Kripto Para

Bir sonraki NFT oyun devrimi: Edensol’ün Solana tabanlı Metaverse’i

Fungible Tokens (NFT’ler), oyun sektörü için en çok tercih edilen uygulama haline geldi. Nedeni basit: NFT’ler, mülkiyeti Blockchain’de kayıtlı olan ve benzersiz ve özel bir dijital sanat, resim, video veya oyun içi araca karşılık gelen bir varlık biçimidir.

Bu, oyuncuların ilk kez yetenekleriyle sonunda para kazanabilecekleri anlamına geliyor (oyna-kazan oyunu)ve metaverse’ler oyun öğelerini (karakterler, aksesuarlar ve hatta sanal arazi) gerçek dünya değeriyle takas edilebilir varlıklara dönüştürebilir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, NFT oyunları baş döndürücü bir büyüme dönemi yaşıyor – daha fazlası da gelecek:

  • Önde gelen NFT meta verisi Axie Infinity oluşturuldu 3 milyar dolar 2021’de NFT satışlarında ve üzerinde 2 milyon günlük aktif kullanıcılar
  • Var 800’den fazla NFT’lerle ödüller kazanmanıza izin veren blok zinciri tabanlı video oyunları.
  • Bir anket gösterdi ki %58 ABD ve İngiltere’den 197 oyun geliştiricisinden blok zinciri teknolojisini kullanmaya başladıklarını söylerken, %47’si oyunlarına NFT’leri dahil etmeye başladı.
  • Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, P2E oyunlarının olacağını tahmin ediyor Beş yılda oyun pazarının yüzde 90’ı.
  • Bundan fazla 300 milyon dolar NFT’de metaverse arazileri yalnızca Aralık 2021’de satıldı.

Dahası, NFT’lerin meta veri depolarına uygulanması (en fazla değere sahip bir sektör) 1.54 trilyon dolar 2030’a kadar) Bloomberg tarafından “yer” olarak etiketlendi.kripto, oyun ve kapitalizmin çarpıştığı yer”, Ve potansiyel olarak internet devriminden daha büyük.

Yeni bir NFT metaverse oyunu, güçlü gelecek trendlerinin bu yakınsamasını sürmek için mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır – Edensol. Litvanya’nın Golem House oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu yenilikçi oyun, bilgili NFT yatırımcılarını, acemi oyuncuları ve on milyonlarca oyuncuyu çekmek için tasarlandı. meraklılar gibi oyunların Sürgün Yolu ve Diablo 3.

Edensol dört güçlü unsur etrafında döner:

Güçlü Oyun – Görevler, Kahramanlar, Canavarlar ve çok daha fazlası. Edensol oyuncuları, heyecan verici görevlerde olağanüstü yaratıklarla savaşan ya da üstünlük için birbirleriyle savaşan, NSOL jetonları (platformun yerel kriptosu) kazanan ve ödül olarak ek NFT’ler alan Büyücüler, Savaşçılar veya Koruculardır.

Değerli ve Eşsiz NFT’ler – NFT’ler, Edensol dünyasında her benzersiz karakterin, özel aksesuarların ve bir arazi arsasının şeklini alır. NFT’ler, savaşlar / turnuvalar kazanılarak kazanılabilir veya NSOL’lerle satın alınabilir – ve aynı zamanda Edensol pazarında veya OpenSea veya Mintable gibi büyük NFT borsalarında da aynı şekilde kolayca satılabilir. Edensol, koleksiyoncular ve oyuncular için uzun vadeli değer yaratmak için periyodik olarak sınırlı sayıda NFT’ler yayınlayacak.

Loncalar – Loncalar, toprakları işgal etmek ve nadir NFT’ler için savaşmak için bir araya gelen ve NSOL jetonlarını kullanan oyunculardır. Lonca üyeleri arazi gelirlerinden elde edilen kazançları paylaşır ve diğer Loncalardan diğer bölgelere baskın yapabilir – değerli bir sanal arazi NFT imparatorluğu inşa edebilir.

Solana Edge – Edensol, üç basit nedenden dolayı Solana blok zinciri üzerine inşa edildi: inanılmaz hızı, inanılmaz düşük maliyetleri ve benzeri görülmemiş ölçeklenebilirliği. Solana saniyede 710.000 işlem gerçekleştirebilirancak maliyetler kadar düşük görüyor 0,0001 dolar – temelde hiçbir şey.

Bu karşılaştırır %2,5 ila %5 Ethereum tabanlı borsalar, gaz ücretlerine ek olarak NFT ticareti için ücret alır. Ek bir artı, Solana’nın günlük işlem gören değeri olan aşırı likiditesidir. 2 milyar doların üzerinde.

Sonuç şu ki Edensol Oyuncular istedikleri kadar NFT satın alabilir ve takas edebilir, çoğu zaman istemeyecekleri kadar ve neredeyse hiçbir ücret ödemeden. olduğundan emin olmak için mükemmel bir kurulumdur. Edensol oyun metaverse en başından itibaren hızla büyüyebilir.

Edensol Oyuncular, koleksiyonerler ve yatırımcılar için benzersiz bir oyunu NFT’lerin tüm avantajlarıyla birleştirerek oyun dünyasında bir iz bırakmayı hedefliyor.

NFT’lerin patlaması ve metaverse’lerin oyun sektörünün yeni sınırı haline gelmesiyle, Edensol token satışını mükemmel bir zamanda başlatmaya hazırlanıyor. Hedef basit: zamanımızın bir sonraki lider, tartışmasız ve dünya çapında tanınan NFT metaverse’i olmak.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu