Kripto Para

Binance Coin: Aktifte %118,3 artış bu beklentilerin bir işaretine hitap ediyor

Binance Coin’in fiyat hareketi şu anda çok önemli bir aşamada. Aslında, %33’lük bir yükselişi tetiklemeden önce bir satın alma fırsatı sağlaması muhtemeldir. Teknikler bir yükseliş fırsatı sunarken, zincir üstü ölçümler iddiayı destekliyor ve boğaların BNB’nin kontrolünün geri döndüğünü gösteriyor.

Teknikler ne diyor?

Binance Coin’in fiyatı, birçok altcoin gibi 336 dolardan 448 dolara kadar uzanan bir aralıkta sıkışmış gibi görünüyor. En son Bitcoin çöküşü tüm altcoinleri etkiledi ve sonuç olarak Binance Coin aralığı düşük olarak etiketledi.

Menzil ayakta kaldığından, fiyatın 180 çekmesi ve yüksek aralığa geri dönmesi için iyi bir şans var. İlginç bir şekilde, hem yüksek hem de düşük aralık, altında likidite havuzu olan çift dip içerir.

Son zamanlardaki düşüş nedeniyle, BNB sat-durdur likiditesini toplamak için 336 $ ile düşük aralığın altına inmeye yakın geldi. Ne yazık ki, bunu başaramadı. Bu nedenle, Binance Coin’in bir yükseliş trendi oluşturmadan önce trendini hızla tersine çevirmesi ve likidite arayışında daha da düşmesi için iyi bir şans var.

336 dolardan Binance Coin’in fiyatının 448 dolarlık yüksek aralığa gitmesi ve bunun üzerinde duran al-durdur likiditesini toplaması muhtemel. Bunu yaparak %33’lük tırmanışı tamamlamış olacak.

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Zincir üstü ölçümler evet diyor

Binance Coin için 1 saatlik aktif adresler, son 48 saat içinde 673’ten 1.469’a yükseldi ve yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Bu artış kısa ömürlü olsa da, potansiyel satın alma baskısına işaret ediyor.

Bu nedenle, aktif adreslerdeki %118,3’lük artış, bu yatırımcıların Binance Coin’in fiyatının orta ve uzun vadeli senaryoda artmasını beklediğinin bir işaretidir. Bu, piyasanın teknik görünümü ile mükemmel bir uyum içindedir.

Kaynak: Santiment

Belki de BNB için yükselişi gösteren en önemli metrik zincir üstü hacimdir. Aynısı, 1.17 milyar BNB’den 2.13 milyar BNB’ye bir artış kaydetti. Bu artış, Binance Coin blok zinciri ile etkileşime giren yatırımcıların iştahını gösterirken, aynı zamanda bir fiyat düşüşüne de tekabül ediyor ve bir yükseliş farklılığını ortaya koyuyor.

Bu gelişme önemlidir, çünkü bir fiyat artışından önce genellikle hacimdeki bir artış gelir. Bu metriğe güven ekleyen şey, zincir hacmindeki son artışın hem haftalık hem de aylık hareketli ortalamaları aşması ve ikisi arasında bir yükseliş geçişi ortaya çıkarmasıdır.

Sonuç olarak, zincir üstü ölçümler, BNB’nin fiyatının hızlı bir yükselişe hazır olduğunu ima ediyor.

Kaynak: Santiment

Bu iyimser senaryo, Binance Coin’in fiyatı 336 doların altında altı saatlik bir şamdan kapanışı üretirse bozulabilir. Bu, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Korkunç bir durumda, BNB likidite toplamak için daha düşük seviyeyi araştırabilir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu