Akademi

Aurox hakkında bilgi edinin ve $URUS Kazanmak için Kısa Bir Test Yapın

CoinMarketCap kullanıcıları, Aurox (URUS) hakkında bilgi edinebilir ve ödüllendirilmek için kısa bir sınava girebilir! Aurox ödül jetonları, kampanya sona ermeden önce testi başarıyla tamamlayan kullanıcılar arasında rastgele dağıtılacaktır.
Bu Aurox “Öğren ve Kazan” Kampanyasının ödül havuzu, 200.000 $ değerinde Aurox (URUS) jetonlarından oluşur. Başarılı kullanıcılar ödül olarak 10$ değerinde Aurox (URUS) jetonlarının yanı sıra 50 Diamond alacaklar!

Aurox “Öğren ve Kazan” Kampanyası, 2021.10.26 (12:00 PM UTC) ile 2021.11.24 (23:59:59 UTC) tarihleri ​​arasında geçerli olacaktır. Testi tamamlamak için aşağıdaki dersleri aldığınızdan emin olun!

Aurox “Öğren ve Kazan” Kampanyası 2021.10.26 (12:00 UTC) ile 2021.11.24 (23:59:59 UTC) tarihleri ​​arasında geçerli olacak ve Quiz 26 Ekim UTC, 12:00 PM UTC’de yayınlanacak.

1. Aurox terminali nedir?
a. Yeni başlayanlar için uygun bir kripto ticaret terminali
B. DEX değişimi
C. Bir haber çıkışı

* Cevap & Açıklama: Cevap şudur: Aurox terminali, 10.000 binlerce çifti ve 60 alışverişi destekleyen hepsi bir arada kripto para ticaret terminalidir. Kullanıcılar dünyadaki her bir madeni parayı takip edebilir ve çizebilir.

2. Aurox terminali neden diğer kripto para platformlarından farklıdır?
a. Daha emin kararlar almak için yeni yatırımcıların ihtiyaç duyduğu araçları sağlar
B. %80 doğrulukla piyasa hareketini tahmin edebilen göstergeler sunar
C. ücretsizdir
D. Yukarıdakilerin hepsi

* Cevap & Açıklama: Cevap d’dir, Aurox terminali, kullanıcıya karlı kararlar almak için gerekli her işlevi sağlar. Terminalimiz, kullanıcıya herhangi bir belirli jeton için ne zaman ve nerede uzun veya kısa gideceğini söyleyen bir gösterge bile içerir. Ayrıca, terminaldeki her şey ücretsiz!

3. Aurox terminalinde aşağıdakilere anında erişebilirsiniz:
a. Göstergeler ve uyarılar
B. Haberler
C. takaslar
D. Özelleştirilebilir çalışma alanları
e. Yukarıdakilerin hepsi

* Cevap & Açıklama: Cevap e, Terminal, göstergeler, uyarılar, çalışma alanı yönetimi, haber akışı gibi özelliklerle doludur ve aynı zamanda kullanıcının favori borsalarından verilere erişmesine izin verir.

4. Aurox ile şunları yapabilirsiniz…
a. Bir hesaptan birden fazla borsadan işlem yapın
B. Kripto satın al, sat ve takas et
C. Çalışma alanınızı kaydedin
D. Yukarıdakilerin hepsi

* Cevap ve Açıklama: Cevap d’dir, Aurox hepsi bir arada bir terminaldir, bu nedenle borsa API’leri aracılığıyla alım satım dahil olmak üzere birden fazla borsayı destekler. Ek olarak, özelleştirilebilir çalışma alanları oluşturarak kullanıcıların terminallerini kendi beğenilerine göre uyarlamalarına izin veriyoruz.

5. Aurox Trade’de şunları yapabilirsiniz…
a. Düzinelerce DEX ve CEX borsasından işlem yapmak için basit bir form kullanın
B. NFT satın al
C. kripto para birimini al

* Cevap & Açıklama: Cevap a, Aurox NFT’leri desteklemez ve bir hizmet olarak gözetimsiz yazılımdır. Bununla birlikte, kullanıcıların hem merkezi olmayan hem de merkezi borsalarda işlem yapmasına izin veriyoruz.

6. Aurox Lend, Aurox Yatırımcılarına hangi kaldıraç boyutunu sağlayabilir?
a. 1X
B. 3X
C. 4X

* Cevap ve Açıklama: Cevap c, Aurox Lend, Aurox Trade’i güçlendirecek ve kullanıcıların akıllı sözleşmeler kullanarak siparişlerini 4 kat artırmalarına olanak tanıyacak.

7. Aurox Token (URUS) stake ederek ne kadar APY kazanabilir?
a. %10’dan az
B. Yaklaşık %15
C. 20’den fazla%

* Cevap ve Açıklama: Cevap c’dir, Aurox token sahipleri listemize likidite sağlayabilir ve likidite madencileri tarafından verilen herhangi bir ödül, bir faiz oranı artışı alacaktır. En fazla, bahisçiler %30’a kadar faiz kazanabilir.

Aurox, ücretsiz bir hepsi bir arada kripto ticaret terminalidir. Terminal, yeni ve deneyimli yatırımcıların daha iyi ve daha güvenli alım satım kararları vermesine yardımcı olan tescilli göstergelere, uyarılara ve özelleştirilebilir çalışma alanlarına sahiptir.

Kullanıcılar, daha gelişmiş platform özelliklerine erişmek ve Aurox Trade ve Aurox Lend aracılığıyla alım satım yaparken önemli APY ödülleri ve özel indirimler elde etmek için Aurox TToken – $URUS’u stake edebilir veya tutabilir; yakında piyasaya sürülecek ve yakında piyasaya sürülecek olan devrim niteliğindeki iki protokol.

CoinMarketCap, yıkama eylemleri veya yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar olarak kabul edilen eylemlerin yanı sıra kendi kendine işlem veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren eylemleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar. CoinMarketCap, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Faaliyet veya Faaliyet Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. CoinMarketCap, yüksek kaliteli madeni paraları seçmek için en iyi çabayı gösterecek, ancak herhangi bir ticari kayıptan sorumlu olmayacaktır. Lütfen şu bağlantılara bakın: https://coinmarketcap.com/terms, https://coinmarketcap.com/privacy ve https://coinmarketcap.com/disclaimer. Testi çözen kullanıcılar, toplam 200.000$ değerindeki URUS ödül havuzundan ödül olarak 10$ değerinde URUS alacaklardır. CoinMarketCap hizmetlerine erişerek ve kullanarak, herhangi bir ticari ambargoya veya ekonomik yaptırım listesine (Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Yaptırımlar Listesi gibi), OFAC (ofis ofisi) tarafından tutulan özel olarak belirlenmiş vatandaşlar listesine dahil olmadığınızı beyan ve garanti edersiniz. ABD Hazine Bakanlığı’nın yabancı varlık kontrolü) veya ABD Ticaret Bakanlığı’nın reddedilen kişi veya kuruluş listesi. CoinMarketCap, iş yapmak için pazarları ve yargı bölgelerini seçme hakkını saklı tutar ve kendi takdirine bağlı olarak belirli ülkelerde veya bölgelerde CoinMarketCap hizmetlerinin sağlanmasını kısıtlayabilir veya reddedebilir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu