AkademiCoin Yorum

BAL Coin Nedir? BAL Coin Yorum ve Geleceği 2022, Grafik ve Hedef Fiyatı

Balancer, kullanıcıların herhangi bir kripto para birimini alıp satabilecekleri bir borsayı işletmek için dağıtılmış bir bilgisayar ağını teşvik etmeyi amaçlayan Ethereum üzerinde çalışan bir yazılımdır. Peki, Balancer (BAL) coin nedir? BAL coin yorum ve geleceği hakkı

Bir blok zinciri olarak Et hereum söz konusu olduğunda , bunun üzerine geliştirilmiş birçok merkezi olmayan uygulama (dApps) var ve bunların hepsi kripto para birimi alanını çevreleyen bazı sorunları çözmeye çalışıyor.

Bununla birlikte, kripto bir bütün olarak nispeten yeni bir endüstri olduğu için, sağda solda ortaya çıkan ve bazıları endüstride gerçekten devrim yaratan sayısız yenilikçi proje var.

Böyle bir proje Balancer’dır ve bugün Balancer hakkında bilmeniz gereken her şeyi gözden geçireceğiz, bu yüzden umarım bu makalenin sonunda potansiyel bir yatırım olarak değeri hakkında bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Balancer, Ethereum üzerinde çalışan ve bir değiş tokuş yapmak için dağıtılmış bir bilgisayar ağını teşvik eden bir yazılımdır.

Dengeleyici, merkezi varlıklara güvenmeden ERC-20 token’larını takas etmek için özel olarak kullanılan bir Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM), Merkezi Olmayan Borsa (DEX) ve likidite havuzu protokolü olarak görülebilir.

İzinsiz bir platformdur ve merkezi borsaların kullandığı teklif verme ve sorma sistemi yerine, onu destekleyen ve siparişlerini yönetmek için bir algoritma kullanan bir kripto para cüzdanı olduğu sürece herkes ona erişebilir.

DeFi Pulse verilerine göre Balancer’ın kilitli değeri 2,19 milyar doların üzerinde. Bu, onu merkezsiz finans (DeFi) alanındaki en büyük oyunculardan biri yapar .

Bu yolculuk 2018’de Fernando Martinelli ve Mike McDonald projeye başladığında başlarken, 2020’de yatırımcıların Balancer Labs’a 3 milyon dolar koymasıyla gerçekten hızlandı.

Bu, Balancer nispeten yeni bir proje olmasına rağmen, kripto pazarındaki sınırlı zamanının hem kullanıcıları hem de yatırımcıları cezbetme konusundaki hünerini sergilediği anlamına geliyor.

Coinmarketcap’te Balancer’ın piyasa değeri grafiği

Bunu akılda tutarak, her yatırımcının aklında bir soru vardır ve o da Balancer’ın (BAL) gerçekten iyi bir yatırım olup olmadığı sorusudur. Gelin ve Balancer’ın gerçek değerini görelim.

Balancer Kullanım Örnekleri

Balancer, yatırımcıların portföylerini yeniden dengelemek için bir ücret ödemelerini ve arbitraj fırsatlarını keşfetmelerini sağlar. Bu ücretler, bu yeniden dengelemeyle ilişkili maliyetlerin yönetilmesine yardımcı olur.

Bu, Ethereum tabanlı varlıklara sahip olan herhangi bir kullanıcının, Balancer’dan fiilen yararlanma ve bunun üzerinden ücret kazanma fırsatına sahip olduğu anlamına gelir. Tüm Ethereum portföylerini kullanabilir ve bunları Balancer havuzlarına yatırabilirler.

Bu da, tüccarların, ücret aldıkları havuzlara karşı ticaret yapmalarını sağlar.

Özetle, ERC-20 token sahipleri atıl varlıklarını kullanabilir ve bunlar üzerinden gelir elde edebilir. Bu, Balancer’a yalnızca kullanımıyla birçok yatırımcı için bir platform değeri sağlayan şeydir.

BAL Tokeni Nedir?

BAL, protokol için bir yönetişim belirteci olarak da kullanıldığından, Balancer’ın genel bakımında önemli bir rol oynar.

Ayrıca, kullanıcıların varlıkları Balancer havuzlarına yatırabileceği ve BAL tokenleri kazanabileceği bir teşvik olarak da kullanılır.

BAL Coin Yorum: Balancer (BAL) İyi Bir Yatırım mı?

Balancer’ın (BAL) yatırım olarak değeri sorusunu cevaplamak için dikkate almamız gereken birkaç şey var.

İlk şey, token’ın değeri ve belirli bir zaman dilimi boyunca nasıl dalgalandığıdır.

Tüm bunların nasıl çalıştığına dair size biraz daha fikir vermek için, hadi BAL tokeninin mevcut değerine bakalım.

24 Ocak’ta, bu yazı yazılırken, Balancer’ın yerel kripto para birimi BAL, 21 dolar değerindeydi.

CoinGecko verilerine göre Balancer (BAL), sadece yedi ay önce  tüm zamanların en yüksek değerine sahipti. Bu değer noktası 74.45 dolardı.

2.19 milyar doların üzerinde kilitli değeri ile kesinlikle kaçırılması gereken bir proje değil.

Bu aslında, bir noktada BAL’ın 70 doların üzerinde olduğu ve şu anda 21 dolar civarında olduğu anlamına geliyor. Bu, dikkate alınması gereken ikinci faktörün tamamlandığını varsayarsak, büyüme için çok fazla alan sağlar.

BAL’ın değerli bir yatırım olup olmadığına karar verirken bakmamız gereken ikinci faktör, gelecekteki gelişimidir.

Bu, ağda daha fazla güncelleme meydana geldikçe, yatırımcılardan gelen yatırımları takip edeceğinden, BAL tokeninin gelecekte nasıl performans göstereceğini belirleyecek ve bu da BAL tokeninin değerini artıracaktır.

Token yatırımcısı olarak, ideal olarak değerleri nispeten düşük olduğunda BAL tokenlerinin satın almak ve bunları, tokeninin değeri değerini yükselttiğinde daha sonraki bir zamanda satmak istersiniz.

Balancer’ın son gelişmelerini ve gelişimine ilişkin gelecek planlarını gözden geçirelim, böylece BAL kripto para birimindeki potansiyel yatırımınız hakkında bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Balancer’ın Geleceği

15 Kasım 2021’de Balancer Labs, Twitter’da TrueUSD’nin Balancer Protocol üzerinde Polygon ile TUSD stabilpool’u başlattığını duyurdu.

Balancer'ın Geleceği

Balancer’ın Geleceği

20 Kasım 2021’de en son Balancer Raporunu da gördük. Şimdi, son rapor ile bu rapor arasındaki zaman aralığında birçok şey oldu. Bununla birlikte, öne çıkan önemli faktörler arasında The Fei Hazinesinin yürütülmesi ve Gauntlet tarafından gönderilen ücret güncellemeleri yer alıyor.

Ek olarak, yeni yönetim sürecini onaylamak ve BeethovenX’i Balancer’ın fantom üzerindeki dostça çatalı olarak tanımak için oylama canlı olarak yayınlandı.

Genel olarak Balancer (BAL), topluluğu tarafından çok sayıda gelişme, güncelleme ve sürekli oy alan sağlıklı bir projedir. Topluluktan bahsetmişken, Balancer’ın Twitter’da 109.2K Takipçisi ve Discord kanalında 17.805 üyesi var, bu da topluluğunun büyük resmin bir parçası olmaya ne kadar bağlı ve ilgili olduğunu gösteriyor.

Editör Notu

Balancer (BAL) projesiyle ilgili tüm yönleri gözden geçirdikten sonra, bunun yatırımcıların atıl dijital varlıklarından para kazanmalarına ve tüccarların bilgi birikimine ihtiyaç duymadan varlıkları fiilen takas etmelerine olanak tanıyan bir AMM olduğu açıktır.

Ancak bunun iyi bir yatırım olup olmadığı büyük ölçüde yatırımcının risk iştahına bağlı olacaktır. Projenin likiditesi sürekli olarak gelişiyor ve bu, ucuz işlemler ve yüksek düzeyde esneklik sağlamaya devam ettiği anlamına geliyor.

Balancer (BAL), portföylerini çeşitlendirmek, likidite sağlamak ve aksi takdirde hiçbir şey yapmadan kripto para cüzdanlarında oturacak tokenları kullanarak pasif gelir elde etmek isteyen yatırımcılar için dikkate değer sağlam bir projedir.

Yatırımınızdan sorumlu olmayı unutmayın ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın. Kripto para piyasası heyecan verici olsa da, aynı zamanda oldukça değişkendir ve yakın gelecekte bir tokenin değerinin artıp azalacağının hiçbir garantisi yoktur.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu