Kripto Para

Binance Coin, Ethereum Classic, Waves Fiyat Analizi: 09 Mart

Son birkaç gün içinde, Bitcoin’in Hakimiyet metriği yükselişte. Aynı şekilde, Bitcoin de 37.3 bin dolarlık yerel bir tabana ulaştıktan sonra istikrarlı kazançlar elde ediyor.

Altcoin piyasası, Binance Coin’in kısa vadeli aralığından çıkması ve Ethereum Classic’in direnç seviyesini geçmesiyle Bitcoin’in kazanımlarına olumlu tepki verdi. Sonunda Waves, grafiklerde bir geri çekilme kaydetti.

Binance Coin (BNB)

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Geçtiğimiz birkaç gün içinde BNB, 367 dolar ile 387 dolar arasında bir aralık oluşturdu. Fiyat birkaç kez düşük aralığın altına düştü, ancak her seferinde bir miktar talep buldu. Yazma sırasında, fiyat aralığın yükseklerinden çıkmıştı.

392 dolarlık alan (camgöbeği) tek bir seansta kırıldı ve fiyat bir sonraki yükselişinden önce likidite toplamak için bu alanı tekrar ziyaret edebilir. Son zamanlarda nötr 50 çizgisi konusunda kararsız olan RSI de geç yükseldi.

OBV, artan talebi göstermek için son günlerde bir dizi yüksek dip yapıyor.

Ethereum Klasik (ETC)

Binance Coin, Ethereum Classic, Waves Fiyat Analizi: 09 Mart

Kaynak: TradingView’de ETC / USDT

Mart ayında ETC için çizilen Sabit Aralık Hacim Profili, Kontrol Noktasının 30 $ olduğunu gösterdi. Bu, güçlü bir direnç seviyesini temsil ediyordu. Diğer birçok kripto para gibi, son birkaç saat ETC’nin 27,2 dolarda direnç seviyesinin üzerine çıktığını gördü.

FRVP ayrıca ETC’nin bir kez daha Değer Alanında işlem gördüğünü ve 27.8 dolarlık düğümün üzerine çıkmayı başardığını gösterdi. ETC için bir sonraki direnç 29 dolar ve 30 dolar bölgesi civarında. Müthiş Osilatör güçlü bir yükseliş momentumu parladı. Son olarak, Aroon göstergesi, grafiklerde Aroon Up’ın güçlü olmasıyla birlikte bir yükseliş trendinin olabileceğini kaydetti.

Dalgalar (DALGALAR)

Binance Coin, Ethereum Classic, Waves Fiyat Analizi: 09 Mart

Kaynak: TradingView’de DALGALAR / USDT

WAVES, Şubat ayının sonundaki 8,5 dolardan hızlı bir şekilde tırmanarak son iki haftadır güçlü bir seyir izliyor. Yazıldığı sırada WAVES, 21 dolarlık talep alanının (camgöbeği kutusu) üzerindeydi. Yukarı yönde, direnç 23.39 dolar, 24,6 dolar ve 26.03 dolarda bulunuyor.

Önceki gün momentum ve fiyat arasında düşüş eğilimi (beyaz) görüldü ve ardından 21.4 dolar destek seviyesi test edildi. Dalgalar bir kez daha yükselebilir ve CVD’nin yeşile dönmesini beklemek talebin geldiğini gösterebilir. RSI 42,8’de kaldı ve bir sonraki ayak için yukarı doğru nötr 50’nin üzerine geri dönmesi gerekecek.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu