Kripto Para

Binance ‘etik PoV’u tartışırken BNB yatırımcıların duygularına karşı toplanıyor

Ukrayna, kripto borsalarından Rus kullanıcıları için kapsamlı bir yasak talep ettiğinden, tüm kameralar Binance üzerinde eğitildi. Gittikçe daha fazla politikacı, kripto oyuncusu ve savaştan kurtulan kişi konuyla ilgili kendi görüşlerini dile getirdikçe, kripto paranın değerlerine sadık kalırken borsalar üzerindeki herkesi memnun etme baskısı artıyor.

BNB, BRB diyor

Tüm bunların gerilimi BNB’yi nasıl etkiledi? Yazının yazıldığı sırada BNB, son 24 saatte %1,57 düşerken son yedi gün içinde %22,19 artarak 407,49 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, metriklere daha derin bir bakış, çabaya değer.

BNB’nin fiyat artışına rağmen BNB için ağırlıklı duyarlılık 3 Mart’ta negatifti. Olumsuzluk, bu yılın Ocak ve Şubat aylarının çoğunda sezonun havasını oluşturmuş gibi görünüyor, ancak olumlu bölgeye yalnızca kısa bir giriş oldu. Bu, yatırımcıların son fiyat düşüşlerini gördüklerinden çok emin olmadıklarını gösteriyor.

Kaynak: Santiment

Bu arada, Ekim 2021’deki en yüksek seviyelerden bu yana aktif adres sayısında istikrarlı bir düşüş kaydedebiliriz. Aralık kazasından önce günde 5.000’den fazla aktif adresten, yayın saatine yakın aktif adres sayısı 686’ydı. Durum buydu. son ralliye rağmen. Sonuç olarak, yatırımcı ilgisinin önemli ölçüde azaldığı görülüyor.

Kaynak: Santiment

Binance çekişme içinde

Binance CEO’su Changpeng Zhao, genel yasaklarla ilgili tartışma bir çentik daha yükselirken, kendisini düzenleyici mikroskop altında buldu. İçinde Bloomberg Röportajda Zhao, gazetecilere Binance’in yaptırım uygulanan kişilere erişimi kesme emirlerine uyduğuna dair güvence verdi. Ancak, kapsamlı kısıtlamaların uygulanmasının Binance için “etik dışı” olacağını vurguladı.

Zhao açıkladı,

“Kullanıcı hesaplarını dondurmak bizim kararımız değil. Facebook, Rus kullanıcılarını yasaklamadı. Google, Rusya’yı engellemedi. ABD bunu yapmadı. Ayrıca etik açıdan birçok Rus savaşı desteklemiyor, bu yüzden politikacıları normal insanlardan ayırmalıyız. ”

ben [not] emir ve yaptırım

Kraken’in kurucu ortağı Jesse Powell, Ukrayna Başbakan Yardımcısı’nın kripto borsalarının tüm Rus kullanıcılarını engelleyerek “sıradan kullanıcıları sabote etme” talebine yanıt verdi. Powell, Kraken’in yasal olarak gerekli olmadıkça böyle bir eylemde bulunamayacağı konusunda ısrar etti.

Ancak, daha büyük borsaların uyumluluk önlemleri hakkında bir makale altında, Powell yorum yaptı,

“Sanırım bazı yeni borsaların birincil değer desteği / büyüme stratejilerini AML / KYC / BSA uyumluluğu eksikliği haline getirdiğini hepimiz biliyoruz.”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu