Kripto Para

Bit Hotel, blockchain aracılığıyla oyun ve gayrimenkulü rafine ediyor

Nostaljik bir 8-bit tasarımı ve karakterler, odalar ve mobilyalar gibi takas edilebilir oyun içi NFT’leri ile Bit Hotel adlı bir metaverse oyunu, uzayda ağır bir hit olmak istiyor.

Oyun oynamak ve aynı zamanda para kazanmak? Oyna-kazan oyunları bunu gerçeğe dönüştürüyor – ve herkes Bit Hotel gibi oyunlar oynayarak bu heyecan verici yolculuğa katılabilir! Ama oyun neye benziyor? Amaçlar nelerdir ve oynayarak nasıl para kazanılır? Bu oyunun sanal gayrimenkulde nasıl bir milyon USD’nin üzerinde satış yaptığı ve okuyucularımızın başarılarının bir parçası olabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.

Bit Otel blockchain oyun endüstrisini yeniden tanımlamayı amaçlayan yeni bir Fungible Token (NFT) oyna-kazan (P2E) oyunudur.. Bit Hotel, oyun içi para birimi olarak Bit Hotel Coin’i kullanan çevrimiçi bir sosyal NFT oyunudur. Oyuncular NFT arazisini toplamak için yarışıyor (Odalar)öğeler ve karakterler gelir elde etmek için veya onları göster arkadaşlarına. Bu, MSN döneminden Habbo Hotel adlı popüler flash oyunun web3 yeniden başlatılmasıdır.

Bit Hotel’deki her oda ve ortak oda, kullanıcıların takılabileceği, sohbet edebileceği (sesli ve yazılı) veya diğer oyuncularla ticaret yapabileceği bir sohbet odası işlevi görür. Oyuncular ayrıca jeton ödülleri kazanmak ve bunları oyun içi varlıklar için kullanmak için mini oyunlarda savaşabilirler. Normal oyunlara benzer şekilde, bu oyun içi para birimini oynayarak kazanabilirsiniz, ancak Bit Hotel’in kendisini farklı kılan özelliği, kişinin bu oyun içi kazançları gerçekten “paraya çevirebilmesi”.

Şimdi, insan neden umursasın? Bit Hotel gibi oyunlar, burada da görülebileceği gibi son zamanlarda milyonlarca değerindeki dijital gayrimenkullerini sattı: https://bithotel.io/#/buy-rooms . Bu varlıkların spekülatörleri ve koleksiyoncuları, son aylarda bu tür etkinliklere akın etti ve ikinci el satışlar tavan yaptığından, çabaları için genellikle kazançlı bir şekilde ödüllendirildi.

Akılda kalıcı renkler ve harika yardımcı programlarla bu sanal varlıklar gün geçtikçe daha karmaşık hale geliyor. Onları kiralamak, sanal partilere ve festivallere ev sahipliği yapmak, pandemi ve artan oyuncu nüfusu, her şeyin işe yaramasını ve her zamankinden daha doğal görünmesini sağlıyor.

Önümüzdeki aylarda Bit Hotel gibi ekipler bu benzersiz varlıkların daha fazlasını yayınlayacak ve herkesi gelip bir göz atmaya davet edecek. Bu ister geçici bir heves olsun, ister muazzam bir yatırım olacak, Bit Hotel’de kullanılanlar gibi yeni teknolojilere sahip üçlü A başlıkları, takip edilmesi gereken ilginç bir gelişme olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu ücretli bir gönderidir ve haber/tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Haber Merkezi

Türkiye'nin uzman kadrolu kripto haber platformu! Bitcoin haberleri, kripto para haberleri, altcoin haberleri, videolar ve daha fazlası...

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu