Akademi

Alpine F1® Takım Taraftar Tokeni (ALPINE) Nedir? Özellikler, Belirteçler ve Fiyat Tahmini

CoinMarketCap’ten Alexandria, hayran jetonunu Binance’de piyasaya süren ilk Formula yarış takımı olan Alpine F1® Team Taraftar Token’ına (ALPINE) derin bir dalış yapıyor.

Alpine F1® Takım Taraftar Tokeni (ALPINE), Binance Launchpad’in 27. projesi ve aynı zamanda Binance Fan Token platformuna katılan ilk Formula 1 takımıdır. Binance artık BWT Alpine F1 Takımının resmi Taraftar Token Ortağıdır. Binance logosu, tüm yeni Alpine A522 arabalarında ve lansman tarihi 21 Şubat 2022 olarak belirlendi.
Binance tarafından desteklenen Alpine F1 Team Taraftar Tokeni (ALPINE), Binance Launchpad aracılığıyla dağıtılacaktır. Ayırt edici ve katılıma dayalı ödüller, etkileşim, oyunlaştırma ve daha fazlası aracılığıyla, belirteç lansmanı etrafındaki işbirlikçi operasyon, BWT Alpine F1 Takımının farklı şeyleri keşfetmesine yardımcı olacaktır. markalaşma fırsatları daha anlamlı ve duyarlı hale getirmek için hayran katılımı BWT Alpine F1 Team hayranları için hem fiziksel hem de sanal yarış pistinde deneyim.
Alpine CEO’su Laurent Rossi şunları söyledi: “BWT Alpine F1 Takımı zorluklardan çekinen biri değil ve hem pistte hem de pist dışında sürekli olarak sınırları zorlamaktan korkmuyoruz. Binance ile ortaklık yapmak, yarış ortamını değiştirme tutkumuzu körüklüyor ve daha yenilikçi hayran katılımı için kapıları açıyor. Bu yolculuk, ALPINE token lansmanı ve özel bir NFT koleksiyonunun tanıtımıyla başlar. Yaklaşan bu sınırlı sayıdaki NFT’ler, Alpine’nin zarafet, yaratıcılık ve cüret için çaba gösterme konusundaki kararlılığını vurgulayacaktır. Bu yeni dijital alanda öncü olmayı hedefliyoruz ve Binance’in bizi damalı bayrağa kadar götürmek için doğru ortak olduğuna inanıyoruz.”

Binance Fiat Exchange CEO’su Helen Hai, “BWT Alpine F1 Team’i Binance Taraftar Token Platformunda ve ilk Formula 1 ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Ayrıca şunları söyledi: “Blockchain’e eşit derecede heyecan verici deneyimler getirmeyi ve ALPINE sahipleri için daha fazla fayda sağlamayı, hayranların zaten platformumuzda yapabileceği aktivite yelpazesini genişletmeyi amaçlıyoruz. Belirteç yarış pistinde ‘birinci tur’un ‘birinci dönüşüne’ yaklaşıyoruz; ve olasılıklar gerçekten sonsuzdur.”

Hayran Etkileşimi

LAZIO ve PORTO gibi diğer Binance Taraftar Tokenlerine benzer şekilde, ALPINE tokeni de yarış markası ve hayranları arasındaki etkileşim merkezi. Resmi ayrıntılar henüz açıklanmasa da, ALPINE tokeninin yarış hayranlarına indirimler, resmi ürünler ve diğer birçok avantaja özel erişim elde etmeleri için sunulması oldukça olasıdır.
ALPINE jetonunun toplam jeton kaynağı 40.000.000. Binance Launchpad web sayfasında özetlenen daha fazla ayrıntı aşağıdaki gibidir:
  • Token adı: Alpine F1® Takım Taraftar Tokeni (ALPINE)
  • Launchpad sert kapağı: 4.000.000 USD
  • Kullanıcı başına sert sınır: 10.000 USD (10.000 ALP)
  • Toplam jeton arzı: 40.000.000 ALP
  • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam jeton: 4.000.000 ALP (toplam token arzının %10’u)
  • Halka açık satış jeton fiyatı: 1 ALPINE = 1 USD (BNB cinsinden fiyat abonelikten önce belirlenecektir)
  • Token satış formatı: Abonelik
  • Desteklenen oturumlar: Yalnızca BNB
ALPINE jetonunun fiyatı 1 dolardan başlayacak; ancak, 21 Şubat 2022’deki lansman tarihinden sonra somut bir ticaret fiyat aralığı belirlenecek. ALPINE tokeninin ön satışına girmek için lütfen buraya tıklayın ve talimatları izleyin.
Daha önce belirtildiği gibi, ALPINE belirteci 1 $ olarak fiyatlandırılacaktır. ALPINE hayran tokeni piyasaya sürüldüğünde, milyonlarca Binance kullanıcısının tokeni alıp satmaya başlaması ve potansiyel olarak önemli bir fiyat artışına neden olması muhtemeldir. Alpine F1® Takımı popüler bir takım olduğu için, bu fiyat artışı önemli olabilir, muhtemelen LAZIO ve PORTO dahil olmak üzere önceki girişimlerden bile daha fazla, çünkü futbol taraftarı jetonlarının aksine ALPINE jetonu yarış nişi ile ilişkilidir, bu nedenle sonuçlar şaşırtıcı olabilir.

Alpine F1® Takımı takımının, 1981’de Witney, İngiltere’de bulunduğu sırada Formula 1’de Toleman olarak çıkış yapmasıyla, yarış dünyasında uzun bir zafer geçmişi vardır. 1986’da Benetton Group tarafından satın alındıktan sonra yeniden markalaştırıldı ve Benetton olarak yarıştı. 1995’te Benetton olarak Üreticiler Şampiyonası’nı kazandı, sürücüsü Michael Schumacher, 1994 ve 1995’te Benetton olarak iki Sürücü Şampiyonası kazandı.

Tüm bu yıllardaki birçok başarılı girişimin ardından, Eylül 2020’de Groupe Renault (önceden birçok isimle biliniyordu) “Alpine”yi benimseme isteklerini ortaya çıkardı Alpin isim plakasını tanıtmak için takımlarının yeni adı ilerliyor ve bu nedenle takım “Alp F1 Takımı” olarak bilinecek ve “Renault F1 Takımı” unvanı beş yıl sonra aşamalı olarak kaldırılacak.

Özetle, ALPINE belirteci başarılı olma potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, bunun kesinliği, diğer birçok faktör arasında kripto piyasasının oynaklığına bağlıdır.

Bu makale, yalnızca bilgi amaçlı üçüncü taraf web sitelerine veya diğer içeriğe bağlantılar içerir (“Üçüncü Taraf Siteleri”). Üçüncü Şahıs Siteleri, CoinMarketCap’in kontrolü altında değildir ve CoinMarketCap, bir Üçüncü Şahıs Sitesinde bulunan herhangi bir bağlantı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Üçüncü Şahıs Sitesinin içeriğinden veya bir Üçüncü Şahıs Sitesinde yapılan herhangi bir değişiklik veya güncellemeden sorumlu değildir. Parti Sitesi. CoinMarketCap, bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin veya operatörleriyle herhangi bir ortaklığın CoinMarketCap tarafından onaylandığı, onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez. Bu makalenin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Açıklanan herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili herhangi bir önemli karar vermeden önce kendi araştırma ve analizinizi yapmanız önemlidir. Bu makale finansal tavsiye olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmayacaktır. Bu yazıda ifade edilen görüş ve görüşler yazarın [company’s] aittir ve CoinMarketCap’inkileri yansıtmayabilir. CoinMarketCap, herhangi bir projenin başarısından veya özgünlüğünden sorumlu değildir, son kullanıcılar için tarafsız bir bilgi kaynağı olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu