Kripto Para

Algorand, Ethereum Classic, Axie Infinity Fiyat Analizi: 02 Mart

Algorand, Şubat ayının en düşük seviyesinden etkileyici kazanımlar elde etmesine rağmen, ince buz üzerinde yürüdü. Modelinin altında sürekli bir kapanış, alt değeri 0,79 dolarlık bir yeniden test için destekleyebilir.

Ayrıca, Ethereum Classic, EMA şeritlerinde yükseliş eğilimine tanık oldu. Boğaları artık bir serpinti önlemek için 20 EMA’yı savunmak zorunda kaldı. Ayrıca, Axie Infinity SMA’larının üzerine çıkmayı başarırken, RSI aşırı alım işaretinden geri döndü.

Algorand (ALGO)

Kaynak: TradingView, ALGO / USD

1.8 dolarlık direnci devirmek için mücadele eden boğalar, son iki ayda artan satışların ardından itişlerini kaybetti. Böylece alt, değerinin yaklaşık %61.5’ini (5 Ocak’tan itibaren) kaybetti ve 24 Şubat’ta yedi ayın en düşük seviyesine geri döndü.

O zamandan beri, ALGO alıcıları geçen hafta umut verici toparlanma çabaları gösterdi. Sonuç olarak, alt 0,68 dolarlık destekten %27 yükseldi. Bu arada, %23,6 Fibonacci direnci hala sağlam kaldı.

Basın zamanında, ALGO 0,8347 dolardan işlem gördü. bu RSI son birkaç saat içinde bir üst kanal arızasına tanık oldu. Bu mola, kesin bir hareketten önce 45-47 noktasının yakınında bir aralık desteği bulmalıdır. Bakıyor MACDyükseliş momentumunun arka koltukta olduğu ortaya çıkıyor.

Ethereum Klasik (ETC)

Kaynak: TradingView, VB / USDT

ETC, kendisini Ocak ayının en düşük seviyesi olan 21 $ seviyesinden aldıktan sonra, son iki haftadır 24-30 $ bölgesinde bir geçiş aralığı bulmayı başardı. Alt, yakın zamanda tabanını test ettikten sonra, 4 saatlik grafiğinde yükselen bir kama (beyaz) içinde dik bir şekilde yükseldi.

Sonuç olarak, boğalar sonunda EMA Şeritleri sadece son altı günde yaklaşık %28’lik bir yatırım getirisinden sonra onların lehine. Bundan sonra, 20 EMA, alıcıların kalıplı bir kopuşu önlemek için savunmaları için hayati bir destek olacaktır.

Basın zamanında, ETC 29.85 dolardan işlem görüyordu. bu RSI bir haftalık toparlanmanın ardından yükseliş eğilimi sergiledi. Şimdi ise yakın vadede olası bir canlanmadan önce 52-56 aralığını test etmeyi hedefliyordu.

Eksen sonsuz (AXS)

Kaynak: TradingView, AXS / USD

Ayılar 65 dolar seviyesinden devraldıkça, AXS son 20 günde önemli fiyat noktalarını kaybetti. Alt, 24 Şubat’ta altı ayın en düşük seviyesine ulaşmak için güneye yönelirken değerinin %40’ından fazlasını kaybetti (7 Şubat’tan beri).

Bundan dolayı kendi seviyesinin altına düştü. 20-50-200 SMA 42 dolarlık desteği yeniden test ederken. Alıcılar bu desteği sağlam tutmaya istekli olduklarından, alt testere son beş günde %30’un üzerinde büyüdü. Böylece hareketli ortalamalarının üzerine çıkarken 20 SMA (kırmızı) 50 SMA’nın (gri) üzerine sıçradı. Buradan, herhangi bir geri çekilme, 54 dolar seviyesinde ve ardından 20 SMA’da destek bulacak.

Basın zamanında, AXS 55.496 dolardan işlem görüyordu. bu RSI aşırı alım noktasından keskin bir düşüş gördü ve dengesine doğru yöneldi. Böylece, biraz azalan bir düşüş canlılığı ortaya çıkıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu