Kripto Para

ATH’ye veya ATH’ye değil; İşte önümüzdeki haftalarda Maker için sırada ne var

İçindekiler

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Cüsseli kısa pozisyonlar Basın saatinden önceki saatlerde Bitfinex’te Bitcoin’de açıldı. Bu, akıllı paranın fiyatta büyük bir düşüş beklentisi içinde bir pozisyon oluşturduğuna dair bir ipucu olabilir ve daha küçük piyasa katılımcıları önyargılarını izleyerek değerlendirebilir.

Kısa vadeli bir kısa vadeli daralma olabilir mi, yoksa bu sadece kısa pozisyonların inşa edilmesinin başlangıcı mıydı? Maker için, kısa vadeli teknik analiz, 1730 ila 1840 dolarlık alanın büyük olasılıkla kırılması zor bir alan olacağını gösterdi. 1800 doları aşan bir hareket boğalar için cesaret verici olabilir.

MKR-1H

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

Şubat ayının sonundaki ralliyi kullanarak, MKR’nin 1512 dolardan 2080 dolara hareketine dayalı olarak bir dizi Fibonacci geri çekilme seviyesi çizildi. Ayrıca, o ralliden bu yana Sabit Aralık Hacim Profili de çizildi. Profil aracı, Kontrol Noktasının 1998 dolarda olduğunu gösterdi.

MKR, 1729 dolarlık destek seviyesini korumayı başardı ve boğalar, fiyatları 1796 dolarlık bir sonraki direnç seviyesine çekebilir. Ancak bu hareket, 1840 dolara kadar güçlü bir dirençle karşı karşıya kalacak. Bunun ötesinde, 1900 dolar ve 1950 dolar da boğaların ilerlemesini reddedebilir.

Akılcı

Yapımcı: 1840 dolara kadar dirençle karşı karşıya, boğaların bu kritik seviyeyi yakında çevirmesi gerekiyor

Kaynak: TradingView’de MKR / USDT

RSI saatlik olarak aşırı satım bölgesinden sıçradı ancak yine de düşüş bölgesindeydi. Müthiş Osilatör de sıfır çizgisinin altındaydı. Her iki momentum göstergesi de düşüş momentumunun hala sallantıda olduğunu gösterdi.

CVD, son birkaç güne satış baskısının hakim olduğunu gösterdi.

Çözüm

Son saatlerde %61.8 geri çekilme seviyesi savunuldu. Göstergeler, momentumun yanlılığa döndüğünü veya talebin gelişini henüz göstermedi. Hacim profili aracı, direncin yakın vadede 1840 dolar ve 2000 dolara kadar güçlü olduğunu vurguladı. Profil aracına göre, dirençten desteğe 1796 doları çevirmek, Maker’ın Değer Alanı Düşüklerine girmesini de sağlayacaktır. Boğalar bu alanı desteğe çevirebilirse, 2000 dolara doğru bir yükseliş daha olası hale gelecektir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu