Kripto Para

Flickto: DeMe, Cardano’dan başlayarak 2,6 trilyon dolarlık bir endüstriyi bozmayı hedefliyor

Medyanın yerelleştirilmesi temelde karar verme gücünü merkezi bir otoriteden (Hollywood, büyük para, eski medya şirketleri ve siyaset) medya ile etkileşime giren tüketicilere, yaratıcılara ve topluluklara dağıtmak anlamına gelir.

Medya, daha taze ve daha eğlenceli içerik geliştirmek için tüketicilerine danışmayan etkili bir endüstridir.

Her ne kadar bu endüstri ortamı, uzun metrajlı filmler için gereken muazzam bütçelerin ve medya projelerine katılmak için bir kalabalığın parçası olmanız gerektiği anlamına gelen güç yapılarının bir sonucu olarak geleneksel olarak merkezileşmiştir.

Son on yılda seçimler, referandumlar ve pandemiler yoluyla medyanın günlük hayatımız üzerindeki etkisini gördük. Bu, medya endüstrisinde ve onu tüketenlerde bir değişiklik yapmak için gerçek bir arzuya yol açtı.

Eğlenceli, ilgi çekici ve düşündürücü olması için yapılmış film, dizi izlemek ve içerik tüketmek güzel olmaz mıydı? Üretilen içerik, devam eden dizi ve yapılan devam filmleri etrafında kararlar alabilmek harika olmaz mıydı?

Yeni bir sektörde, her zaman dikkate alınması gereken bir ilk hareket eden avantajı vardır. Merkezi Olmayan Medya (DeMe) tarafından geliştirilen ilk Flickto- Cardano destekli bir medya projesi inkübatörü topluluk tarafından oylanan medya franchise ve içerik geliştirmeyi amaçladı. Sadece sahiplik değil $ FLICK geliştirilen içeriğe oy vermenize izin verir, ancak projeler dağıtıma ulaştığında size pasif gelir elde etme fırsatı verir.

Bu, yaratıcının fikri mülkiyetinden ve yaratılışından uzaklaşmadan medya içeriğinin finansmanını, karar vermesini ve sahipliğini merkezden uzaklaştırır.

DeMe, medyanın geleceğidir – Web 2.0’dan Web 3.0’aiçerik oluşturucular, içeriğin dağıtımı ve mülkiyeti üzerinde daha fazla güç ve özerklik kazandı.

Her ne kadar yaratıcı profesyoneller ile Flickto’nun ücretsiz olarak erişilebilen eğitim içeriklerini, podcast’lerini ve Hareket Okulu yaratıcı profesyonellerin bu geçişi merkezi olmayan bir medya ortamına aktif ve etkili bir şekilde yapabilmelerini sağlamak.

DeFi’nin başlangıcı, aşağıdakiler gibi en büyük üstel büyüme projelerinden bazılarını gördü. Birleştirmek ve YapıcıDAO bankacılığı olmayanların bankacılığını demokratikleştirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olmak için ihtiyaç duyulan bir alana yenilik getirdiler. Aynı moda, Flickto imtiyazlı ve yetersiz kaynaklara sahip topluluklar için gerçek dünya blok zinciri uygulamalarını bulmanın merkez üssü olduğu için Cardano eko sistemini kullanıyor. Hepsi bu değil, ISPO veya ISO Cardano’daki finansman modeli, Flickto’ya her bir merkezi otoritenin arkasında milyarlarca doları olan eski bir endüstrinin üstesinden gelmek için gereken ivmeyi oluşturma fırsatı sunuyor.

Flickto, Kasım 2021’deki başlangıcından bu yana, 2 başarılı IDO zammı, yalnızca 3’ten 31’in üzerine çıkan ekip, Cardano ekosistemindeki ortaklıklar, çeşitli sektörlerdeki medya kuruluşlarıyla ortaklıklar ve planlanan bir platform lansmanı ile sıçramalar ve sınırlar elde etti. Q1 22’nin sonu için. Şu soruyu akla getiriyor: Önümüzdeki 5-10 yıl içinde bu gelişen projede neler mümkün? Özellikle diğer merkezi otoritelerin kesintiye uğramasına tanık olan bir endüstride Facebook ve Youtube.

Merkezi olmayan bir medya ekosistemi oluşturmak, medya tüketicilerinin ve yaratıcılarının güçlü ve dayanıklı bir topluluk oluşturmasını gerektirir. Bilgi paylaşımı, açıklık, şeffaflık ve uygulama yoluyla- Flickto’nun medya projesi kuluçka merkezi ve platformu, Hollywood’un cinsiyet, arka plan, coğrafi konum ve kaynaklara erişimin artık bireyin hikayelerini anlatmasını engellemeyeceği demokratikleştirilmiş bir versiyonunu inşa edebilir.

Medya en basit tanımıyla iletişim aracıdır. İnsan toplumunun ve kültürünün temel bir parçasıdır – bu nedenle bu aracın demokratikleştirilmesi, tüketilen medya çeşitliliğinde bir zenginliğe yol açacaktır. Bu muazzam değişimin bir parçası olmak için, eski bir endüstride Flickto’ya dahil olabilirsiniz. ISPO Yeniden Düzenlendi. bu sadece ISPO Geleceğin medya franchise’larını beslerken Hollywood’u yeniden yönetmeyi ve medyayı merkezden uzaklaştırmayı hedefliyor.

Cardano Ekosisteminde Medya Projeleri için YCombinator’a Katılın: Flickto – Merkezi Olmayan Medyanın Evi

İnternet sitesi | heyecan | anlaşmazlık | Telgraf | LinkedIn | Beyaz kağıt

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu