Kripto Para

World of Dr ile ödüllendirici bir oyun deneyimi yaşayın. etek ucu

Dr. etek ucu veya WODH, blockchain üzerinde oynanabilen bir üretim ve savaş oyunudur. İlki üretim modu ve ikincisi savaş modu olmak üzere iki ana bölümden oluşur.

Oyunun ilk bölümü, kullanıcıların HEMS ve WODH jetonlarını kazanmalarına ve ayrıca oyunun ikinci bölümüne geçmelerine yardımcı olacak NFT kartları kazanma şansına izin verir. Kullanıcıların kazanacağı NFT’ler, Dark Planet’e bir bilet olarak çalışacak.

Oyuna bir avatar, üretimin olduğu bir gezegene ait bir koordinat kartı ve her üretim için bir veya iki araç ve bir tohum verilir. Oyuncuların kazanabileceği HEMS ve WODH jetonlarının miktarı, gezegenin, araçların ve tohumların özellikleriyle birlikte kullandıkları avatara bağlıdır. Oyundaki her gezegen ve avatarın kendine has özellikleri olsa da, üretilen HEMS sayısını artırmalarına yardımcı olacak doğru kombinasyonu bulmak kullanıcının görevidir.

WODH hikayesi

Oyun, tarım için temiz toprak kalmadığı için dünyanın karmakarışık olduğu 2155 yılında fütüristik bir zamanda geçiyor. Dr. Hems, yok olma sorununa çözüm bulur ve insanlığı kurtarabilecek 7 gezegene galaksiler arası seyahat etmenin bir yolunu icat eder. Bu gezegenler Sirius, Orion, Anteras, Nibiru, Hyper Boria, Agartha ve Shambhala’dır.

Oyunu oynamak için, kullanıcıların Avatar, Alet ve Tohumlarını aldıktan sonra bir gezegen ve ardından üzerinde belirli bir arazi seçmeleri gerekir. Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncuların her gezegende hangi tohumların ve araçların işe yarayacağını keşfetmesi gerekiyor.

Klanlar ve Karanlık Gezegen

Savaş modu, Dark Planet’te geçen oyunun ikinci bölümüdür. Bu aşamada canavarlar, savaşçılar ve çok daha fazlası olacak. İkinci moda geçebilmek için kullanıcıların ilk bölümde yani üretim modunda bilet bulmaları gerekiyor. Tüm biletleri bulanlar, toplanan tüm biletleri Dark Planet’e işleyerek Yıldız Geçidi Geçidi’ne geçecekler.

Dark Planet’e girdikten sonra, kullanıcılar savaş modunda yaratıklarla savaşarak silahlar ve kostümler kazanacaklar. Ayrıca hem HEMS hem de WODH jetonları kazanabilirler.

Oyundaki bazı yaratıkları tek bir oyuncu tarafından öldürmek zor olabiliyor, bu gibi durumlarda oyuncular klanlar halinde onları alt edebiliyor. Klanlar birbirleriyle iletişim kurabilir ve kazanma şanslarını artırmak için savaş stratejileri oluşturabilir.

Madencilik ve Staking

7 gezegenin hepsinde 3 farklı mayın var. Üretim Antarold Mine-AOLD (Altın), Sirium Mine-SIUM (Platinum) ve Hyperborium Mine-HYBM (Titanyum) içerir. Maden sahipleri oyun içi market olduğu için oyunda balina görevi görecek. Yalnızca maden sahipleri, yeni araçlar, tohumlar ve avatarlar oluşturmak için maden taşları sağlama şansına sahiptir.

Maden taşları maden sahipleri tarafından madencilikle toplanabilir, diğer yandan çiftçiler ödüllerini HEMS jetonlarında alırlar. Mayınlar da karanlık gezegende aktif olarak kullanılacak.

HEMS ve WODH jetonları yayınlandıktan sonra, kullanıcılar jetonlarını stake etme ve daha fazla jeton kazanma şansına sahip olacaklar.

Jeton Dağıtımı

HEMS jetonlarının maksimum kaynağı 300.000.000 olup, %50 hissesi oyundan kazana gidecek, %25’i ise stake ödüllerine tahsis edilmiştir. %10 hisse takıma, %6 hisse halka açık satışa ayrılmıştır. %5 hisse airdrop için, kalan %4 özel satışa ayrılmıştır.

HEMS jetonu, oyunun oyun içi jetonudur ve arzı, Play-to-kazan oyunlarındaki farklı Tokenomics stratejilerine dayanmaktadır.

Öte yandan WODH belirteci, bir yönetim belirteci olarak çalışacak ve ayrıca Dark Planet modunun ekstra ödül sisteminde kullanılacaktı.

Son söz

Dr. Hems, hikayesi, yapım ve savaş modları ile kullanıcılarına heyecan verici bir atmosfer sunuyor. Oyunda bahsedilen 7 gezegenin tamamı 12 farklı arazi türünde 500 Land noktasına sahiptir.

HEMS belirteci genel satışı 2 Mart’ta 16:00 UTC’de başlayacak ve kullanıcılar belirteci kullanabilir ve platformun bir parçası olabilir.

World of Dr. Hems, lütfen kontrol edin resmi internet sitesi.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu