırılmasına tanık oldu. Ancak bu kırılma, trend çizgisi direncinde (sarı, kesikli) durdu. Şimdi, herhangi bir geri çekilme, 0,42 dolar aralığında destek test alanları bulacaktır.

Basın zamanında, CRO 0,4374 dolardan işlem gördü. bu RSI bir yukarı kanalda (sarı) büyürken bir yükseliş kenarı ortaya çıkardı. 61 seviyesinin altındaki herhangi bir kapanış, daha fazla geri çekilmeye neden olabilir.

Litecoin (LTC)

Kaynak: TradingView, LTC / USDT

LTC’nin Ocak ayının en düşük seviyelerinden önceki rallisi 143 dolarlık direnç yakınında durdu. Sonuç olarak, tersine döndü ve değerinin %37’sinden fazlasını kaybetti ve 24 Şubat’ta 14 ayın en düşük seviyesine geriledi.

Sonuç olarak, ayılar hayati önem taşıyan 105 dolarlık işareti destekten dirence çevirdi. Son birkaç gün içinde LTC, 4 saatlik grafiğinde ters bir baş ve omuz modeli gördü. Ancak kırılması 114 dolarlık işaretiyle önlendi. Alıcıların daha fazla düşüş yaşamaması için 111 dolar seviyesinde devreye girmesi gerekiyordu.

Basın zamanında, LTC 111,9 dolardan işlem görüyordu. bu RSI hala yarım çizginin üzerinde asılı kaldı. 57 işareti, boğaların daha fazla toparlanmayı savunması ve onaylaması için çok önemli olacaktır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu